Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

5. märts on ju Plaza sünnipäev. Ja see aasta jääb vahele vist : (
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Masendavalt igav valik, eriti veel 10. juubeli puhul.

Võib-olla veidi halb võrdlus, aga eelmisel aastal näidati Soomes Forum Cinemas kinodes korralikku kinoklassikat: Seitse samuraid, Härra Hulot' puhkus, Cul-de-sac, Repulsion, L'atalante jne.
Kasutaja avatar
bulgaarlane
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 65
LiitunudCOLON 22. Veebruar 2011, 01:04
CONTACTCOLON

Postitus Postitas bulgaarlane »

Respekt sellele Soome kinole siis!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Oletan, et oma nigela rahalise seisu pärast nad tänavu pilet-1-euro või midagi analoogilist ei korralda?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Filme saab sel päeval nautida sünnipäevale vääriliste hindadega - tavapilet maksab 3 eurot, kinofänn saab pileti 2 euro eest ning kinogurule maksab sel päeval kinopilet ei rohkem ega vähem kui 1 euro!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Pole siiani mõistnud, mis vahe on kinofännil ja -gurul, kuid veebist ostes mul on kinoguru valik täitsa olemas.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Ralf kirjutasCOLONPole siiani mõistnud, mis vahe on kinofännil ja -gurul, kuid veebist ostes mul on kinoguru valik täitsa olemas.
Kinofänniks saab 10. piletiga, guru 50. Lihtne.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

1 euro filme? Miks ka mitte?
Olen igal juhul kohal.
Kanade mässu vast ei lähe vaatama, aga nii kaua kui huvi jätkub, siis lähen enamikele filmidele.

Guru saab ju rohkem soodustust kah.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Märtsi viimane päev ja hindu polegi tõstetud. :shokeeritud:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Kommentaarid Hinnavaatluse foorumist seoses Sucker Punchi linastustega:
aga paraku CC Plaza helikvaliteet on nii sitt, et isegi seda ei saanud korralikult nautida
Esimene kord, kus CC Plaza heli mindki pahandas. Tea, kas 10. saalis on kõlarid katki, aga bass peksis jubedalt üle ja heliline kogemus, millele on ikka nähtavasti filmis rõhutatud, jäi poolikuks.
Huvitav, et igakord kui Facebookis heli pärast hädaldatakse lubavad töötajad probleemi kontrollida, aga aastatega pole mitte midagi muutunud. :|
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Ja Sucker Punchi 1. saali linastuse ajal oli õnneks ainult ühe korra tunda heli jukerdamist.
Kuna filmis ongi just helile ja muusikale rõhutatud, siis oli vahet kohe, isegi häirivalt hästi tunda. :pööritus:

Samal õhtul mõtlesin just Solarisesse minna.
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

LiveForThis kirjutasCOLONJa Sucker Punchi 1. saali linastuse ajal oli õnneks ainult ühe korra tunda heli jukerdamist.
Kuna filmis ongi just helile ja muusikale rõhutatud, siis oli vahet kohe, isegi häirivalt hästi tunda. :pööritus:

Samal õhtul mõtlesin just Solarisesse minna.
Heli jamas kaks korda siiski ja kohe nii, et ka kõige suurem kõrva peale kukkunu saab aru, et midagi on valesti.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Aprillis ka hinnad ei tõusnud. :pööritus: Hoopis üks soodustus tuli.
Garderoobi hinnasoodustus Kinofännidele ja Kinogurudele

Nüüdsest saavad kõik Kinofännid ja Kinogurud hoiustada oma üleriideid ning kotte Coca-Cola Plaza esimesel korrusel asuvas garderoobis tavahinnast märksa soodsamalt.
Soodustuse saamiseks tuleb nagu ikka esitada oma ID-kaart või klubikaart. Ja kui praegust kena kevadilma vaadates tundubki, et kes neid jopesid ja kasukaid ikka praegu enam kannab, mida garderoobi jätta, siis vanad eestlased teadsid targasti öelda, et ega tali taeva ei jää ;)

Olgu siinkohal ära toodud siis ka fännide-gurude uued hinnad:


Kinofänn:
riidehoid: 0,50€ (7,82 EEK) – enne 1 €
Kott + riided: 1€ (15,65 EEK) – enne 1,5 €

Kinoguru:
Riidehoid: 0,20 € (3,13 EEK) – enne 1 €
Kott + riided: - 0,70€ (10,95 EEK) – enne 1,5 €

Forum Cinemas

Ei tea, kas see soodustus jääb ka sügisel kehtima...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Aga maikuus hinnad tõusevad.

Plaza vanad hinnad:
Pilt

Plaza uued hinnad:
Pilt


Uudise pealkiri on muidugi see, et Kosmoses on linna odavaimad hinnad. Loomulikult tõsteti ka Kosmose piletihindu. 8)

Kosmose vanad hinnad:
Pilt

Kosmose uued hinnad:
Pilt
Viimati muutis 2, eerik, muudetud 6 korda kokku.
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 872
LiitunudCOLON 23. Jaanuar 2008, 15:14
AsukohtCOLON Taiwan

Postitus Postitas Kidd »

Seapeedid, ma hakkan ratastooliga kinos käima - tasuta ;)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
BUTTON_TOPIC_LOCKED