7. leht 7-st
PostitatudCOLON 06. Mai 2011, 14:34
Postitas hint
Kidd kirjutasCOLONSeapeedid, ma hakkan ratastooliga kinos käima - tasuta ;)
Pole nagu täpsustatud jah, et invaliid pead olema. Võta aint tool kaasa ja jaluta uksest sisse eks..
PostitatudCOLON 06. Mai 2011, 14:37
Postitas eerik
Kinol on õigus lubada ratastoolis invaliidi tasuta kinno eeldusel, et ta jääb seansi ajal ratastooli ning ratastool paikneb saalis selleks ettenähtud kohas.
http://www.forumcinemas.ee/Cinemas/Rules/Rules_Kosmos
PostitatudCOLON 06. Mai 2011, 15:51
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Alati 'korrigeeritakse' neid hindasid ikka ülespoole...
PostitatudCOLON 07. Mai 2011, 13:49
Postitas Defka
Kusjuures nad teevad kõike nii stiilipuhtalt. Tõstavad hinda, kirjutavad mingist soodsast asjast, pühapäeval on perepäev ehk tekitavad kunstlikult odava mulje.
Nädalavahetusel keegi niikuinii artikleid ei kirjuta, seega ei ole see üheski populaarses veebiväljaandes ära märgitud ja nii nad taas pääsesidki puhta nahaga
PostitatudCOLON 08. Mai 2011, 15:22
Postitas eerik
Kujutan ette, et neil on viimased aastad päris rasked olnud. 2008. a. augustis avati Tartus konkureeriv kino, 14 kuud hiljem Tallinnas. Samal ajal on filmilevi turule ilmunud uued levitajad, kes samuti konkurentsi pakuvad. Sel aastal jäädi Warneri ja Sony filmidest ilma. Samas mul kahju neist eriti pole. Monopoliseisundit said nad niigi kaua ära kasutada ja kui nad selle privileegi kadumise ohtu ennustada ei osanud*, siis on see puhtalt nende oma viga.
* 2009. aasta suvel,
kolm kuud enne Solarise avamist nad veel tollaseid 70/120 ja 90/150 (3D) hindu langetada ei plaaninud.
Aga muidu on neil vist väga lojaalsed kliendid, sest hinnatõusu kohta pole Facebookis veel mitte ühtegi halba sõna tulnud.
Nüüd tuleb lootma jääda, et Solaris selle hinnatõusuga koheselt kaasa ei lähe.

PostitatudCOLON 08. Mai 2011, 18:54
Postitas Defka
See ei olegi niivõrd valus löök, kuna nad lihtsalt ei promo teiste levitajate filme eriti, kuna neid arveid ei saa stuudiole saata.
PostitatudCOLON 09. Mai 2011, 10:08
Postitas eerik
PostitatudCOLON 09. Mai 2011, 12:00
Postitas tuusla
Rahvas hääletab jalgadega.
Muide, kui stiilipuhtusest rääkida, siis miks on Solarise 2011 Tähtede klubi uudisel selline kuupäev: 01.03.2010?:)
PostitatudCOLON 09. Mai 2011, 16:18
Postitas Defka
tuusla kirjutasCOLONRahvas hääletab jalgadega.
Muide, kui stiilipuhtusest rääkida, siis miks on Solarise 2011 Tähtede klubi uudisel selline kuupäev: 01.03.2010?:)
Kus see uudis on?
PostitatudCOLON 09. Mai 2011, 19:45
Postitas eerik
Ta mõtleb ilmselt selle lehekülje lõpus olevat kuupäeva:
http://solariskino.ee/et/klubi/
PostitatudCOLON 09. Mai 2011, 22:38
Postitas Forzelius
Võib-olla veidi offtopic, aga tegelikult vist mitte väga. Ma legit ei mäleta, millal viimati kinos käisin.
PostitatudCOLON 24. Mai 2011, 14:29
Postitas eerik
AS-i Forum Cinemas kasum langes mullu neli korda
Kõige huvitavam lause sellest uudisest on minu arvates see: "Aastavahetuse seisuga oli Forum Cinemal 129 miljonit krooni jaotamata kasumit."
Järelikult on nad headel aastatel ülisuure kasumlikkusega kõvasti pappi kokku ajanud ning pankroti ohtu veel nii pea pole. Võivad isegi kahjumiga mitu aastat vabalt edasi tegutseda. Või ma eksin?