3. leht 5-st
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 08. Veebruar 2013, 17:30
Postitas Dream
Team Ekraan!
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 09. Veebruar 2013, 01:25
Postitas eerik
7. märts, Oz the Great and Powerful 3D, Solarises
Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 4,80 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 14. Veebruar 2013, 21:02
Postitas ZeMonsta
Kadii kirjutasCOLONKui keegi tahab, siis me võime teha sama ka Tartu põhjal, aga vaidlejaid oleks vist ainult kolm, kellest üks passib osa oma ajast Tallinnas.
Aga kui kool hakkab jälle, siis võiks tegelt oma kinoskäikude aegasid üles panna küll, kui need just väga spontaansed pole.
Miks ka mitte. Kui aeg sobib ja film on ka selline, et kutsub vaatama, oleksin tulija.
Kino suhtes pole valiv - Ekraan või Cinamon - mul ükskõik.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 14. Veebruar 2013, 22:24
Postitas JazZ-
Ma oleks ka põhimõtteliselt valmis enda väärtuslikku seebivaatamisaega selle ülla eesmärgi nimel ohverdama. Ja see pole veel kõik - Tartu kinode suhtes ei valda ma sugugi nii tugevaid emotsioone kui pealinna omade! Igal juhul on mul tunne, et kõige keerulisemaks ülesandeks saab olema kõigile sobiva aja ja filmi leidmine + keegi peaks ilmselt initsiatiivi üles näitama ja jõhkralt pakkumisi tegema hakkama.
Seni häält tõstnute põhjal võib vist järeldada, et meid tuleb kokku üks paras kamp tüdrukuid - ehk jääme järgmist Ryan Goslingu filmi ootama?
Või siis alternatiivina aega, mil Moffat lõpuks David Yates'il selle Doctor Who filmi ära lubab teha, mille kohta viimane juba aastaid nukraid Elu24 uudiseid levitab.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 04. Märts 2013, 23:08
Postitas eerik
eerik kirjutasCOLON7. märts, Oz the Great and Powerful 3D, Solarises
Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 4,80 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Mina ei tule. Osalen mälumänguvõistlustel (Mäng mäluga 2013).
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 04. Märts 2013, 23:41
Postitas Soprano
See Tähtede öö seanss peaks olema ju 14. märtsil ehk järgmine neljapäev. Mul on siis vaba isegi.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Märts 2013, 00:05
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Soprano kirjutasCOLONSee Tähtede öö seanss peaks olema ju 14. märtsil ehk järgmine neljapäev.
Mhmh. Mina, Zinera, Kickflick minemas.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Märts 2013, 00:19
Postitas eerik
Soprano kirjutasCOLONSee Tähtede öö seanss peaks olema ju 14. märtsil ehk järgmine neljapäev.
Vanas postituses oli kuupäev parandamata jäänud. Mina ikka ei tule. Sel neljapäeval vaatan jalgpalli, järgmisel neljapäeval mängin mäluga.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 01. Aprill 2013, 22:08
Postitas eerik
Sel neljapäeval kell 19:45 Evil Dead Solarises.
Pärast seda mind õhtustel seanssidel enam väga tihti ei kohta.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 01. Aprill 2013, 22:17
Postitas Zinera
eerik kirjutasCOLONSel neljapäeval kell 19:45 Evil Dead Solarises.
Pärast seda mind õhtustel seanssidel enam väga tihti ei kohta.
Arvad, et on nii õudne film siis?
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 01. Aprill 2013, 22:23
Postitas eerik
Zinera kirjutasCOLONArvad, et on nii õudne film siis?
Ei, seda kindlasti mtite. Kolin lihtsalt Tallinnast minema ja viimane buss väljub bussijaamast kell 21.00, nii et pärast 18.30 algavad seansid on üldjuhul välistatud.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 03. Aprill 2013, 00:49
Postitas Pixie
Here goes nothing. Keegi Tartust oleks huvitatud Oblivion'i vaatamisest kinos, kas järgmisel või ülejärgmisel nädalal? Äkki saan ka lõpuks päriselus kohatud filmiveeblaste nimekirja täiendama hakata.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 04. Aprill 2013, 13:28
Postitas JazZ-
Pixie kirjutasCOLONHere goes nothing. Keegi Tartust oleks huvitatud Oblivion'i vaatamisest kinos, kas järgmisel või ülejärgmisel nädalal? Äkki saan ka lõpuks päriselus kohatud filmiveeblaste nimekirja täiendama hakata.
Selle umbkaudse ajamääratluse juures võiksin küll käpp olla! Ehk kui see just väga lollile päevale ei satu, mängiksin ka hea meelega oma IRL kohatud foorumlaste nurkade mängu edasi.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 04. Aprill 2013, 15:36
Postitas Pixie
JazZ- kirjutasCOLONSelle umbkaudse ajamääratluse juures võiksin küll käpp olla! Ehk kui see just väga lollile päevale ei satu, mängiksin ka hea meelega oma IRL kohatud foorumlaste nurkade mängu edasi.
Noo, mul on päevade suhtes ükskõik, ainult et nädala sees peaks jääma õhtusele ajale.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 04. Aprill 2013, 22:52
Postitas Kadii
Kui te lõpuks aja paika saate ja kui mul juhtub olema vaba õhtu, siis võin ka joinida.