1. leht 1-st
Surmajärgset elu kirjeldavad filmid (soovitused)
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 08:38
Postitas Kermit
Filmi tegevustik võiks sarnaneda "My Lovely Bones" filmiga, kus peategelane ei olnud nö elus tegelane, vaid suhtles teispoolsuses. Tean, et sarnaseid häid filme olevat rohkemgi.
Kui mainite filmi, siis mõni lause võiks ka soovitust toetada, muidu seda tuima IMDB teksti ei viitsi alati lugeda:)
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 09:42
Postitas Soprano
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 12:57
Postitas Kermit
Tundub treileri põhjal ülimalt magus film olema. Paraku netis ta veel ei ringle...
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 15:13
Postitas Ralf
Mõned (enam-vähem) su kirjeldusele vastavad filmid, mis meenuvad:
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 16:06
Postitas LiveForThis
Mõnes mõttes võib siia lisada ka
Lake Mungo.
Mockumentary, mille keskseks tegelaseks on õõvastavatel asjaoludel teise ilma saadetud peretütar. Üsna õnnestunud kraam.
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 16:26
Postitas Gang-pae
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 16:39
Postitas LiveForThis
Oled mõlemat näinud? Huvitav oleks teada kumb film on parem. Kaldun arvama, et siiski Rootsi versioon.
Deathwatch ja
Martyrs sobiksid ka antud kategooriasse, kuigi mitte 100%-liselt.
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 16:47
Postitas Gang-pae
LiveForThis kirjutasCOLONOled mõlemat näinud? Huvitav oleks teada kumb film on parem. Kaldun arvama, et siiski Rootsi versioon.
Kahjuks mitte. Ainult usa oma.
Spellboundile paistis see meeldivat.
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 16:55
Postitas LiveForThis
Jep, mulle meeldib ka, aga see film kuulub rohkem
guilty pleasure`i alla, mitte teostuselt üliandekate teispoolsuse lugude hulka.

PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 18:08
Postitas kbong
Natuke niru on neid siia teemasse panna aga:
Dead End
ja
Reeker
PostitatudCOLON 13. Mai 2010, 18:24
Postitas Ralf
kbong kirjutasCOLONNatuke niru on neid siia teemasse panna aga:
Dead End
ja
Reeker
Hah! Sulle meeldis "Reeker"?
Julgen soovitada ka filmi "
Martyrs". See ei räägi küll inimestest, kes surmajärgselt pärismaailmaga kontaktis on, kuid vaadata tasub sellegipoolest.
Ja kuidas mul jääda mainimata...