1. leht 1-st
Kuidas jaanipäev läks?
PostitatudCOLON 26. Juuni 2007, 15:47
Postitas Lazerest
Et ei hakataks õiendama et vale alafoorum siis peaks täpsustama et küsimus on selle kohta et mis filme vaatasite jne. Ise ma seekord ei vaadanud aga sõber iga jaanipäev vaatab kõik 3 die hardi ära.
PostitatudCOLON 26. Juuni 2007, 17:50
Postitas Karruke
Ma vaatasin neid filme , mis olid TV3 ja Kanal 2-he pealt.
Muidu pole mingit kindlat filmi , mida vaatan jaanipäeval.

PostitatudCOLON 26. Juuni 2007, 20:54
Postitas Ralf
Peaks ise ka filmide poole pealt mingi traditsiooni looma jaanipäeva tarvis. Ise olin koos klassivennaga Viimsis teise klassivenna väga kenas kodus. Tõmbasime vesipiipu, jõime natuke ja vaatasime filme "The Rules of Attraction" ja "Office Space". Esimene sai innuga ära vaadatud, teise puhul jäin poole peal magama (sada korda nähtud). Lõbus oli!

PostitatudCOLON 26. Juuni 2007, 22:55
Postitas Lazerest
Ralf kirjutasCOLONteise puhul jäin poole peal magama (sada korda nähtud). Lõbus oli!

Selle pärast ma ei hakka omale traditsiooni looma