[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Arvutimängud filmideks? -
3. leht 3-st

PostitatudCOLON 14. September 2010, 23:52
Postitas LiveForThis
Cronenbergi kah siis juba ;-)

ja ka näiteks Ben X.

PostitatudCOLON 23. September 2010, 20:35
Postitas kbong
Panin end homsele Tekkeni madistamisele ka kirja. Vähemalt saab laupäeval siis tasuta peole, isegi kui esimesele vastasele kaotan. Pole tõesti kordagi seda uut Tekkenit mänginud.

PostitatudCOLON 23. September 2010, 22:09
Postitas Spellbound
Täna sain mängida natuke enne eXistenZi. Väga suurt erinevust viienda osaga pole. Kõik on värvilisem, ilusam, liikuvam (taustad), aga taktika ja võitlused on senini umbes samad mis Tekken 3 aegu, aga ilgelt lahe oli mängida küll, sest ma mängisin viimati Tekkenit 3-4 aastat tagasi ja siis oli see ka kolmas osa. Peale kolmanda olen saanud proovida ka nelja ja viite, viies osa oli üle prahi.
Natuke Gran Turismot ka PSP peal, aga noh kui kõrval on PS3 GT, siis ega ikka ei viitsi küll seda pisikest ekraani vahtida :P

eXistenZ oli igati asja eest muidu 8)

PostitatudCOLON 25. September 2010, 01:36
Postitas kbong
kbong kirjutasCOLONPanin end homsele Tekkeni madistamisele ka kirja. Vähemalt saab laupäeval siis tasuta peole, isegi kui esimesele vastasele kaotan. Pole tõesti kordagi seda uut Tekkenit mänginud.
Nonii... kolmas koht. Ema on mu üle uhke!

PostitatudCOLON 01. Detsember 2010, 14:14
Postitas Sten
Uwe Boll ja live-action Zelda?

PostitatudCOLON 01. Detsember 2010, 17:10
Postitas kbong
Sten kirjutasCOLONUwe Boll ja live-action Zelda?
Kas see on nüüd katse nalja teha või on oht, et selline asi tõsiselt reaalsuseks saab? Mul pole midagi selle vastu, kui Boll igasugust teisejärgulist kraami (Farcry, Postal, House of The Dead) filmideks ümber keerab aga on mänge, mida ma loodan, et kunagi keegi mingisuguse exploitation-maigulise projekti aluseks ei võtaks... Zelda on üks nendest. Sinna kuuluvad ka näiteks Half-Life, Metal Gear Solid, Metroid, Monkey Island-seeria, Chrono Trigger jpm.

PostitatudCOLON 01. Detsember 2010, 19:03
Postitas Sten
kbong kirjutasCOLON
Sten kirjutasCOLONUwe Boll ja live-action Zelda?
Kas see on nüüd katse nalja teha või on oht, et selline asi tõsiselt reaalsuseks saab? Mul pole midagi selle vastu, kui Boll igasugust teisejärgulist kraami (Farcry, Postal, House of The Dead) filmideks ümber keerab aga on mänge, mida ma loodan, et kunagi keegi mingisuguse exploitation-maigulise projekti aluseks ei võtaks... Zelda on üks nendest. Sinna kuuluvad ka näiteks Half-Life, Metal Gear Solid, Metroid, Monkey Island-seeria, Chrono Trigger jpm.
ega sealt midagi head ei tule.. uwe boll tulitab puid ahju edasi ning ega ka ego ei suru seda filmitegemist alla.
Kurjad kõlakad vihjavad, et lähitulevikus võib ka luuravat Snake valgel linal näha ning eelpool mainitud "Chrono Trigger" - täitsa huvitab, mis ideedega võib lagedale tulla, kui selline kraam laiale ekraanile lükata