Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada?

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada?

PostitusPostitas rauls » 31. Jaanuar 2010, 21:21

Kuna mõne arvates olen ma FILMIveebis liialt palju kinost rääkinud, siis lepiks äkki kokku, kui palju seda võib teha. Näiteks, kas kord kuus või kord nädalas? Tegelt võiks koostada tabeli, kuhu paneks kirja, kui tihti võib kirjutada kinos käimisest, vaadatud seriaalidest, vaadatud filmidest, ostetud DVD-st, ostetud Blu-ray-dest, televisoonist jne. Või seame ainult kino teemale piirangud? Osad kasutajad on teinud siin nimekirja oma DVD kogust. Kas seda võib ka kekutamiseks nimetada? Kas PÖFFil mitmekümne filmi vaatamise mainimist võib pidada eputamiseks? Miks te minu tehtud 2009. aasta kinoedetabeli teemat pole ära kustutanud, kuna see "haiseb" mõne arust? Üldse tahaks teada, kui palju kõlbab FILMIveebi foorumi liikmel kuus kinos käia?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 31. Jaanuar 2010, 21:28

Minule sobiks, et kinoskäimisest ja DVD'dest ja filmidest üldiselt räägime ainult reedeti. Ülejäänud päevadel postitame paljaste naiste pilte ja arutame, kui lahe on Max Rockatansky.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Soprano » 31. Jaanuar 2010, 21:29

Ära tee välja neist kommentaaridest, halb nali. Oma sünnipäeval peaksid ikka rõõmus olema. :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 31. Jaanuar 2010, 21:50

Vaadake milleni te oma mõnitamistega ühe inimese viinud olete.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Spellbound » 31. Jaanuar 2010, 21:51

Mina kirjutan Filmiveebis filmidega seonduvast täpselt nii palju kui tahan ja kui ei meeldi, siis visake välja 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 31. Jaanuar 2010, 21:57

Keegi on vist liiga südamesse võtnud neid kommentaare. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Jolt » 31. Jaanuar 2010, 22:33

Mkay. Ma proovin argumenteerida, kusjuures ei valinud - enda arvates - otseselt kumbagi poolt.

Rauls, ma ütleks, et tüli norimisega alustasid just sina ise. Lihtsalt liiga mitmed su kino-teemalistest kommentaaridest on olnud kaasfoorumlasi hukkamõistva alatooniga. Selles, et sinule kino meeldib ei ole midagi häbiväärset. Lihtsalt kogu see "noo jah, aga tegelikult oleks õige ikkagi kinoni oodata, kaks kuud ei ole ju palju ja mina igatahes ootan küll kinoni ära" muutub ühel hetkel üheülbaliseks ja seejärel häirivaks. Ilmselt jõudsime mingil hetkel viimasesse punkti välja ja tekkis teatud kollektiivne reaktsioon. Ma arvan, et suurem osa filmiveeblastest vaataks ideaalis palju rohkem filme kinos, kuid sina ja mina ei tea, mis kedagi piirab. Tühipaljas fakt, et sul on teised paremad võimalused ja teised põhimõtted ei taga niivõrd selget moraalset ülemvõimu, et peaks pidevalt toda kino-mantrat kordama.

Teisalt, see reaktsioon ei ole praeguseks hetkeks enam ammugi proportsionaalne raulsi jutu järjepidevusest tekkiva tüdimusega.

Lõpetaks sama teesiga, mis kõlab peaagu iga South Parki osa lõpus: ELAGU MÕÕDUKUS!
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas hau » 01. Veebruar 2010, 00:47

OU, Forza oli ka ju vanasti rauls. Mingi alles eelmine aasta hakkas torrenteid jms kasutama. Speaking of which.. paistab, et nüüd kui Forza on läinud siis filmiveeb on leidnud endale uue ohvri. COngrats!
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 01. Veebruar 2010, 01:10

Mingil määral tehtigi halba nalja nagu Soprano ennist ütles, kuid Jolti süüdistused jäävad hinge kriipima, kuna mulle läheb tema arvamus korda. Ma tean, et riskin käesoleva postitusega endale vee peale tõmbamisega, aga ma elan selle üle. Tahaks lihtsalt asja selgeks rääkida.
Jolt kirjutas:Rauls, ma ütleks, et tüli norimisega alustasid just sina ise. Lihtsalt liiga mitmed su kino-teemalistest kommentaaridest on olnud kaasfoorumlasi hukkamõistva alatooniga. Selles, et sinule kino meeldib ei ole midagi häbiväärset. Lihtsalt kogu see "noo jah, aga tegelikult oleks õige ikkagi kinoni oodata, kaks kuud ei ole ju palju ja mina igatahes ootan küll kinoni ära" muutub ühel hetkel üheülbaliseks ja seejärel häirivaks.
Palun andke mulle andeks, aga tüli ma pole küll tahtnud norida. Mälu värskenduseks tooks välja need laused minu postitustest, mis tekitasid tüli millegipärast:
rauls kirjutas:Kurb, et paljud vaatavad "A Serious Man'i" koduste vahenditega ära, kui on teada, et film jõuab nii kui nii märtsi algul kinodesse.
rauls kirjutas:Ikkagi, kui on teada, et mingi kõva film (nt "A Serious Man") linastub varsti kinos, siis võiks ju selle aja ära oodata!
rauls kirjutas:Tehke, mis tahate, aga minu arust peaks parimate filmide esilinastus ikkagi kinos toimuma. Ma ei räägi siin suvafilmidest, vaid ikka tegijatest.
Olen vist päris ülbe tülinorija või mis? Tegelt ei soovinud kaasfoorumlasi antud postitustega hukka mõista, vaid tahtsin sõbralikult tögada nende kannatamatust. Saatuse irooniana võeti "A Serious Man" kinokavast maha :D :(. Mulle meenub peale selle vaid 1 juhus, kus ma nii öelda heitsin ette foorumlastele, et ei oodata ära filmi kinno jõudmist. Ma pole kunagi ennast tundnud teistest paremana või ülevana, kuna mul on omad põhimõtted filmide vaatamise osas. Tehke, mis tahate, aga ärge hakake mõnitama kinos käimist! See ei ole FILMIveebile kohane.

Jolt kirjutas:Teisalt, see reaktsioon ei ole praeguseks hetkeks enam ammugi proportsionaalne raulsi jutu järjepidevusest tekkiva tüdimusega.
See lause jäi natuke segaseks.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Jolt » 01. Veebruar 2010, 10:32

Nüüd hakkan juba mina iseennast kordama. Sõnastan on mõtted veidi pikemalt lahti, sest mu eelnev jutt on kirjutatud ehk veidi lakooniliselt ja paistab, et mitte piisava selgusega. Matrjoška-matrjoškas, kolmandat korda räägin sama asja.

Alustan lõpust - segaseks jäänud lausega üritasin öelda, et kuigi teatud teemad su juttudes võivad päris tihti korduda ja mingil hetkel tüütavaks muutuda ei õigusta see sellist tögamise ulatust.

Mina jällegi ei hakka su varasemaid postitusi läbi uurima, sest olen juba ette kindel, et üheski neist ei ole lauseid, mida saaks tõlgendada tüli norimisena. Seda ma polegi väitnud. (Samas, ma saan aru ka - teema sinu jaoks kindlasti palju emotsionaalsem ja mu sõnastus ei olnud ilmselt parim.)
Mõtlesin pigem midagi sellist, et väga paljudel sarnastel postitustel on teatav toon (Nagu kerge kibestumus selle üle, et pead ootama veel mitu kuud, samas kui paljud kaasfoorumlased näevad filmi juba täna. Kuid ootad siiski kinoni, sest nii on õigem ja lihtsa kõrvutamise kaudu väidad ka seda (kuigi sa seda otseselt ei ütle), et kõik teised teevad valesti). Sina võid nimetada seda tögamiseks ja teatud tüüpi irooniaks, kuid sarnase järjepidevuse juures on see ühel hetkel paratamatult tüütu. Alustamise ja norimise all mõtlesingi, et oma kinoteemalistes postitustes oled pidevalt andnud hinnanguid kaasfoorumlaste käitumisele ning mingil hetkel tekkis vastureaktsioon.

Selline on minu arusaamine asjast, mitte mingi ülim tõde. Tahtsin öelda vaid seda, et saan mingi määrani aru mõlema osapoole seisukohtadest, kuid pole kellegagi lõpuni nõus.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas rauls » 01. Veebruar 2010, 21:02

Tänud Jolt, selgitustöö eest! Eks ma püüan ennast parandada. Lõppkokkuvõttes võiks antud situatsiooni veidi huumoriga suhtuda:

rauls: "Kas räägiks eelmise aasta parimatest kinoelamustest või käesoleval aastal linastuvatest filmidest?"
keegi foorumist: "Mis kinoelamustest?"
rauls: "Ma tahtsin kinost rääkida."
keegi foorumist: "Mis kinost?"
rauls: "Mis kinost?!" (jahmunult)
keegi foorumist: "Ei soovi mingit kinojuttu ajada!"
rauls: "Mina olen ju siin foorumis, eks ole? Või tahad öelda, et mind ei ole siin?"
keegi foorumist: "Ei taha!"
rauls: "Aa võibolla tahad öelda, et mind pole üldse olemaski? Kino ka pole olemas!"
keegi foorumist: "Ei taha midagi öelda!"
rauls: "Või ei ole suurt ekraani ja projektorit ka olemas v?"
keegi foorumist: "Tead, see on mingi arusaamatus."
rauls: "Tundub, et ei tahetagi kinojuttu puhuda."
keegi foorumist: "Ei taha!"
rauls: "Selge! Mis sa arvad, et minusugune polegi inimene?"

Rõõmu! :)

Igaks juhuks mainin ära, et see dialoog on Veiko Õunpuu kirjutatud teksti (pärit "Püha Tõnu kiusamisest") ümbertöötlus.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Kickflick » 01. Veebruar 2010, 21:23

Pff, siin võib rääkida millest tahab ja palju tahab ju, v.a. illegaalsed tegevused, nii et miks tekitada tühja kära kinos käimistest :pööritus:
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 01. Veebruar 2010, 21:26

Mulle näiteks meeldib enda Blu-ray kollektsiooniga eputada, aga ma ei nimeta/sõima teisi Blu-ray põlguriteks.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 01. Veebruar 2010, 21:32

Kui sa tahtsid mind süüdistada eerik, siis mina pole kedagi sõimanud kinopõlguriks. Ütlesin ju nii:
rauls kirjutas:Kinopõlgurid on need, kellele põhimõtteliselt ei meeldi kinos käia. Kui meeldib, aga lihtsalt pole võimalusi/raha, siis ei tee sinust põlgurit ;-).


Kickflick kirjutas:Pff, siin võib rääkida millest tahab ja palju tahab ju, v.a. illegaalsed tegevused, nii et miks tekitada tühja kära kinos käimistest :pööritus:
Sa võtsid minult sõnad suust.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Millest ja kui palju võib foorumis kirjutada?

PostitusPostitas Kickflick » 08. Jaanuar 2019, 10:44

Jumala kõva teema. Mis teil täna plaanis on ka?
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron