1. leht 5-st

Filmiveeblaste kinoskäigud

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2013, 15:35
Postitas Soprano
Mõtlesin, et võiks hakata sellest aastast tegema päris ühisvaatamisi ning mis sobiks esimeseks filmiks paremini, kui mitte Tarantino kauaoodatud vestern.

Usinamad on ilmselt juba piletid ära ostnud 16. jaanuari esilinastuseks, aga teeks siiski alustuseks kiire küsitluse kumba kino eelistatakse. Enne ja pärast filmi võiks siis pundiga kokku saada ja niisama hängida. Filmiveebil on sünnipäev ka 13ndal, et võiks siis vaikselt seda tähistada kuskil jne.

Kes oleks käpp?

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2013, 15:40
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Sarnaselt Eerikule on meil ka piletid 17. jaanuariks kell 17:45 juba ostetud (Solaris). Soprano, ära bänni, kui võimalik.

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2013, 15:40
Postitas Pixie
Saan õigesti aru, et vaatamine ja hängimine toimuksid 16ndal? Siis kahjuks kuupäev ei sobiks. Äkki järgmine kord.

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2013, 15:43
Postitas Soprano
Jah, nüüd hakkabki see kuupäevade ja aegade jama. :(
Mul endal kahjuks 17. jaanuar ei sobi.

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2013, 15:53
Postitas eerik
17. jaanuar kell 17:45 Solarises. Kes ei tule on politsei.

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2013, 19:11
Postitas JazZ-
Ma võiks käpp olla alles pärast 22. jaanuari. Ehk jääb vist ära, sest Django nädal aega hiljem nägemine käiks ilmselt väga sügavalt filmiveeblaste au pihta. :(

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 10. Jaanuar 2013, 01:27
Postitas Spellbound
Pärast 20-ndat oleks OK.

Häda pärast saaks vist ka 16-ndal.

Pidu paneks küll teiega :))

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 11. Jaanuar 2013, 18:17
Postitas eerik
Pärast 20ndat... ?

Lincoln 24. jaanuaril kell 21:15 Solarises.

See on Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile ainult kolm eurot ja koha peal saab tasuta kommi. :irw:

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 11. Jaanuar 2013, 19:23
Postitas Soprano
eerik kirjutasCOLONLincoln 24. jaanuaril kell 21:15 Solarises.
Tööl jälle kahjuks. :(
Aga muidu võib Lincoln'i järgmiseks võtta küll.

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

PostitatudCOLON 14. Jaanuar 2013, 10:46
Postitas Dream
Idee Eeriku viimasest postist - laiendaks seda teemat a la "Filmiveeblaste kinoskäigud", kuhu saab kirja panna, kes millal ja millisesse kinno mida vaatama läheb. Niiviisi palju toredam kaasveeblasi stalkida ja grupikülastusi organiseerida. ;-)

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

PostitatudCOLON 23. Jaanuar 2013, 01:30
Postitas Soprano
Kuulge, üritaks ikka mingi ühise filmi ja aja leida siis. :(

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

PostitatudCOLON 25. Jaanuar 2013, 13:08
Postitas eerik
7. veebruar, Zero Dark Thirty, Solarises

Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 3 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

PostitatudCOLON 26. Jaanuar 2013, 01:22
Postitas Soprano
eerik kirjutasCOLON7. veebruar, Zero Dark Thirty, Solarises

Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 3 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Vaba päev. (Y)

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

PostitatudCOLON 29. Jaanuar 2013, 20:03
Postitas eerik
eerik kirjutasCOLON7. veebruar, Zero Dark Thirty, Solarises

Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 3 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Piletid nüüd müügil.

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

PostitatudCOLON 29. Jaanuar 2013, 20:19
Postitas Ralf
Olen käpp. :ülivihane: