1. leht 1-st

Abipalve

PostitatudCOLON 21. Märts 2016, 14:46
Postitas Richard96
Tere.
Selline küsimus, et tahaks filmi DVD-le ümber kirjutada, aga kuna film on nii pikk (3h), siis sellepärast on see arvatavasti kahes osas ja subtiitrid on ka mõlemale osale eraldi failina. Kas selline toiming on teostatav? Või on äkki kellegil mingeid häid mõtteid, mida teha?
Lugupidamisega,
Richard.

Re: Abipalve

PostitatudCOLON 21. Märts 2016, 14:55
Postitas Ralf
Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?

Re: Abipalve

PostitatudCOLON 21. Märts 2016, 16:58
Postitas Richard96
Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)

Re: Abipalve

PostitatudCOLON 21. Märts 2016, 17:04
Postitas Ralf
Richard96 kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.

Re: Abipalve

PostitatudCOLON 21. Märts 2016, 22:40
Postitas Richard96
Ralf kirjutasCOLON
Richard96 kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.
Okei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi. :)

Re: Abipalve

PostitatudCOLON 23. Märts 2016, 19:58
Postitas Ralf
Richard96 kirjutasCOLONOkei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi. :)
VirtualDubiga on mul õnnestunud XviD .AVI-sid kokku liita edukalt.
avidemux on ka hea.