Oscarid 2014
PostitatudCOLON 24. September 2013, 17:56
Pakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
Spellbound kirjutasCOLONPakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.
Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.
"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.
"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.
Napikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.Forum Cinemas Kinoklubi kirjutasCOLONKuigi võib tunduda, et sel aastal oli ennustamine eriti lihtne, siis ennustuse tulemustest see nii välja ei paistnud. Kokku aimas ette vähemalt ühe Oscari 728 inimest ning maksimum tabamus oli 22/24-st. Seega meie peaauhind läks loosimisele 15 inimese vahel, kes kõik suutsid 22 Oscari võitjad edukalt ära arvata. Palju õnne võitjale!
Hea pakkumine, heh.Forza kirjutasCOLONPakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
JaaSoprano kirjutasCOLONNapikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.