[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Katusekino -
3. leht 3-st

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 30. August 2011, 00:33
Postitas lostinthemist
Esimene kogemus tänasel "Terminaatori" seansil polnud just kõige toredam. Einoh, Katusekino kogemus oli tõesti väga äge, aga rannatool... üks sajast rannatoolist kippus olema vigane ja pidin just nimelt sellele istuma, et see varises kokku istumisel. Kukkusin suure hooga küünarnukkidega vastu põrandat, et küünarnukid valutasid terve seansi. Nüüd on küünarnukid aga paistes ja veel valusamad.
Seega, hetkel on erinevate emotsioonide kompott. Pole väga kindel, kas tahan ikka tagasi minna.

Õige ameeriklane kaevaks Katusekino selle eest kohtusse.

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 04. Mai 2012, 15:14
Postitas Soprano
Mai kava on väljas: http://www.katusekino.ee/programm/mai-2012.html
Alustavad eelmise ja paari üleeelmise aasta filmide näitamisega.

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 05. Mai 2012, 11:18
Postitas Defka
3 neist vaid nägemata. Katusekino alguseks 2.

Aga ega sinna vist filmi pärast väga ei mindagi...

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 27. Mai 2012, 22:38
Postitas Soprano

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 19. Juuni 2012, 02:01
Postitas Rasmus
Käisin täna siis Rambot vaatamas. Esiteks oli kodulehel vale info - algusajaks pandud 23:00, kuid pileti peal oli 23:30 ja sel kellaajal film hakkaski. Lisaks oli õhtu üsna külm, kuid selles ei saa mitte kuidagi kino süüdistada. Ainult selles saab süüdistada, et nad publikul pool tundi kauem lasid külmetada.

Läheksin kindlasti uuesti, kui ilmad soojemad oleksid. Ja kui mõni hea film kavasse tuleks.

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 19. Juuni 2012, 10:19
Postitas lostinthemist
Lähen tõenäoliselt sel neljapäeval "Predator"it vaatama. Loodetavasti eelmise aasta intsident ei kordu.

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 21. Juuni 2012, 15:01
Postitas Soprano
http://www.katusekino.ee/et/programm/juuli-2012.html
Millist filmi sina tuled KATUSEKINNO vaatama JUULIS?
Kas keegi julgeb väita, et see ei ole seniste aegade kõige rajum kuuprogramm Katusekinos? No ei ole ühtegi kehva filmi!

Väike tiiser: Tom Tykweri HEAVEN / STANLEY KUBRICK RETROSPECTIVE. Lolita. 2001: Kosmoseodüsseia. Barry Lyndon. The Killing. Full Metal Jacket. Eyes Wide Shut. A Clockwork Orange / Quentin Dupieux THE RUBBER / IRON SKY / Wim Wenders Focus: PARIS, TEXAS / Faraway, So Close! / My American Friend // Breakfast At Tiffany´s (originaal 35mm koopia!) / DRIVE / Emir Kusturica BLACK CAT, WHITE CAT / Baraka / ELITE SQUAD2 / CHERBOURGI VIHMAVARJUD / Diktaator / Artist / Woody Alleni MANHATTAN / Bernardo Bertolucci Best Of STEALING BEAUTY / THE LAST EMPEROR / LAST TANGO IN PARIS / LA LUNA / BESIEGED / THE SHELTERING SKY / THE DREAMERS...

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 21. Juuni 2012, 16:58
Postitas lostinthemist
Nojah.
Ning täna lõunal sain teada juhuslikult, et "Predator" oli juba eile, mitte täna.

Pilt

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 29. Juuli 2012, 22:25
Postitas Soprano
Augusti kava: http://www.katusekino.ee/et/programm/august-2012.html
Algab Pulp Fiction'ga. (Y) Muidu jälle palju kordusi, Kubrick'u retrospective jne. mitte et see halb oleks.

Re: Katusekino

PostitatudCOLON 01. Juuni 2013, 01:08
Postitas Soprano
http://www.katusekino.ee/et/programm/juuni-2013.html

Martin Scorsese retrospektiiv!, Searching for Sugar Man, This Is Spinal Tap, Forrest Gump jne.
Saab heade filmide üledoosi. (Y)