Grey's anatomy

Siin räägime seriaalidest, tv-showdest jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

sm
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 3
LiitunudCOLON 26. Juuni 2007, 19:32

Grey's anatomy

Postitus Postitas sm »

see on nii lahe sari , kes vaatb, ja mida te sellest arvate.
Ise olen tulevane kirurg kah! ;)
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

PiltPiltPilt
BUTTON_TOPIC_LOCKED