Oscarid 2009

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

Moderaator: Meeskond

Oscarid 2009

PostitusPostitas Forzelius » 12. November 2008, 22:29

Alustame siis seda teemat. Ei usu, et enam liiga vara on.

Ise, kuigi vähesed sellesse usuvad, loodan "Valkyrie" ülemvõimu. Nimelt olen kindel, et sellest tuleb film, millele panen enna vaatamist 10/10 ära juba. Tean ühte, kes tegi TDK'ga niimoodi.

Häid filme muidugi veel.

Nii, et alustagem. Uudised, arvamused ja kõik muu Oscaritega seonduv jutt siia!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 12. November 2008, 22:39

Valkyrie't ootan suure huviga, tõsine näitlejate ansambel. Bill Nighy rules!

Üks asi, mis üle viskab on see, et seda reklaamitakse kui üht järgnevat Tom Cruise'i filmi. Kindlasti olete tähele pannud neid TomCruise.com reklaame IMDB's. The fuck is up with that ? :x

TDK ja WALL-E on kindlasti kuldmehikeste kandidaadid. Muud kahjuks hetkel meelde ei tule.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 12. November 2008, 22:42

Hülss kirjutas:Üks asi, mis üle viskab on see, et seda reklaamitakse kui üht järgnevat Tom Cruise'i filmi. Kindlasti olete tähele pannud neid TomCruise.com reklaame IMDB's. The fuck is up with that ? :x


Nagu reklaamitakse, et Tom on lavastaja?
Mmkay, mulle igatahes Singeri ja McQuarrie koostöö meeldib. Loodan, et võidavad suuri asju, kuigi see kaheldav, sest nii palju Oscar hunter filme tuleb välja see aasta (Revolutionary Road, Milk, Australia, Changeling, Frost/Nixon jne).
Oma koht on Oscaritel ka ulmefilmidel (TDK, Benjamin Button), mis võivad nii mõnegi kategooria kinni panna.

Põnev aasta tuleb igatahes, kuid Valküüri võit oleks ülim..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Hülss » 12. November 2008, 23:12

Forza kirjutas:Nagu reklaamitakse, et Tom on lavastaja?


Ei, jumala eest, milleks nad seda peaks tegema ?! Ma pidasin silmas trailerit. Enne kui tuleb filmi tiitel, siis näitab ainult Tom Cruise'i nime.

Forza kirjutas:Revolutionary Road, Milk, Australia, Changeling, Frost/Nixon, Benjamin Button


Revolutionary and Button tulevad alles Detsembri lõpus USAs kinodesse, et Akadeemia liikmetele ei jäeta kuigi palju mõtlemisaega. :))

David Fincher'ile loodan vähemalt lavastaja nominatsiooni, liiga kaua on seda meest eiratud. Sitt lugu on see, et meie peame filmi ootama extra 2 kuud. Kõigest paar nädalat enne Oscarite jagamisi. :x

Valkyrie kõigest 9 päeva. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 12. November 2008, 23:45

Hülss kirjutas:Revolutionary and Button tulevad alles Detsembri lõpus USAs kinodesse, et Akadeemia liikmetele ei jäeta kuigi palju mõtlemisaega. :))

David Fincher'ile loodan vähemalt lavastaja nominatsiooni, liiga kaua on seda meest eiratud. Sitt lugu on see, et meie peame filmi ootama extra 2 kuud. Kõigest paar nädalat enne Oscarite jagamisi. :x

Valkyrie kõigest 9 päeva. :))

Ega nad siis kinos vaatamas ei käi neid. Stuudiod saadavad neile DVD/Blu-ray screener koopiad ning kui mõni lekib siis on piraatidel jälle pidupäev. Iga aasta on nii olnud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Hülss » 13. November 2008, 12:36

Selge see, aga film peab siiski enne enam vähem valmis olema. Australia lavastajal on näiteks sellega hetkel väga kiire. :))
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 13. November 2008, 22:00

Un-fookin-believable!
http://movies.ign.com/articles/929/929687p1.html

There Will Be Blood oli veel mõistetav nende reeglite kohaselt, aga see on juba ebameeldiv. Vihale ajab raisk, ma olen seda soundtracki kuulanud pärast filmi vaatamist jumal teab mitu korda.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas seeru1980 » 13. November 2008, 22:10

"Valkyrie"-le soovin samuti Oscarit kasvõi ühte, aga samas tahaks, et Wallie saaks vähemalt 2 Oscarit
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas Forzelius » 13. November 2008, 22:18

Hülss kirjutas:Un-fookin-believable!
http://movies.ign.com/articles/929/929687p1.html

There Will Be Blood oli veel mõistetav nende reeglite kohaselt, aga see on juba ebameeldiv. Vihale ajab raisk, ma olen seda soundtracki kuulanud pärast filmi vaatamist jumal teab mitu korda.


Suht jama lugu tõesti :(
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 13. November 2008, 22:32

seeru1980 kirjutas:"Valkyrie"-le soovin samuti Oscarit kasvõi ühte, aga samas tahaks, et Wallie saaks vähemalt 2 Oscarit

WALL-E saab neid umbes viis.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 13. November 2008, 23:14

eerik kirjutas:
seeru1980 kirjutas:"Valkyrie"-le soovin samuti Oscarit kasvõi ühte, aga samas tahaks, et Wallie saaks vähemalt 2 Oscarit

WALL-E saab neid umbes viis.


Whoa, valgustad, ehk?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 14. November 2008, 17:17

seeru1980 kirjutas:"Valkyrie"-le soovin samuti Oscarit kasvõi ühte, aga samas tahaks, et Wallie saaks vähemalt 2 Oscarit


hmm..soovida filmile Oscarit, mida pole näinudki veel? :? Või oled?
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hau » 14. November 2008, 17:56

He's not the only one. khmm
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 14. November 2008, 19:07

nojaa..aga ennem kui hakata oscareid filmile jagama, võiks filmi ennast näha ju....aga loodan, et on nii hea, et saab need oscarid (Y)
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas eerik » 14. November 2008, 19:57

Forza kirjutas:
eerik kirjutas:
seeru1980 kirjutas:"Valkyrie"-le soovin samuti Oscarit kasvõi ühte, aga samas tahaks, et Wallie saaks vähemalt 2 Oscarit

WALL-E saab neid umbes viis.


Whoa, valgustad, ehk?

No mõtle ise. Võimalikud kategooriad:
parim täispikk animatsioon
parim filmimuusika
parim filmilaul
parim film
parim heli
parim heli miximine
parimad visuaalefektid
parim originaalstsenaarium

ma ei tea, kas animatsioonid parimale režiile ja operaatoritööle saavad kandideerida? WALL-E ees näidatud Presto saab kandideerida lühianimatsiooni kategoorias. Disney pushib päris kõvasti ma usun.

Muidugi on võimalus, et WALL-E ei saa mitte ühtegi. Aga ma olen siiski optimistlik.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Järgmine

Mine Auhinnad

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron