1. leht 1-st
Filmiraamatud
PostitatudCOLON 24. Juuli 2005, 16:54
Postitas Edvard
filmiajakirjadest oli siin juba korra juttu,nüüd siis tahaksin teada kas teil on mingeid filmiraamatuid.Mul endal on selline raamat nagu 1001 FILMI MIDA ELU JOOKSUL PEAB NÄGEMA.See on väga hea raamat,alates varajastest filmidest kuni hilisemate meistriteosteni.Äkki on veel kellelgi see raamat,või teb keegi veel paremaid raamatuid?
PostitatudCOLON 24. Juuli 2005, 18:38
Postitas Izabella
ma juhtusin kah hiljuti raamatukogus seda raamatut sirvima ja tundus päris huvitav ....põhjalikult ma ei jõudnud seda veel uurida aga kavatsen küll
teisi filmidega seonduvaid raamatuid ma pole veel lugenud aga peaks seda asja kohe uurima hakkama

PostitatudCOLON 24. Juuli 2005, 20:08
Postitas Taavi
Kahju et need raamatud nii kallid on. Neid vahest igavatel õhtutel on hea lugeda. Seda ekraani ei jõua alalõpmata passida. Ja tooli peal istuda (kuigi minu oma on hea ja mugav

) ...
See raamat pole mulle küll kahjuks kätte juhtunud. Aga võibolla muretsen endalegi.
PostitatudCOLON 25. Juuli 2005, 16:47
Postitas Forzelius
see, millest sa edvard räägid, on väga hea raamat filmifriikidele
PostitatudCOLON 26. Juuli 2005, 21:22
Postitas Robert
kkssuur kirjutasCOLONsee, millest sa edvard räägid, on väga hea raamat filmifriikidele
Offtopic, aga ikkagi. Ma eelistaksin pigem öelda "filmifänn", kui "filmifriik". Filmifänn on parema kõlaga.. Aga filmiraamatuid on mul riiulis mitu tükki.
1001 filmi, mida peab elu jooksul nägema
Video & DVD Guide 2003 (üle 18,000 filmitutvustuse)
Some Like It Not (parimate filmide halvimad arvustused, tuntud kriitikute poolt)
Ja 1001 filmi, mida peab elu jooksul nägema on tõesti väärt raamat. Filmid alates Metropolisest, kuni Kill Billini välja.
PostitatudCOLON 07. August 2005, 03:34
Postitas Fletcher
olemas see 1001-filmi raamat ja ilusti läbi sirvitud (põnevamad lood ka läbi loetud). väga nutika ülesehitusega raamat, igal filmisõbral peaks riiulil olema.
PostitatudCOLON 08. August 2005, 11:54
Postitas Forzelius
Robert kirjutasCOLONkkssuur kirjutasCOLONsee, millest sa edvard räägid, on väga hea raamat filmifriikidele
Offtopic, aga ikkagi. Ma eelistaksin pigem öelda "filmifänn", kui "filmifriik". Filmifänn on parema kõlaga.. Aga filmiraamatuid on mul riiulis mitu tükki.
1001 filmi, mida peab elu jooksul nägema
Video & DVD Guide 2003 (üle 18,000 filmitutvustuse)
Some Like It Not (parimate filmide halvimad arvustused, tuntud kriitikute poolt)
Ja 1001 filmi, mida peab elu jooksul nägema on tõesti väärt raamat. Filmid alates Metropolisest, kuni Kill Billini välja.
mis tähendab offtopic, ma lihtsalt andsin oma arvamuse selle raamatu kohta
PostitatudCOLON 08. August 2005, 12:54
Postitas Robert
Ma ütlesin enda jutu kohta Offtopic:P
PostitatudCOLON 08. August 2005, 13:07
Postitas Forzelius
Robert kirjutasCOLONMa ütlesin enda jutu kohta Offtopic:P
ups. sorri siis, minu kala, ma sain aru, et sa minu jutu kohta ütlesid
PostitatudCOLON 08. August 2005, 22:43
Postitas Kama
"1001 filmi, mida peab elu jooksul nägema" on küll kõva raamat,viimasel ajal tolle raamatu järgi endale filme tõmbangi.
PostitatudCOLON 10. August 2005, 13:53
Postitas Izabella
palju see raamat umbes maksab (1001 filmi ....) ma pole kahjuks seda kuskil poles veel müügil näinud aga kui näen siis võibolla ostan ära isegi
PostitatudCOLON 10. August 2005, 22:05
Postitas Robert
Izabella kirjutasCOLONpalju see raamat umbes maksab (1001 filmi ....) ma pole kahjuks seda kuskil poles veel müügil näinud aga kui näen siis võibolla ostan ära isegi
Eks ta umbes 300.- ringis ole..
PostitatudCOLON 24. Märts 2006, 16:53
Postitas Robert
Kusjuures ma märkasin Apollos selle 1001 filmi Inglise keelset uuendatud varianti. Sinna oli pandud veel veits uuemaid filme sisse. Nt. Collateral jt.
PostitatudCOLON 24. Märts 2006, 18:19
Postitas Nestonia
Izabella kirjutasCOLONpalju see raamat umbes maksab (1001 filmi ....) ma pole kahjuks seda kuskil poles veel müügil näinud aga kui näen siis võibolla ostan ära isegi
Mina sain ca 360 kr. kätte!
PostitatudCOLON 18. Aprill 2006, 01:53
Postitas meinteil
aeg-ajalt käin ikka ja jälle laenutamas seda maiuspala raamatukogust...ja siis on mõnus kohe õhtul oma toas seda lehitseda ja uurida ja uudistada jne
