1. leht 1-st

Oscarid 2014

PostitatudCOLON 24. September 2013, 17:56
Postitas Forzelius
Pakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.

Re: Oscarid 2014

PostitatudCOLON 24. September 2013, 18:40
Postitas Spellbound
Pakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.

Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.

"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.

"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.

Re: Oscarid 2014

PostitatudCOLON 16. Jaanuar 2014, 15:34
Postitas Soprano
Nominatsioonid loetakse live's ette 1h pärast:
http://www.youtube.com/watch?v=-VlWUkpIJFw

Re: Oscarid 2014

PostitatudCOLON 17. Jaanuar 2014, 11:41
Postitas Spellbound
Spellbound kirjutasCOLONPakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.

Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.

"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.

"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.

Chiwetel Ejiofor ja "Gravity" pidasid paika isegi.

"Prisoners" aga mitte :'(

Re: Oscarid 2014

PostitatudCOLON 09. Märts 2014, 05:07
Postitas Soprano
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... eam_ref=10
Forum Cinemas Kinoklubi kirjutasCOLONKuigi võib tunduda, et sel aastal oli ennustamine eriti lihtne, siis ennustuse tulemustest see nii välja ei paistnud. Kokku aimas ette vähemalt ühe Oscari 728 inimest ning maksimum tabamus oli 22/24-st. Seega meie peaauhind läks loosimisele 15 inimese vahel, kes kõik suutsid 22 Oscari võitjad edukalt ära arvata. Palju õnne võitjale!
Napikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.
Forza kirjutasCOLONPakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
Hea pakkumine, heh.

Re: Oscarid 2014

PostitatudCOLON 09. Märts 2014, 16:14
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Soprano kirjutasCOLONNapikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.
Jaa :(, enne pole nii lähedal olnud.