Viimane film, mida vaadata ei taha/tahtnud

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 576
LiitunudCOLON 01. Jaanuar 2009, 23:58

Viimane film, mida vaadata ei taha/tahtnud

Postitus Postitas Gang-pae »

Cochrane oma blogis räägib filmidest, mida ta vaadata ei taha.
http://visualfanatic.blogspot.com/2009/ ... 1-osa.html

Siit ka teema. Rääkige filmidest, mida te ei taha näha. Kõik need Date Movie'd ja muu säärane võiks välja jätta, vaid rohkem teostest, mis on kiidetud, aga teil pole lihtsalt huvi, tahtmist, viitsimist näha. Ülehinnatud, trailer ei paku huvi, näitlejad ei meeldi, lavastaja on ebasümpaatne. Pange kõik kirja.
Viimati muutis 1, Gang-pae, muudetud 12 korda kokku.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Twilight - teadsin, et oli bs.. kuid vaatasin sellepärast edasi, et oleks õigus kiruda. ;p
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Soprano »

Päris ausalt, siis Che oli vastumeelt, mis oli eilne filmiblogide ühisvaatamine... 4h lihtsalt hirmutab. Part One olen suutnud läbi närida.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3695
LiitunudCOLON 23. Detsember 2008, 17:19

Postitus Postitas Garli »

There Will Be B(oredom)lood

Andke andeks mulle, teie, kellele see film meeldib, aga mulle see film kohe üldse ei meeldi. Teistkordne vaatamine lootuses muljet parandada oli mõttetu ajaraiskamine.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5071
LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
AsukohtCOLON Hawkins
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Rasmus »

"Ghostbustersi" uusversioon. Kontseptuaalselt nii vastumeelne ja ebavajalik. Prolly jääbki vaatamata.
BUTTON_POST_REPLY