Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:18

Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

Frodo (Elijah Wood) on kääbik, kes elab Kääbiklas rahulikku elu koos oma onu Bilboga. Kuid oma sünipäeval Bilbo lahkub ja jätab kogu oma vara koos kummalise sõrmusega talle. Frodo ei teagi esialgu millesse ta segatud on kuid peagi saadab võlur Gandalf (Ian McKellen) ta teele, et viia sõrmus ohutusse kohta. Tuleb välja, et see sõrmus on kurja Sauroni võimusõrmus ning, et Sauron võimule ei pääseks, tuleb sõrmus hävitada. Nii luuaksegi Sõrmuse vennaskond, kes peab Sõrmuse viima Mustale Maale Mordorisse ja seal selle hävitama.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 25. Märts 2005, 19:41

täitsa norm :o koguaeg on põnev, ei hakka igav ka mitte
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Taavi » 23. Mai 2005, 10:05

Hea on tõesti. Võrreldes järgnevate osadega ikka tunduvalt värviküllasem. Igas mõttes. Pilt ekraanil on ka ikka maaelu moodi. :P
Igal pool on hinnatud kõik LOTR-i osad edetabelite kõrgele tippu, kuid see on alati olnud neist kolmest kõige viimasel kohal. Kui ma nüüd õigesti mäletan. Actionit on teises ja kolmandas muidugi oluliselt rohkem.
Pikad filmid on kõik. :P Ei ole järjest ära vaadata suutnud.
Taavi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1180
Liitunud: 17. Jaanuar 2005, 01:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mihkel » 24. Oktoober 2005, 17:19

Nägin nüüd selle ära ja ei pidanud pettuma :) lahingud polnud küll nüüd nii head, kui 3. osas, aga siiski arvestatavad. Ja Ian McKellen näitleja töö oli väga hea. Ainus mis häiris oli filmi lõpp. Liiga äkki tuli lõpp :?
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Forzelius » 25. Oktoober 2005, 09:19

Palju olen kuulnud ka halba selle filmi lõpu kohta(tuttavatelt. jne.) Aga päris hea oli. Ma olen vist ka ainus, kes arvab, et see on LOTR-ist kõige parem osa. Actionit on küll vähem, aga siiski.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas uussaabas0 » 26. Oktoober 2005, 19:03

olen kõikidelt kuulnud et see film on üks parimaid, algul ma välja ei teinud kuna ise midagi ei teadnud, nüüd vaatasin ise ära ning kiidan omalt poolt et see on lihtsalt PARIM film mida ealas näind. Kohe-kohe jooksen ise poodi ja laenutan(ostan) ka teised osad ära :)
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Biiig » 26. Oktoober 2005, 19:34

Vaadatav. Pole ühtegi halba sõna öelda.
Einoh, sellist lolli ikka annab otsida :S
Kasutaja avatar
Biiig
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 204
Liitunud: 26. Oktoober 2005, 15:15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Girl17 » 20. Juuni 2006, 22:37

norm...
It's your life, it's your soul, it's everything you give to him, it's my heart in your hands keep it or just let it fall, another stone placed in my wall.
Kasutaja avatar
Girl17
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 170
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 14:42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Juuni 2006, 23:08

Kui sellest filmist esimest korda kuulsin, siis jättis see mind suhteliselt külmaks. Aga kui lõouks ära vaatasin, siis arvamus sellest muutus sootuks.
Päris hea film. Igav ei hakanud ka üldse jne. Üks parimaid filme. Algus oli päris mõnus, südamlik. Samas lõpp oli kurb...
Peter Jackson on väga hea režissöör. Näitlejad olid head, tegelaskujudest meeldisid kõige rohkem Legolas ja Gimli. Nad nääklevad pidevalt omavahel. :D
9/10
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 19. Oktoober 2006, 21:15

Film pani aluse kõige võimsamale triloogiale kinoajaloos. Ilmselt mitte kõige paremale, kuid just võimsamale, mille vaatamist iga kord naudin.
Huvitav sisu, head näitlejatööd, suurepärased eriefektid, hingematvalt ilusad võttepaigad muutsid filmi väga paeluvaks. Vaadates tekib tunne, et ainult Peter Jackson võis sellega hakkama saada.

Kunagi olen läbi lugenud ka raamatud ja filmi head teostust tõestab see, et filmi vaadates tulid ka raamatust paljud kohad meelde, sedavõrd hea oli filmi detailsus.

"Vennaskond" on triloogias ilmselt kõige lahingutevaesem, aga võitlusi on.
Film on ka korralikult sünge ja vahest hirmutavgi. Oleks võinud tunduvalt rohkem saada Oscareid.

Orkide ja Uruk-haide grimm on tugev saavutus, Howard Shore`i muusika kindlasti üks parimaid.

Hindan kolme osa üldiselt tervikuna.
10/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas KiiZ » 30. Märts 2008, 21:36

Hingematvalt võimas film on. Kunagi võitis mu südame ja ega siiamaani pole midagi halba öelda. LOTRi triloogia jääb mul alatiseks lemmikute hulka ning on vähetõenäoline, et mõni teine triloogia nii suurejooneline tulla saaks. Fantaasiafänn ma pole, aga LOTR on küll lahe asi. Ja FOTR on film, mis triloogiale alguse pani. Kui triloogia kinodes möllas, siis meeldisid mulle muidugi TT ja ROTK rohkem, sest rohkem actionit ja värki, aga siis hakkas mulle just FOTK meeldima. Veidi parem miljöö ja üldse tore film. Aga siiski minu jaoks on kõik selle triloogia osad kümmet väärt. Extended cutid muidugi, sest theatrical cutid olen ma suht hüljanud.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Kidd » 31. Märts 2008, 09:28

Huvitav, et Sõrmuste Vennaskonna kohta on nii vähe postitusi, samas kui mingi imeliku muusikali kohta on lausa 7 lk. ??
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Hea Aasta » 15. August 2009, 23:38

Ma pole küll mingi eriline Sõrmuste Isanda triloogia fänn, aga olen üks neist, kellele esimene osa jättis selgelt kõige parema mulje. 1. osa on lihtsalt palju mitmekülgsem kui järgnevad.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Forzelius » 16. August 2009, 00:04

Hea Aasta kirjutas:Ma pole küll mingi eriline Sõrmuste Isanda triloogia fänn, aga olen üks neist, kellele esimene osa jättis selgelt kõige parema mulje. 1. osa on lihtsalt palju mitmekülgsem kui järgnevad.


100% tr00
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas rauls » 16. August 2009, 00:33

Forza kirjutas:100% tr00

Mida see tr00 tähendab?
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron