2. leht 3-st
PostitatudCOLON 13. Märts 2010, 17:17
Postitas Ralf
PostitatudCOLON 14. Märts 2010, 01:09
Postitas Gang-pae
Juttu juurde ei kirjutanud, lihtsalt pildid.
UK/USA
Hiina/HK/Taiwan
Jaapan
Korea
PostitatudCOLON 14. Märts 2010, 10:50
Postitas MNC
Mega shark VS Giant Octopus
9
Where The wild Things Are
Inglorious Basterds
Knowing(Sorry, aga Cage on minuarust nii lahe londu, et muudab oma töllmoka auraga pea iga filmi muhedaks. (Con AIr . National Treasure v.a)
.....
Rohkem ei viitsi, aga "Miss March, Transformers II, twilight NM ja Year One" ilatsevad viimasel kohal, kõigist võimalikest viimastest kohtadest.
PostitatudCOLON 30. Aprill 2010, 23:56
Postitas Soprano
2009 aasta lemmikfilmid SubClubi kasutajate arvates (1542 hääletajat)...
1.
Avatar - 654 häält
2.
2012 - 384 häält
3.
The Hangover - 267 häält
4.
Inglourious Basterds - 253 häält
5.
District 9 - 199 häält
6.
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs - 160 häält
7.
The Hurt Locker - 149 häält
8.
Sherlock Holmes - 146 häält
9.
17 Again - 144 häält
10.
New Moon - 133 häält
DISCUSS
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 11:25
Postitas Ronet
subclubil on sitt maitse endiselt.
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 11:58
Postitas Kickflick
Väga mööda tabel tõesti, eriti häirib esikolmik.
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 12:13
Postitas CM-Girl
Esikümme mulle meeldib kui mõni film välja jätta .

PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 12:24
Postitas rauls
Kui aus olla, siis tavalised noored armastavadki selliseid filme nagu "2012", "The Hangover", "17 Again", "New Moon" jne. Sellepärast on ka Plazas ja Cinamonis filmide valik selline nagu ta on. SubClubi top 10-s on minu arust ainult üks väga hea film - "Inglourious Basterds".
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 15:30
Postitas hau
Soprano kirjutasCOLON2009 aasta lemmikfilmid SubClubi kasutajate arvates (1542 hääletajat)...
2. 2012 - 384 häält
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 15:49
Postitas Trash
Level kirjutasCOLONsubclubil on sitt maitse endiselt.
Ära nii valjult ütle, Soprano on vist seal mingi põhiline maitsekujundaja ja peajehu.
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 15:59
Postitas eerik
Soprano kirjutasCOLON2009 aasta lemmikfilmid SubClubi kasutajate arvates
DISCUSS
Kid's Choice Eesti versioon. Tulemused on enam-vähem ootuspärased. Transformers 2 ja New Moon on ainult üllatavalt madala tulemusega.
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 18:06
Postitas Soprano
Trash kirjutasCOLONÄra nii valjult ütle, Soprano on vist seal mingi põhiline maitsekujundaja ja peajehu.
NOT
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 18:08
Postitas Ralf
eerik kirjutasCOLONSoprano kirjutasCOLON2009 aasta lemmikfilmid SubClubi kasutajate arvates
DISCUSS
Kid's Choice Eesti versioon.
Hästi öeldud. Loogiline järeldus oleks, et SubClubi kasutavad valdavas enamuses inimesed, kes pole piisavalt vanad, et mõista filmis räägitavat inglise keelt (või sellekeelseid tiitreid).
PostitatudCOLON 01. Mai 2010, 23:37
Postitas Rain
Tegelikult jah, SubClubi selle aasta TOP läks küll väga võssa. Eelmise aasta oma oli küll suhtkoht õigesti paigas. Aga see aasta...
my thumb goes down! 
PostitatudCOLON 21. Juuni 2011, 15:26
Postitas Ardo
parimad:
The Moon
The Road
Inglourious Basterds
pettumus:
Püha Tõnu kiusamine