Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

rauls kirjutasCOLONMina, kui Kinofänn, pean nüüd nädalavaetusel ja reede õhtul endise 3,2 € asemel maksma 4,5 €. Päris korralik hinnatõus :(
Olen samamoodi meelestatud, sest kuigi nädalavahetusel ei PEA ju kinos käima, siis on see tihti ainus võimalus. Nüüd ei saa aga isegi laupäeva hommikul enam käia.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

Forza kirjutasCOLONrauls, sa guru ei olnud?
Olin kunagi jah. Aga seoses Solaris Kino ja Artise tekkimisega + Sõpruses ka töös, olen Plazasse kõvasti vähem sattunud. Huvi lihtlabaste meelelahutusfilmide vastu selgelt langenud ka. Artises ja Sõpruses on palju häid filme. Solaris Kinos on aga parem heli. Hetkel näitab Plaza veebileht, et olen kõigest 12. piletit viimase aastaga ostnud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Ah mis te siin ikka nutate. Märtsi keskpaigast hakkavad Sõpruses toimuma itaalia pühapäevad ja hakkate seal käima. Fellini, De Sica, Rossellini ja Antonioni on nagunii paremad ja olulisemad.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Ah mis te siin ikka nutate. Mais hakkab Katusekinos uus hooaeg ja hakkate seal käima.

Ma reeglina ei käi nädalavahetusel kinos, et see hinnatõus väga ei kõiguta. Praegu on 18 piletit viimase aastaga.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Ah mis te siin ikka nutate. Ega CC Plaza ainus kino Eestis pole.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

Ah mis te siin ikka nutate. Ega kino filmide vaatamiseks ainus koht pole.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
PostitusiCOLON 161
LiitunudCOLON 19. November 2009, 18:29

Postitus Postitas Defka »

No on ikka palju filme, mille vaatamine kinos on ainuõige.

Ega korraliku kodukino loomine odav lõbu pole ja kui ausat teed käia, siis DVD-d kah odavad pole :).
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Ralf, jälle hakkasid pugema Plazale FBs, on mõni auhind paistmas? :D
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Pigem ei tahtnud nende kallal üleliia ilkuda pärast võitmist. Tundus kuidagi reeturlik.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Ralf on ikka väga kergesti manipuleeritav.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Kadedus on jube asi ikka.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Kickflick kirjutasCOLONKadedus on jube asi ikka.
Mis sul hakkas? Enne see kahtlane kino-post ja nüüd see. :?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

eerik kirjutasCOLONRalf on ikka väga kergesti manipuleeritav.
Olen küll, jah. Aga ma ei näe selles midagi halba.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
Kickflick kirjutasCOLONKadedus on jube asi ikka.
Mis sul hakkas? Enne see kahtlane kino-post ja nüüd see. :?
Pilt
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Plaza sünnipäeval 10. märtsil näitavad muuhulgas:
Back to the Future 25. aastapäeva väljalase, Gladiator, No Country for Old Men, The Bourne Ultimatum, Chicken Run, The Simpsons Movie.
BUTTON_TOPIC_LOCKED