Arvutimängud filmideks?
ModeraatorCOLON Meeskond
No t2pselt, liiga noor vend kohe raudselt sinna pantud ja pea kiilaks aetud. Ma v2ga loodan, et story on hea kuigi juba kahtlen... trailer ei olnud kahjuks suurt lubav kuid loodan parimat. Ka mind kammis see traileri algul olev l66klause 2ra, point?chello kirjutasCOLONEsiteks ei sobi Olyphant üldse sinna, ta näeb välja nagu laps.
Ja fibre wire`st polnud haisugi, mis on minu arust Hitmani yks "firmam2rke"
Kolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
There was a HOLE here. It's gone now.
- seeru1980
- Bond, James Bond

- PostitusiCOLON 556
- LiitunudCOLON 12. Juuli 2006, 18:21
- AsukohtCOLON Oleneb olukorrast....
Minu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
There was a HOLE here. It's gone now.
- Risko
- Sõrmuste Isand

- PostitusiCOLON 218
- LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Mis soundtrack'i puutub, siis Jesper Kyd, kes on loonud terve seerja muusika, ei ole filmiga seotud. Kõigele lisaks, :/Priit kirjutasCOLONKolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
- seeru1980
- Bond, James Bond

- PostitusiCOLON 556
- LiitunudCOLON 12. Juuli 2006, 18:21
- AsukohtCOLON Oleneb olukorrast....
Äkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.Priit kirjutasCOLONRainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Film on väga varajases staadiumis, trailerist rääkimata.seeru1980 kirjutasCOLONÄkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.Priit kirjutasCOLONRainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
There was a HOLE here. It's gone now.
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Nii et lauamängu Monopol põhjal tehtav film siiski tuleb, hoidke piip ja prillid!Ridley Scott, yes, Sir Ridley Scott has actually admitted that he's about to make a MONOPOLY movie. I didn't believe it when the rumor appeared like a month ago and I'm finding it hard to believe it now, but as far as I can tell this isn't some elaborate prank, and I don't see a boom mic or Ashton Kutcher, so yeah, as far as I can tell, there's gonna be a comedy/thriller based on MONOPOLY. Scott had the following to say:
"...it's really finding the universe for that game. Because clearly it ought to be humorous and for the family -- the funny way it brings out, particularly when your uncle suddenly gets Park Lane and -- in England, we have Park Lane, Mayfair and Barclay Square, what's it in America? Park and Madison? So you watch people change. You're witness to Jekyll and Hyde. Somewhere in that is a hysterically amusing and I think rather exciting film."
There you have it I guess. I don't really have any further comments to add except that it's happening.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- Risko
- Sõrmuste Isand

- PostitusiCOLON 218
- LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Hitman'i full trailer on nüüd väljas. Jättis natuke parema mulje, kui teaser.
http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html
http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html
- kbong
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 1882
- LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Kinolehest jäi silma, et varsti on Sõpruses ka mingisugune videomängu-filmide kava tulemas. Arvatavasti oli selle kuu lõpus. Meelde jäid Mortal Kombat'i, Avalon'i jms seansid, mingisugune Tekken'i tournament suurel ekraanil ja pidu koos Rootsi chiptune-spetsiga Goto80. Kodus vaatan täpsemalt järgi...
- kbong
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 1882
- LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Ajavahemikus 21.-26. septembril näidatakse kinos Sõprus videomängudest tehtud filme (nii reaalsetest mängudest kui ka fiktiivsetest).
Filmid sobivad vaatamiseks nii videomängu fanaatikutele kui ka võhikutele, andes aimdust, mis rolli videomängud ühsikonnas omavad ja kuidas on nad mõjutanud filmikunsti arengut. Ürituse eesmärk on näidata, et videomängud ei ole loodud ainult laste nüristamiseks ja vanemate ärritamiseks, vaid et... nende sisutihedus ja mitmetasandilisus võib puhuti olla võrreldav isegi väärtfilmiga.
LINASTUSKAVA
Teisipäev, 21. september:
AVAFILM: 19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)
Kolmapäev, 22. september:
19:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)
21:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)
Neljapäev, 23. september:
19:00 Chasing Ghosts: Beyond the Arcade (2007 R: LincolnRuchti)
21:00 Tron (1982 R: Steven Lisberger)
Reede, 24. september:
19:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)
21:00 Mortal Kombat (1995 R: Paul W.S Anderson)
Filmile järgneb suurel ekraanil TEKKEN 6 tournament
Laupäev, 25. september:
18:00 GOTO80 ja Raquel Meyers: Polybius
19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Tron (1982 Režissöör: Steven Lisberger)
23:00 -05:00 MänguPidu, peaesinejaks GOTO80 (Rootsi) ja Raquel Meyers (Portugal)
Pühapäev, 26. september:
13:00 Final Fantasy(2005 R: Tetsuya Nomura)
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Oi kurja, olen kohal!
Avalon ja Tron suurel ekraanil
Avalon ja Tron suurel ekraanil
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1