Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kasutaja avatar
hint
Eliit
PostitusiCOLON 863
LiitunudCOLON 03. Juuli 2009, 18:18

Postitus Postitas hint »

Kidd kirjutasCOLONSeapeedid, ma hakkan ratastooliga kinos käima - tasuta ;)
Pole nagu täpsustatud jah, et invaliid pead olema. Võta aint tool kaasa ja jaluta uksest sisse eks..
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Kinol on õigus lubada ratastoolis invaliidi tasuta kinno eeldusel, et ta jääb seansi ajal ratastooli ning ratastool paikneb saalis selleks ettenähtud kohas.

http://www.forumcinemas.ee/Cinemas/Rules/Rules_Kosmos
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Alati 'korrigeeritakse' neid hindasid ikka ülespoole...
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 161
LiitunudCOLON 19. November 2009, 18:29

Postitus Postitas Defka »

Kusjuures nad teevad kõike nii stiilipuhtalt. Tõstavad hinda, kirjutavad mingist soodsast asjast, pühapäeval on perepäev ehk tekitavad kunstlikult odava mulje.
Nädalavahetusel keegi niikuinii artikleid ei kirjuta, seega ei ole see üheski populaarses veebiväljaandes ära märgitud ja nii nad taas pääsesidki puhta nahaga
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Kujutan ette, et neil on viimased aastad päris rasked olnud. 2008. a. augustis avati Tartus konkureeriv kino, 14 kuud hiljem Tallinnas. Samal ajal on filmilevi turule ilmunud uued levitajad, kes samuti konkurentsi pakuvad. Sel aastal jäädi Warneri ja Sony filmidest ilma. Samas mul kahju neist eriti pole. Monopoliseisundit said nad niigi kaua ära kasutada ja kui nad selle privileegi kadumise ohtu ennustada ei osanud*, siis on see puhtalt nende oma viga.

* 2009. aasta suvel, kolm kuud enne Solarise avamist nad veel tollaseid 70/120 ja 90/150 (3D) hindu langetada ei plaaninud. :pööritus:

Aga muidu on neil vist väga lojaalsed kliendid, sest hinnatõusu kohta pole Facebookis veel mitte ühtegi halba sõna tulnud.

Nüüd tuleb lootma jääda, et Solaris selle hinnatõusuga koheselt kaasa ei lähe. :$
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 161
LiitunudCOLON 19. November 2009, 18:29

Postitus Postitas Defka »

See ei olegi niivõrd valus löök, kuna nad lihtsalt ei promo teiste levitajate filme eriti, kuna neid arveid ei saa stuudiole saata.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 406
LiitunudCOLON 22. August 2009, 00:21
AsukohtCOLON Metsamajake

Postitus Postitas tuusla »

Rahvas hääletab jalgadega.

Muide, kui stiilipuhtusest rääkida, siis miks on Solarise 2011 Tähtede klubi uudisel selline kuupäev: 01.03.2010?:)
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 161
LiitunudCOLON 19. November 2009, 18:29

Postitus Postitas Defka »

tuusla kirjutasCOLONRahvas hääletab jalgadega.

Muide, kui stiilipuhtusest rääkida, siis miks on Solarise 2011 Tähtede klubi uudisel selline kuupäev: 01.03.2010?:)
Kus see uudis on?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Ta mõtleb ilmselt selle lehekülje lõpus olevat kuupäeva: http://solariskino.ee/et/klubi/
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Võib-olla veidi offtopic, aga tegelikult vist mitte väga. Ma legit ei mäleta, millal viimati kinos käisin.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

AS-i Forum Cinemas kasum langes mullu neli korda

Kõige huvitavam lause sellest uudisest on minu arvates see: "Aastavahetuse seisuga oli Forum Cinemal 129 miljonit krooni jaotamata kasumit."

Järelikult on nad headel aastatel ülisuure kasumlikkusega kõvasti pappi kokku ajanud ning pankroti ohtu veel nii pea pole. Võivad isegi kahjumiga mitu aastat vabalt edasi tegutseda. Või ma eksin?
BUTTON_TOPIC_LOCKED