3. leht 7-st
PostitatudCOLON 17. Detsember 2010, 22:35
Postitas Ralf
Panin selle nädala alguses tähele küll, et oma hoogsate uuendustöödega üritavad tõesti mõnuga Solarist matkida: uuemad-suuremad tablood-ekraanid ja muu sääne. Isegi piletimüüjale tegin selle kohta märkuse... ai kui tigeda pilguga ta mind vaatas.

PostitatudCOLON 25. Detsember 2010, 17:10
Postitas tuusla
Need ripuvad seal küll oma 1,5 aastat üleval, kulla Ralf. Tasub lahtiste silmadega ringi käia.
Pileteid saad ka ATM-ist kaardiga osta erinevalt Solarisest.
PostitatudCOLON 26. Detsember 2010, 03:46
Postitas kbong
Naljakas ja hale on see, et igasugustele konsooli- ja automargi-sõdadele on veel välja mõeldud kinosõjad.
MINU KINO ON PAREM KUI SINU KINO!
PostitatudCOLON 26. Detsember 2010, 03:54
Postitas eerik
kbong kirjutasCOLONNaljakas ja hale on see, et igasugustele konsooli- ja automargi-sõdadele on veel välja mõeldud kinosõjad.
MINU KINO ON PAREM KUI SINU KINO!
Selle nimi on konkurents ja see on eksisteerinud juba inimkonna algusest alates.
PostitatudCOLON 26. Detsember 2010, 04:07
Postitas kbong
Ma olen parem kui sina! Vaidle vastu...
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 02:32
Postitas eerik
Olgem ausad, 1 euro riietehoiu eest maksta on idiootselt palju. Sellise hinnakirjaga kaob garderoobil käive täielikult ära. Juba viis krooni ei tahetud maksta ja praktiliselt kõik ronisid riietega saali.
Aa ja seda ka, et Solarise garderoobis on elurõõmsad noored. Plaza garderoobis on tavaliselt mõni kuri vanatädi, kes sinust tihti väljagi ei tee.

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 04:23
Postitas LiveForThis
Mul on siiamaani küll väga meeldiv ja armas tädi vastu tulnud. Võtab mu kodinad vastu ja naeratab kah veel. Mina seal siis kohmetu ja ei oska kohe nagu reageeridagi, et inimesele lahkus näkku kirjutatud.
Riideid pole kunagi ära andnud. Plazas käin ikka ja jätkuvalt riitegega.

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 04:32
Postitas uLtImAtEcRiTiC
LiveForThis kirjutasCOLONMul on siiamaani küll väga meeldiv ja armas tädi vastu tulnud. Võtab mu kodinad vastu ja naeratab kah veel. Mina seal siis kohmetu ja ei oska kohe nagu reageeridagi, et inimesele lahku näkku kirjutatud.
Riideid pole kunagi ära andnud. Plazas käin ikka ja jätkuvalt riitegega.

Eks saab üleriietega käia küll, aga talvel võib see raskendatud olla. Hinnatõus on
imho ikkagi liigne.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 14:23
Postitas Forzelius
Mina olen Plazas küll ainult sõbralikke tädisid näinud, aga eerik polegi selle teema koha pealt objektiivne, nii et...
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 17:30
Postitas Ralf
Mind tegelikult ei koti tasuline riietehoid, kuna ma nii või teisiti ei annaks oma jopet ära, olgu see siis rahata või mitte. Pealegi on tõesti CC Plaza kotihoius meeldivamad töötajad kui Solarises. eerik on vist neilt kõhtu lahtistavat keeksi saanud.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 17:47
Postitas eerik
Eks ma olen sisi pidavalt valel päeval Plazasse sattunud ja õigel päeval Solarise kinos käinud.

PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 18:41
Postitas uLtImAtEcRiTiC
.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 18:57
Postitas Kickflick
Minu arust on elementaarne, et garderoob on tasuta ja inimene jätab oma üleriided garderoobi, kui ta saali läheb, vahet pole, kas tegu on kino või teatriga. Sellegipoolest olen alati 5.- maksnud selle eest, aga 1 EUR on tõsine idiootsus, nagu see oleks mingi eriteenus. Soovin CC Plaza'le ilusat pankrotti!
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 19:12
Postitas ruut
Eks see üks euro ole tõesti veidike liialdav, aga Solarisse nüüd tasuta garderoobi pärast küll minema ei hakka. Niigi sai vähe kasutatud seda teenust, seega midagi katki ei ole, jope on alati saali istme peale ära mahtunud ja ju teeb ta seda ka edaspidi. Elementaarsust ma ei näe selles tasuta teemas.
PostitatudCOLON 09. Jaanuar 2011, 22:02
Postitas eerik
See on vist ka viimase aja leiutis, et pikema kui 150 minutit kestva filmi eest peab rohkem maksma:
Erihinnad - Tavafilmid kestvusega üle 2:30.
Nii pikki filme eriti ei tehta enam nagunii, aga siiski... Näiteks Nolani viimased filmid on üsna pikad olnud. Inceptionit oleks veel odavama piletiga saanud vaadata = 148 minutit, aga The Dark Knighti puhul oleks pidanud juba rohkem maksma = 152 minutit.
