1. leht 1-st
2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 01. November 2011, 13:46
Postitas Garli
Bond 23
Django Unchained
Gangster Squad
The Amazing Spider-Man
The Dark Knight Rises
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 01. November 2011, 15:22
Postitas Ralf
Jah, mu maitse ei kõlba kuskile, aga:
- "Underworld: Awakening"
"The Raven"
"Wrath of the Titans"
"The Avengers"
"Prometheus"
"Abraham Lincoln, Vampire Hunter"
"The Amazing Spider-Man"
"Total Recall"
"The Expendables 2"
"Resident Evil: Retribution"
"World War Z"
"Django Unchained"
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 01. November 2011, 16:15
Postitas Soprano
Tähestikulises järjestuses:
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 01. November 2011, 18:39
Postitas CM-Girl
The Hobbit: An Unexpected Journey
American Reunion
Dark Shadows
Men in Black III
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 02. November 2011, 16:38
Postitas Forzelius
The Dark Knight Rises
Django Unchained
Tundub, vaadates, mis filmid tulekul on, et tuleb 2007-ga vääriline aasta.
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 02. November 2011, 17:55
Postitas KiiZ
Django Unchained
The Man With The Iron Fists
The Expendables 2
The Hobbit
The Avengers
The Lords of Salem
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 02. November 2011, 23:29
Postitas Spellbound
Vaadata ja oodata on palju. Palju on ka neid, mida ei tea veel oodata nagu paljud Aasia ja Euroopa filmid.
Rohkelt on muidugi neid filme, mis ringlevad festivalidel ja jõuavad rahvusvahelisse levialasse alles järgmisel aastal, kuigi valmisid nüüd.
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 08. Veebruar 2012, 23:03
Postitas Soprano
Täiendasin enda nimekirja ja lisasin juurde pilte/treilereid:
http://filmsmusic.blogspot.com/2012/02/ ... ilmid.html
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 16. Märts 2012, 21:58
Postitas Rasmus
Strippers vs Werewolves
Men In Black III
American Reunion
Ma ei ole selline tüüp, kes ootaks mingi filmi kinnotulekut. Tunnen rõõmu pigem vanadest tegijatest.
Re: 2012 oodatuimad
PostitatudCOLON 19. Märts 2012, 21:26
Postitas Ronet
Varastan Sopranolt ka natuke.
Kuskil tegin juba mingi listi imo..