08.07.09 - Moby Õllesummeril

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 09. Juuli 2009, 11:53

Kus muidu filmiveeblased Moby esinemist kuulasid? Ma sättisin ennast umbes 22:50 rahva sisse lava ees. Ruumi oli minu jaoks piisavalt, ilmselt ka selle pärast, et minu kõrval olid paar tüüpi, kes terve kontserdi aja liikumatult paigal seisid. :shokeeritud:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 09. Juuli 2009, 12:38

Küttis päris hästi jah
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hullman » 09. Juuli 2009, 14:01

Moby rocked.

Olin tagapool suhteliselt keskel. Meeldis väga.
May the force be with you, always.
Kasutaja avatar
hullman
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 66
Liitunud: 13. Jaanuar 2009, 23:45
Asukoht: Tallinn / Saue

PostitusPostitas Forzelius » 09. Juuli 2009, 14:54

Neljas rida koos Sopranoga, seal oli ikka väga hull.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kaido » 09. Juuli 2009, 14:57

kuna olin infotelgis tööl, siis poolt kontserdit suhteliselt tagant otsast nägin ja erilise elamuse osaliseks kahjuks ei saanud.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Soprano » 09. Juuli 2009, 14:57

we just finished our estonian show, and it was really fun

Pilt
Ma jäin napilt vasakule siit (tegelikult paremal) ja u. neljandas reas nagu Forza ütles. Ruumi oli päris palju isegi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 11. Juuli 2009, 18:01

Kontsert oli kõva, set list'iga jäin igati rahule, kuid korralduse poole pealt oli ta kergelt öeldes läbikukkumine.

Kui pileti hind on 150 eeku ja esinema tuleb Moby, siis lava ei ehitata suunaga laulukaare poole. Kuna mul oli tarvis minna ennast kergendama pärast kolme esimest lugu (ja mul oli algselt küllaltki hea koht), siis platsi pealt välja saamine oli veel suhteliselt vaevaline, kuid oma kohale tagasi jõudmine täiesti võimatu. Kokkuvõttes veetsin 3-4 lugu inimrongide keskel vaarides, kus ei olnud võimalik seisma jääda.

Kemmerlinge võiks ka paigutada järgmine kord kontserdipaiga vahetusse lähedusse, sest Oru värava pool oli ainult see renoveeritud maja, mille seinale olin sunnitud kusema. Naljakas moment oli, kui mind tabas "kusepolitsei" teolt, mille tulemusena küsitles mind kaks vanemat daami ametimärkidega. Üritasin neid lugeda, aga ei mäleta mis seal kirjas oli.

Üks neist siis küsis, et kas räägin eesti või vene keeles, mille peale vastasin, et eesti keeles. Kui see sama naine siis hakkas oma tugeva vene aktsendiga moorali lugema, küsisin ma temalt, et kas tema räägib eesti või vene keeles. Naerma ei hakanud, aga sees naersin kõvasti. Teisele daamile suutsin siis aru pähe panna, kes oli eestlane ja jalutasin minema. Kontsert oli aga vinge, kõigest hoolimata.

Rahva seas oli paraku palju mitte-Moby huvilisi, kes lihtsalt seisid koha peal ja vahtisid inimesi oma ümber. Samas neid inimesi on igal kontserdil, kes tulevad ennast lihtsalt näitama. Kui poleks olnud nii kitsas, siis ei oleks see mind heidutanud. Vahtides seda väikest autode parklat lava taga, siis too ajas ikka sita keema küll. Niimoodi neid asju ei aeta.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Risko » 11. Juuli 2009, 19:05

Kõik kohad olid mingeid maani lakku täis lontruseid täis, kes oma nähtavasti piinlikust tundvaid tüdruksõpru ringi väntsutasid, niisama tühja koguaeg kisendasid ja väänlesid pidevalt oma jookidega teiste seljas. ''OU KAS MOUBI LAULUB INGLISKEELES VÄ???'' Minge putsi. Oleks pidanud ootama kuni mõned istekohad vabanevad. Moby ise oli aga väga okei, kõik lemmiklood said esitatud.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist