Oscarid 2009

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 15. November 2008, 01:15

Operaatorile kindlasti ei tohiks saada kandideerida, aga need, mis sa nimetasid on väga võimalikud küll jah.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 15. November 2008, 18:51

Kuigi on olnud animafilme, mis on kandideerinud bp'le, ei usu ma, et WALL-E seda teeb. Siiski, rohkem kui ühe arvan, et ikka saab, rääkimata sellest, et parim täispikk animatsioon on enam kui kindel..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 15. November 2008, 19:30

Forza kirjutas:Kuigi on olnud animafilme, mis on kandideerinud bp'le, ei usu ma, et WALL-E seda teeb. Siiski, rohkem kui ühe arvan, et ikka saab, rääkimata sellest, et parim täispikk animatsioon on enam kui kindel..

Oled Vollit näinud nüüd?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 15. November 2008, 19:42

Ei ole. See muudab automaatselt arvamuse mitte tõsiseltvõetavaks, kuid vaadates, kui palju Oscari-filme see aasta välja tuleb ja kui palju suurem konkurents on 2008, siis ma lihtsalt ei usu ühe (väga hea) animafilmi võimalustesse tähtsaima Oscari saamisel.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 15. November 2008, 19:54

Forza kirjutas:Kuigi on olnud animafilme, mis on kandideerinud bp'le, ei usu ma, et WALL-E seda teeb.

Mis mõttes ei usu? Disney'l on ametlik kampaania, et vähemalt nominatsioon saada. Ja kui nad juba "best picture" kategooriat tahavad siis oleks rumal jätta kõigis teistes võimalikes kategooriates proovimata. Muusika on kirjutanud T. Newman (tal vist 8 oscari nominatsiooni aga mitte ühtegi võitu), heli taga on Ben Burrt (tal on vist paar oscarit juba olemas), teistes kategooriates on ka üsna reaalsed võimalused olemas.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 15. November 2008, 20:05

eerik kirjutas:
Forza kirjutas:Kuigi on olnud animafilme, mis on kandideerinud bp'le, ei usu ma, et WALL-E seda teeb.

Mis mõttes ei usu? Disney'l on ametlik kampaania, et vähemalt nominatsioon saada. Ja kui nad juba "best picture" kategooriat tahavad siis oleks rumal jätta kõigis teistes võimalikes kategooriates proovimata. Muusika on kirjutanud T. Newman (tal vist 8 oscari nominatsiooni aga mitte ühtegi võitu), heli taga on Ben Burrt (tal on vist paar oscarit juba olemas), teistes kategooriates on ka üsna reaalsed võimalused olemas.


Ei usu selles mõttes, et ei usu, et nad saavad, noh. Nii mõneski teises kategoorias aga küll..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 15. November 2008, 20:48

Ja ehk ütled mõne põhjuse miks ei peaks saama? Rotten Tomatoes'i ja Metacritic'u järgi on WALL-E põhimõtteliselt selle aasta enim positiivseid arvustusi saanud film (kui mõned dok. filmid ja non-english filmid välja jätta). Aga eks akadeemikud teevad oma otsuse.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 15. November 2008, 20:59

Eks Disney sellest õppiski, et eelmine aasta oli Ratatoiulle Rottenis kõrgeimalt hinnatud film, aga said ainult parima animatsiooni.

Ma arvestan Wall-E't kui ühte BP nominanti, aga ma ei usu, et Oscar tuleb. See film mind täielikult ei rahuldanud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 15. November 2008, 21:45

eerik kirjutas:Disney'l on ametlik kampaania, et vähemalt nominatsioon saada. Ja kui nad juba "best picture" kategooriat tahavad siis oleks rumal jätta kõigis teistes võimalikes kategooriates proovimata.


You make it sound so dirty. :))

Kampaaniad, Rotten Tomatoes ja Metacritic kõrvale jättes, kas WALL-E on selle vääriline ?

Arvestades seda, et ainult üks animatsioon on kandideerinud parima filmi Oscarile, siis jah. Miks peaks animatsioone siit kõrvale jätma ? Mille poolest on nad vähem väärilised ? Sama käib ka komöödiate/koomikute kohta, mida Akadeemia alaväärtustab.

WALL-E meeldis mulle väga, aga kas ta on Oscari vääriline võrreldes teiste filmidega, mida meist keegi näinud veel pole, seda ei saa praegu öelda. Lisaks see jutt nn "Oscari-filmidest" ajab mul alati sita keema, eriti kui need filmid pole veel linastunudki. Pinnapealne horseshit!

Ärge keegi isiklikult võtke.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. November 2008, 10:58

Hülss kirjutas:
eerik kirjutas:Disney'l on ametlik kampaania, et vähemalt nominatsioon saada. Ja kui nad juba "best picture" kategooriat tahavad siis oleks rumal jätta kõigis teistes võimalikes kategooriates proovimata.


You make it sound so dirty. :))

Kampaaniad, Rotten Tomatoes ja Metacritic kõrvale jättes, kas WALL-E on selle vääriline ?

Arvestades seda, et ainult üks animatsioon on kandideerinud parima filmi Oscarile, siis jah. Miks peaks animatsioone siit kõrvale jätma ? Mille poolest on nad vähem väärilised ? Sama käib ka komöödiate/koomikute kohta, mida Akadeemia alaväärtustab.

WALL-E meeldis mulle väga, aga kas ta on Oscari vääriline võrreldes teiste filmidega, mida meist keegi näinud veel pole, seda ei saa praegu öelda. Lisaks see jutt nn "Oscari-filmidest" ajab mul alati sita keema, eriti kui need filmid pole veel linastunudki. Pinnapealne horseshit!

Ärge keegi isiklikult võtke.


you nailed it! :) Ma ei suuda ka mõista seda, kuidas on võimalik hinnata miskit, mida pole ise näinudki veel :? (ja ma ei mõtle praegu vollit onju..)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 07. Detsember 2008, 00:16

Mingid Hollywoodi panelistid on pannud varakud Oscari nominatsiooni ennustused paika
Ütleme nii et üllatus meesnäitleja osas on minu jaoks suur. Sean Penn, again? Ma loodan, et see ennustus pole selle pärast, et ta mängib geid. Eastwood Gran Torino eest ka oleks üllatav. Aga Rourke vääriks neist kõige rohkem. Nii rolli kui karjääri mõttes.

Naistest peaks Winslet oma 6. nominatsiooniga mehikese ära korjama.

Fincher vääriks ka juba directing oscarit.

Originaal stsenaariumis on nominandid kõik väga oscarlikult loogilised välja arvatud Burn After Reading.

Adaptsiooni omadest peaks eelmise aasta näitel võtma see, kes saab parima filmi, aga praegu vara öelda.

Supporting actori saab Ledger. old news.

Support actressis aga on üllatav näha Cruzi, aga miski pärast arvan, et tuleb jälle mingi üllatus võit ja Oscari saab kas Buttoni vanamutt või keegi muu üllataja.

BPs on üllatav Benjamini esikohal näha. Loodetavasti Fincheri film võidab, aga Slumdogi võit oleks mõnus üllatus. No eks see BP nominatsiooni ennustus on siin suht mõttetu ka sest Valkyriet pole lisatud.

aga jah. Eks varsti näis, kes Golden Globesi nominandid on.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 07. Detsember 2008, 00:53

Loodan, et In Bruges saab midagi.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Hülss » 07. Detsember 2008, 03:16

Soovin Fincher'ile edu, loodan, et film tuleb üks aasta parimaid. Kuna mehel puudub siiani nominatsioon, siis vähemaga ei lepi. Marru ajab, et enamus potentsiaalseid Oscari pretendeerijaid saabuvad meie ekraanidele alles järgmine aasta ja seda eriti Benjamin Buttonit meeles pidades.

Kahju, et Wrestler'it Pöff'il ei näinud, üritan selle enne auhindade jagamisi ära vaadata.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 07. Detsember 2008, 13:06

Hülss kirjutas:Kahju, et Wrestler'it Pöff'il ei näinud, üritan selle enne auhindade jagamisi ära vaadata.

23 jaanuar
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 07. Detsember 2008, 15:07

hau kirjutas:
Hülss kirjutas:Kahju, et Wrestler'it Pöff'il ei näinud, üritan selle enne auhindade jagamisi ära vaadata.

23 jaanuar


Aaah, mui bueno. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist