2. leht 5-st
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 29. Jaanuar 2013, 21:49
Postitas Forzelius
Ralf kirjutasCOLONOlen käpp.

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 29. Jaanuar 2013, 23:32
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Piletid olemas.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 02. Veebruar 2013, 15:22
Postitas JazZ-
Zero Dark Thirty Plaza esilinastus on muide umbes-täpselt samal ajal kui Solarise Tähtede Öö. Ainuke erinevus on see, et Plaza pole nii loll kino (ja erinevalt katusevarisemiskinost suudab see 157 minutit kestva linateose kõigest 2 tunniga ära näidata).
Take that, Solaris!
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 02. Veebruar 2013, 17:15
Postitas eerik
JazZ- kirjutasCOLONZero Dark Thirty Plaza esilinastus on muide umbes-täpselt samal ajal kui Solarise Tähtede Öö. Ainuke erinevus on see, et Plaza pole nii loll kino (ja erinevalt katusevarisemiskinost suudab see 157 minutit kestva linateose kõigest 2 tunniga ära näidata).
Take that, Solaris!
Palju õnne sulle! Loodame siis, et kõlarid põlema ei lähe ja saad ikka koos heliga filmi ära vaadatud.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 02:43
Postitas Soprano
Hetkel siis Zero Dark Thirty'ga seis selline:
Solarisse lähevad (07.02 kell 21:00):
uLtImAtEcRiTiC,
Zinera,
eerik,
Kickflick
Plazasse lähevad (07.02 kell 20:50):
JazZ-,
Soprano,
0ll,
evatsikk,
bpuhnja
Andke märku, kui keegi on välja jäänud. Also, kel veel plaanid tegemata, siis saab valida kumma seltskonnaga liituda.

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 02:53
Postitas Ralf
Ma olen ka tegelikult küsimärgi all, it depends on how I'm a-feelin'. Tõenäoliselt olen siiski tulija.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 03:04
Postitas uLtImAtEcRiTiC
Kutsun üles meiega Tähtede ööl liituma.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 03:15
Postitas Ralf
Mõned siiski arvavad, et...
Aga noh, igaühele oma. 
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 04:00
Postitas JazZ-
Kui juba nii alatud võtted käiku lasta, siis...
GAME ON!
VALIGE PLAZA!
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 12:57
Postitas eerik
Sorry, aga mida vittu te teete? Kas selle teema eesmärk polnud mitte see, et hulk filmiveeblasi läheb koos kinno? Selle asemel on toimunud kahte leeri jagunemine ja mingi imelik vaenu õhutamine. "Mina lähen x kinno, y kino on pask ja kes sinna lähevad on värdjad."

Sitad filmiveeblased olete.
Ahjaa, JazZ-, pärast 2009. a. sügisel toimunud Cinamoni laevaringut pidi ka Plaza kõikide saalide laed ümberehitama, sest need polnud piisavalt tugevad ja ei vastanud ohutusnõuetele. Võid nüüd ennast turvalisemalt tunda.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 05. Veebruar 2013, 14:21
Postitas JazZ-
eerik, ära ole nii vihane! Seekord kukkus tõesti natuke halvasti välja, aga samas vaatame me suurema osa sellest "ühiskinoskäigust" nagunii filmi ja kokkupuuted kaasfoorumlastega jäävad kinost sõltumatult üsna napiks.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 07. Veebruar 2013, 03:25
Postitas Soprano
Mõttetu draama... läks seekord nagu läks. Keegi ei keela ju meil täna enne filmi nt. kuskil Plazas kokku saada 20:30ish (kuna meil hakkab seanss 10 minutit varem). Pärast filmi on nagunii kõigil kiire, et koju (loe: IRCu) jõuda, et siis on juba kokkusaamine raskem, vist?
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 07. Veebruar 2013, 21:06
Postitas Kadii
Kui keegi tahab, siis me võime teha sama ka Tartu põhjal, aga vaidlejaid oleks vist ainult kolm, kellest üks passib osa oma ajast Tallinnas.
Aga kui kool hakkab jälle, siis võiks tegelt oma kinoskäikude aegasid üles panna küll, kui need just väga spontaansed pole.
Ja kui keegi tahab teha vaidlust teemal Cinamon vs Ekraan, siis siin olen mina Ekraanis:
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 08. Veebruar 2013, 01:14
Postitas Pixie
Kadii kirjutasCOLONKui keegi tahab, siis me võime teha sama ka Tartu põhjal, aga vaidlejaid oleks vist ainult kolm, kellest üks passib osa oma ajast Tallinnas.
Äkki siis isegi neli vaidlejat.
Re: Filmiveeblaste kinoskäigud
PostitatudCOLON 08. Veebruar 2013, 01:56
Postitas IlseV
Võin ka kampa lüüa. Aga paistab, et vaidlustes mugavus vs aeg jääb vist peale Ekraan, kuigi filmivalik vs filmivalik duelli võidab Cinamon (Tallinna kinodega võrrelda ei julge, mõnikord on tunne, et kuller liigub Tallinn-Tartu liinil umbes korra nädalas ja toob siis mõne uue filmi kaasa).