[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 2401: Undefined array key "PAGE_TITLE_NUMBER"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4201: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3076)
Filmiveeb.ee foorum • Arvutimängud filmideks? -
2. leht 3-st

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 02:43
Postitas kbong
Ee, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 10:45
Postitas Milenko
chello kirjutasCOLONEsiteks ei sobi Olyphant üldse sinna, ta näeb välja nagu laps.
No t2pselt, liiga noor vend kohe raudselt sinna pantud ja pea kiilaks aetud. Ma v2ga loodan, et story on hea kuigi juba kahtlen... trailer ei olnud kahjuks suurt lubav kuid loodan parimat. Ka mind kammis see traileri algul olev l66klause 2ra, point?
Ja fibre wire`st polnud haisugi, mis on minu arust Hitmani yks "firmam2rke"

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 10:56
Postitas Priit
kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Kolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 11:12
Postitas Milenko
Priit kirjutasCOLONKolmanda soundtrack on ülihea
Blood Money algul k6lav "Ave Maria" toob mulle alati v2ga rikkaid emotsioone

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 13:00
Postitas seeru1980
Minu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 13:39
Postitas Priit
seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 14:07
Postitas Risko
Priit kirjutasCOLON
kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Kolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.
Mis soundtrack'i puutub, siis Jesper Kyd, kes on loonud terve seerja muusika, ei ole filmiga seotud. Kõigele lisaks, :/

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 15:05
Postitas seeru1980
Priit kirjutasCOLON
seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.
Äkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.

PostitatudCOLON 28. Juuli 2007, 20:05
Postitas Priit
seeru1980 kirjutasCOLON
Priit kirjutasCOLON
seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.
Äkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.
Film on väga varajases staadiumis, trailerist rääkimata.

PostitatudCOLON 09. August 2007, 02:41
Postitas Ralf
Ridley Scott, yes, Sir Ridley Scott has actually admitted that he's about to make a MONOPOLY movie. I didn't believe it when the rumor appeared like a month ago and I'm finding it hard to believe it now, but as far as I can tell this isn't some elaborate prank, and I don't see a boom mic or Ashton Kutcher, so yeah, as far as I can tell, there's gonna be a comedy/thriller based on MONOPOLY. Scott had the following to say:

"...it's really finding the universe for that game. Because clearly it ought to be humorous and for the family -- the funny way it brings out, particularly when your uncle suddenly gets Park Lane and -- in England, we have Park Lane, Mayfair and Barclay Square, what's it in America? Park and Madison? So you watch people change. You're witness to Jekyll and Hyde. Somewhere in that is a hysterically amusing and I think rather exciting film."

There you have it I guess. I don't really have any further comments to add except that it's happening.
Nii et lauamängu Monopol põhjal tehtav film siiski tuleb, hoidke piip ja prillid! :D

PostitatudCOLON 10. August 2007, 18:23
Postitas LadyBug
Ma ei kujuta ette CS'i ja Runescape'i filmidena.. :pööritus: :D

PostitatudCOLON 25. August 2007, 04:13
Postitas Risko
Hitman'i full trailer on nüüd väljas. Jättis natuke parema mulje, kui teaser.

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html

PostitatudCOLON 12. September 2010, 12:25
Postitas kbong
Kinolehest jäi silma, et varsti on Sõpruses ka mingisugune videomängu-filmide kava tulemas. Arvatavasti oli selle kuu lõpus. Meelde jäid Mortal Kombat'i, Avalon'i jms seansid, mingisugune Tekken'i tournament suurel ekraanil ja pidu koos Rootsi chiptune-spetsiga Goto80. Kodus vaatan täpsemalt järgi...

PostitatudCOLON 14. September 2010, 19:16
Postitas kbong
Ajavahemikus 21.-26. septembril näidatakse kinos Sõprus videomängudest tehtud filme (nii reaalsetest mängudest kui ka fiktiivsetest).
Filmid sobivad vaatamiseks nii videomängu fanaatikutele kui ka võhikutele, andes aimdust, mis rolli videomängud ühsikonnas omavad ja kuidas on nad mõjutanud filmikunsti arengut. Ürituse eesmärk on näidata, et videomängud ei ole loodud ainult laste nüristamiseks ja vanemate ärritamiseks, vaid et... nende sisutihedus ja mitmetasandilisus võib puhuti olla võrreldav isegi väärtfilmiga.

LINASTUSKAVA

Teisipäev, 21. september:
AVAFILM: 19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)

Kolmapäev, 22. september:
19:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)
21:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)

Neljapäev, 23. september:
19:00 Chasing Ghosts: Beyond the Arcade (2007 R: LincolnRuchti)
21:00 Tron (1982 R: Steven Lisberger)

Reede, 24. september:
19:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)
21:00 Mortal Kombat (1995 R: Paul W.S Anderson)

Filmile järgneb suurel ekraanil TEKKEN 6 tournament

Laupäev, 25. september:
18:00 GOTO80 ja Raquel Meyers: Polybius
19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Tron (1982 Režissöör: Steven Lisberger)

23:00 -05:00 MänguPidu, peaesinejaks GOTO80 (Rootsi) ja Raquel Meyers (Portugal)

Pühapäev, 26. september:
13:00 Final Fantasy(2005 R: Tetsuya Nomura)

PostitatudCOLON 14. September 2010, 22:26
Postitas Spellbound
Oi kurja, olen kohal!
Avalon ja Tron suurel ekraanil 8)