[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri) -
5. leht 7-st

PostitatudCOLON 16. Veebruar 2011, 22:53
Postitas uLtImAtEcRiTiC
rauls kirjutasCOLONMina, kui Kinofänn, pean nüüd nädalavaetusel ja reede õhtul endise 3,2 € asemel maksma 4,5 €. Päris korralik hinnatõus :(
Olen samamoodi meelestatud, sest kuigi nädalavahetusel ei PEA ju kinos käima, siis on see tihti ainus võimalus. Nüüd ei saa aga isegi laupäeva hommikul enam käia.

PostitatudCOLON 16. Veebruar 2011, 22:57
Postitas rauls
Forza kirjutasCOLONrauls, sa guru ei olnud?
Olin kunagi jah. Aga seoses Solaris Kino ja Artise tekkimisega + Sõpruses ka töös, olen Plazasse kõvasti vähem sattunud. Huvi lihtlabaste meelelahutusfilmide vastu selgelt langenud ka. Artises ja Sõpruses on palju häid filme. Solaris Kinos on aga parem heli. Hetkel näitab Plaza veebileht, et olen kõigest 12. piletit viimase aastaga ostnud.

PostitatudCOLON 16. Veebruar 2011, 23:05
Postitas eerik
Ah mis te siin ikka nutate. Märtsi keskpaigast hakkavad Sõpruses toimuma itaalia pühapäevad ja hakkate seal käima. Fellini, De Sica, Rossellini ja Antonioni on nagunii paremad ja olulisemad.

PostitatudCOLON 16. Veebruar 2011, 23:13
Postitas Soprano
Ah mis te siin ikka nutate. Mais hakkab Katusekinos uus hooaeg ja hakkate seal käima.

Ma reeglina ei käi nädalavahetusel kinos, et see hinnatõus väga ei kõiguta. Praegu on 18 piletit viimase aastaga.

PostitatudCOLON 16. Veebruar 2011, 23:20
Postitas Kickflick
Ah mis te siin ikka nutate. Ega CC Plaza ainus kino Eestis pole.

PostitatudCOLON 16. Veebruar 2011, 23:39
Postitas ruut
Ah mis te siin ikka nutate. Ega kino filmide vaatamiseks ainus koht pole.

PostitatudCOLON 17. Veebruar 2011, 14:30
Postitas Defka
No on ikka palju filme, mille vaatamine kinos on ainuõige.

Ega korraliku kodukino loomine odav lõbu pole ja kui ausat teed käia, siis DVD-d kah odavad pole :).

PostitatudCOLON 17. Veebruar 2011, 15:46
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Ralf, jälle hakkasid pugema Plazale FBs, on mõni auhind paistmas? :D

PostitatudCOLON 17. Veebruar 2011, 15:48
Postitas Ralf
Pigem ei tahtnud nende kallal üleliia ilkuda pärast võitmist. Tundus kuidagi reeturlik.

PostitatudCOLON 17. Veebruar 2011, 21:52
Postitas eerik
Ralf on ikka väga kergesti manipuleeritav.

PostitatudCOLON 17. Veebruar 2011, 22:53
Postitas Kickflick
Kadedus on jube asi ikka.

PostitatudCOLON 17. Veebruar 2011, 23:31
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Kickflick kirjutasCOLONKadedus on jube asi ikka.
Mis sul hakkas? Enne see kahtlane kino-post ja nüüd see. :?

PostitatudCOLON 18. Veebruar 2011, 08:47
Postitas Ralf
eerik kirjutasCOLONRalf on ikka väga kergesti manipuleeritav.
Olen küll, jah. Aga ma ei näe selles midagi halba.

PostitatudCOLON 18. Veebruar 2011, 11:16
Postitas Kickflick
uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
Kickflick kirjutasCOLONKadedus on jube asi ikka.
Mis sul hakkas? Enne see kahtlane kino-post ja nüüd see. :?
Pilt

PostitatudCOLON 03. Märts 2011, 19:08
Postitas Soprano
Plaza sünnipäeval 10. märtsil näitavad muuhulgas:
Back to the Future 25. aastapäeva väljalase, Gladiator, No Country for Old Men, The Bourne Ultimatum, Chicken Run, The Simpsons Movie.