Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Möödunud neljapäeval The Towni esilinastusel (käisin üle 11 kuu jälle Plazas) hakkas heli valjemate ja märulirohkemate stseenide ajal jamama. Justkui oleks keegi pidevalt helirežiimi vms. vahetanud.
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Olen ka tähele pannud, et enamus heli jamamistest toimub märuli vms. ajal nagu ei kannataks kino nii võimast märulit välja.

Meenub TV3 End of Days`i juhtum, kus lõpus saatana ilmumise ajal viskas alati pildi eest ära. See oli küll koopia süü, aga et see juhtus peaaegu iga kord kui seda näidati jättis mulje nagu oleksidki saatanlikud jõud mängus :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

LiveForThis kirjutasCOLONMärkasin ka seda, et Pilgrimi ajal saal 6-es läks ekraan reklaami ajal laiemaks, aga filmi ajal väiksemaks. Huvitav? :?
+1

Muidu heli kohta saavad nad suhteliselt regulaarselt tagasisidet Facebook's. Ja vastavad a la "uurime" and whatnot, aga noh paremaks pole siiani läinud...
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Mis seal siis nii väga uurida? Löögu helitehnik maha ja võtku uus tööle. Kohe oleks kõik korras.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

rauls kirjutasCOLONülihea heli.
Coppola approves.
Pilt
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Juba 3 aastat tagasi läks heli ülivaljuks kohati, püssilaskmiste ja muu actioni ajal oleks ma peaaegu kurdiks jäänud. Heli katkemist ma tähele pole pannud. Aga limpsikino on kodune kuidagi, olen seal juba vist 9 aastat filme vaatamas käinud. Ja odavam hind ka kui Solarisel jah.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Ei, solli heli on tõesti super. Aga ikkagi ei salli seda kino miskipärast. Plaza ikka kodu
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Coca Cola Plaza ei näita ajutiselt 3D filme

Digiprojektori rikke tõttu näitab kino 3D filme tavaformaadis, projektori rike loodetakse parandada lähipäevil.

„Üks komponent digiprojektorist otsustas mitte töötada,“ selgitas Forum Cinemas levijuht Timo Diener Päevaleht Online’ile. „Varuosa on tellitud ja loodame kõik korda saada lähipäevadel,“ lisas ta.

Rikke tõttu on Coca-Cola Plaza kavas täna järgmised muudatused:

Esialgse kava kohaselt Coca-Cola Plaza 5.saalis toimuma pidanud animafilmi "Muumitroll ja punane komeet" seansid toimuvad ajutiselt saalis nr. 7 ja seda 2D-formaadis.

Seansside algusajad on endised (11:45, 13:55 ja 16:10), kuid 3D-formaat on ajutiselt asendunud 2D-formaadiga ning sellega seoses on nimetatud seanssidel ka veidi soodsamad piletihinnad.

Samuti toimuvad 5.saali asemel 7.saalis filmi "Söö palveta armasta" seansid algusaegadega 18:00 ja 21:00.
Algselt 7.saalis toimuma pidanud "Mina, supervaras" seansid toimuvad ajutiselt 5.saalis oma tavapärastel algusaegadel - 12:00 (eesti keeles), 17:15 (eesti keeles) ja 19:50 (inglise keeles, ilma tõlketa).

Praeguse hetke seisuga ei toimu täna, 25. oktoobril Coca-Cola Plazas filmi "Keelatud tants 3D" seansse algusaegadega 14:35 ja 22:30. Tänasele "Keelatud tants 3D" seansile algusega kell 14:35 pileti ostnutel palub kino pöörduda Coca-Cola Plaza kassasse.

http://www.epl.ee/artikkel/586061
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Hmm, sõnusime vist ära. Kohe järgmisel päeval suuremat sorti rike :?

Noh, kes meist helimehe digiprojektoriga segamini ajas? :P
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Väike ot, aga mis ajast Timo levijuht on, huvitav. Ta ju Lauri sekretär-assistent olnud minu teada
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Forza kirjutasCOLONVäike ot, aga mis ajast Timo levijuht on, huvitav. Ta ju Lauri sekretär-assistent olnud minu teada
See oli muidugi artikli kõige tähtsam osa.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Solarises olen seni vaatamas käinud kahte filmi ja nende kahe puhul pole justkui täheldanud, et heli Coca Cola Plaza omast parem oleks. Samuti pole kordagi tekkinud probleeme heliga Plaza enda seanssidel, aga eks ma pole muidugi ka kõige suurem asi kuulja, nii et...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Mul on sügavalt pohui, mis sinu arvates kõige tähtsam osa oli.


The Towni ajal jamas ka heli täna, vana hea
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Plaza heliprobleemid pole ka PÖFFi unustanud. Vähemalt eilselt "127 tunni" seansil suutsid nad endast märku anda, seda õnneks vaid üks kord algustiitrite ajal. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Nagu ma aru saan, siis Forum Cinemas on jõudnud 21. sajandisse ja suutnud enda kinodesse kaardimaksesüsteemid tekitada. Ja teevad veel (enese)iroonilist nalja ka.
BUTTON_TOPIC_LOCKED