Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Panin selle nädala alguses tähele küll, et oma hoogsate uuendustöödega üritavad tõesti mõnuga Solarist matkida: uuemad-suuremad tablood-ekraanid ja muu sääne. Isegi piletimüüjale tegin selle kohta märkuse... ai kui tigeda pilguga ta mind vaatas. :|
Kasutaja avatar
tuusla
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 406
LiitunudCOLON 22. August 2009, 00:21
AsukohtCOLON Metsamajake

Postitus Postitas tuusla »

Need ripuvad seal küll oma 1,5 aastat üleval, kulla Ralf. Tasub lahtiste silmadega ringi käia.
Pileteid saad ka ATM-ist kaardiga osta erinevalt Solarisest.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Naljakas ja hale on see, et igasugustele konsooli- ja automargi-sõdadele on veel välja mõeldud kinosõjad.

MINU KINO ON PAREM KUI SINU KINO!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

kbong kirjutasCOLONNaljakas ja hale on see, et igasugustele konsooli- ja automargi-sõdadele on veel välja mõeldud kinosõjad.

MINU KINO ON PAREM KUI SINU KINO!
Selle nimi on konkurents ja see on eksisteerinud juba inimkonna algusest alates.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Ma olen parem kui sina! Vaidle vastu...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Pilt

Olgem ausad, 1 euro riietehoiu eest maksta on idiootselt palju. Sellise hinnakirjaga kaob garderoobil käive täielikult ära. Juba viis krooni ei tahetud maksta ja praktiliselt kõik ronisid riietega saali.

Aa ja seda ka, et Solarise garderoobis on elurõõmsad noored. Plaza garderoobis on tavaliselt mõni kuri vanatädi, kes sinust tihti väljagi ei tee. :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Mul on siiamaani küll väga meeldiv ja armas tädi vastu tulnud. Võtab mu kodinad vastu ja naeratab kah veel. Mina seal siis kohmetu ja ei oska kohe nagu reageeridagi, et inimesele lahkus näkku kirjutatud.

Riideid pole kunagi ära andnud. Plazas käin ikka ja jätkuvalt riitegega. ;-)
Viimati muutis 1, LiveForThis, muudetud 9 korda kokku.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

LiveForThis kirjutasCOLONMul on siiamaani küll väga meeldiv ja armas tädi vastu tulnud. Võtab mu kodinad vastu ja naeratab kah veel. Mina seal siis kohmetu ja ei oska kohe nagu reageeridagi, et inimesele lahku näkku kirjutatud.

Riideid pole kunagi ära andnud. Plazas käin ikka ja jätkuvalt riitegega. ;-)
Eks saab üleriietega käia küll, aga talvel võib see raskendatud olla. Hinnatõus on imho ikkagi liigne.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Mina olen Plazas küll ainult sõbralikke tädisid näinud, aga eerik polegi selle teema koha pealt objektiivne, nii et...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Mind tegelikult ei koti tasuline riietehoid, kuna ma nii või teisiti ei annaks oma jopet ära, olgu see siis rahata või mitte. Pealegi on tõesti CC Plaza kotihoius meeldivamad töötajad kui Solarises. eerik on vist neilt kõhtu lahtistavat keeksi saanud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Eks ma olen sisi pidavalt valel päeval Plazasse sattunud ja õigel päeval Solarise kinos käinud. :pööritus:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Minu arust on elementaarne, et garderoob on tasuta ja inimene jätab oma üleriided garderoobi, kui ta saali läheb, vahet pole, kas tegu on kino või teatriga. Sellegipoolest olen alati 5.- maksnud selle eest, aga 1 EUR on tõsine idiootsus, nagu see oleks mingi eriteenus. Soovin CC Plaza'le ilusat pankrotti!
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

Eks see üks euro ole tõesti veidike liialdav, aga Solarisse nüüd tasuta garderoobi pärast küll minema ei hakka. Niigi sai vähe kasutatud seda teenust, seega midagi katki ei ole, jope on alati saali istme peale ära mahtunud ja ju teeb ta seda ka edaspidi. Elementaarsust ma ei näe selles tasuta teemas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

See on vist ka viimase aja leiutis, et pikema kui 150 minutit kestva filmi eest peab rohkem maksma: Erihinnad - Tavafilmid kestvusega üle 2:30.

Nii pikki filme eriti ei tehta enam nagunii, aga siiski... Näiteks Nolani viimased filmid on üsna pikad olnud. Inceptionit oleks veel odavama piletiga saanud vaadata = 148 minutit, aga The Dark Knighti puhul oleks pidanud juba rohkem maksma = 152 minutit.

:pööritus:
BUTTON_TOPIC_LOCKED