PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 02:43
Ee, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
No t2pselt, liiga noor vend kohe raudselt sinna pantud ja pea kiilaks aetud. Ma v2ga loodan, et story on hea kuigi juba kahtlen... trailer ei olnud kahjuks suurt lubav kuid loodan parimat. Ka mind kammis see traileri algul olev l66klause 2ra, point?chello kirjutasCOLONEsiteks ei sobi Olyphant üldse sinna, ta näeb välja nagu laps.
Kolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Blood Money algul k6lav "Ave Maria" toob mulle alati v2ga rikkaid emotsioonePriit kirjutasCOLONKolmanda soundtrack on ülihea
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Mis soundtrack'i puutub, siis Jesper Kyd, kes on loonud terve seerja muusika, ei ole filmiga seotud. Kõigele lisaks, :/Priit kirjutasCOLONKolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Äkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.Priit kirjutasCOLONRainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Film on väga varajases staadiumis, trailerist rääkimata.seeru1980 kirjutasCOLONÄkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.Priit kirjutasCOLONRainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Nii et lauamängu Monopol põhjal tehtav film siiski tuleb, hoidke piip ja prillid!Ridley Scott, yes, Sir Ridley Scott has actually admitted that he's about to make a MONOPOLY movie. I didn't believe it when the rumor appeared like a month ago and I'm finding it hard to believe it now, but as far as I can tell this isn't some elaborate prank, and I don't see a boom mic or Ashton Kutcher, so yeah, as far as I can tell, there's gonna be a comedy/thriller based on MONOPOLY. Scott had the following to say:
"...it's really finding the universe for that game. Because clearly it ought to be humorous and for the family -- the funny way it brings out, particularly when your uncle suddenly gets Park Lane and -- in England, we have Park Lane, Mayfair and Barclay Square, what's it in America? Park and Madison? So you watch people change. You're witness to Jekyll and Hyde. Somewhere in that is a hysterically amusing and I think rather exciting film."
There you have it I guess. I don't really have any further comments to add except that it's happening.
Ajavahemikus 21.-26. septembril näidatakse kinos Sõprus videomängudest tehtud filme (nii reaalsetest mängudest kui ka fiktiivsetest).
Filmid sobivad vaatamiseks nii videomängu fanaatikutele kui ka võhikutele, andes aimdust, mis rolli videomängud ühsikonnas omavad ja kuidas on nad mõjutanud filmikunsti arengut. Ürituse eesmärk on näidata, et videomängud ei ole loodud ainult laste nüristamiseks ja vanemate ärritamiseks, vaid et... nende sisutihedus ja mitmetasandilisus võib puhuti olla võrreldav isegi väärtfilmiga.
LINASTUSKAVA
Teisipäev, 21. september:
AVAFILM: 19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)
Kolmapäev, 22. september:
19:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)
21:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)
Neljapäev, 23. september:
19:00 Chasing Ghosts: Beyond the Arcade (2007 R: LincolnRuchti)
21:00 Tron (1982 R: Steven Lisberger)
Reede, 24. september:
19:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)
21:00 Mortal Kombat (1995 R: Paul W.S Anderson)
Filmile järgneb suurel ekraanil TEKKEN 6 tournament
Laupäev, 25. september:
18:00 GOTO80 ja Raquel Meyers: Polybius
19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Tron (1982 Režissöör: Steven Lisberger)
23:00 -05:00 MänguPidu, peaesinejaks GOTO80 (Rootsi) ja Raquel Meyers (Portugal)
Pühapäev, 26. september:
13:00 Final Fantasy(2005 R: Tetsuya Nomura)