Arvutimängud filmideks?

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Ee, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 626
LiitunudCOLON 28. Juuli 2006, 01:45

Postitus Postitas Milenko »

chello kirjutasCOLONEsiteks ei sobi Olyphant üldse sinna, ta näeb välja nagu laps.
No t2pselt, liiga noor vend kohe raudselt sinna pantud ja pea kiilaks aetud. Ma v2ga loodan, et story on hea kuigi juba kahtlen... trailer ei olnud kahjuks suurt lubav kuid loodan parimat. Ka mind kammis see traileri algul olev l66klause 2ra, point?
Ja fibre wire`st polnud haisugi, mis on minu arust Hitmani yks "firmam2rke"
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1973
LiitunudCOLON 19. August 2005, 03:08
AsukohtCOLON Kohtla Järve

Postitus Postitas Priit »

kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Kolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 626
LiitunudCOLON 28. Juuli 2006, 01:45

Postitus Postitas Milenko »

Priit kirjutasCOLONKolmanda soundtrack on ülihea
Blood Money algul k6lav "Ave Maria" toob mulle alati v2ga rikkaid emotsioone
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 556
LiitunudCOLON 12. Juuli 2006, 18:21
AsukohtCOLON Oleneb olukorrast....

Postitus Postitas seeru1980 »

Minu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Gunnery Sergeant Hartmann: "I'm Gunnery Sergeant Hartman, your senior drill instructor, from now on you will speak only when spoken to, and the first and the last word out of your filthy sewers will be "Sir". Do you maggots understand that?"
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1973
LiitunudCOLON 19. August 2005, 03:08
AsukohtCOLON Kohtla Järve

Postitus Postitas Priit »

seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 218
LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Risko »

Priit kirjutasCOLON
kbong kirjutasCOLONEe, minu arust oli see trailer päris hea. Täpselt see, mida sa ootaks mängides läbi Hitmani esimese osa. Noh, rohkem polegi vaja, kuna ülejäänud osad ja lisad on ikka paras kräpp---
Kolmanda soundtrack on ülihea ning meeldib disain, eriti too S&M klubi.
Mis soundtrack'i puutub, siis Jesper Kyd, kes on loonud terve seerja muusika, ei ole filmiga seotud. Kõigele lisaks, :/
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 556
LiitunudCOLON 12. Juuli 2006, 18:21
AsukohtCOLON Oleneb olukorrast....

Postitus Postitas seeru1980 »

Priit kirjutasCOLON
seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.
Äkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1973
LiitunudCOLON 19. August 2005, 03:08
AsukohtCOLON Kohtla Järve

Postitus Postitas Priit »

seeru1980 kirjutasCOLON
Priit kirjutasCOLON
seeru1980 kirjutasCOLONMinu arust võiks Ghost Recon ja kõik selle lisad teha filmiks
Siis militaarsest täpstust võiksid koordineerida ex-special forces tyybid või special forces tyybid et film võimalikult realistlik oleks ja täpne militaarkaldvus.
Rainbow Six on väga sarnane, sellest tuleb ka film. Kahtlen et sellest midagi asjalikku tuleb, kuid ootan huviga.
Äkki on trailerit või nii üleval juba, oleks väga huvitatud näha.
Film on väga varajases staadiumis, trailerist rääkimata.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Ridley Scott, yes, Sir Ridley Scott has actually admitted that he's about to make a MONOPOLY movie. I didn't believe it when the rumor appeared like a month ago and I'm finding it hard to believe it now, but as far as I can tell this isn't some elaborate prank, and I don't see a boom mic or Ashton Kutcher, so yeah, as far as I can tell, there's gonna be a comedy/thriller based on MONOPOLY. Scott had the following to say:

"...it's really finding the universe for that game. Because clearly it ought to be humorous and for the family -- the funny way it brings out, particularly when your uncle suddenly gets Park Lane and -- in England, we have Park Lane, Mayfair and Barclay Square, what's it in America? Park and Madison? So you watch people change. You're witness to Jekyll and Hyde. Somewhere in that is a hysterically amusing and I think rather exciting film."

There you have it I guess. I don't really have any further comments to add except that it's happening.
Nii et lauamängu Monopol põhjal tehtav film siiski tuleb, hoidke piip ja prillid! :D
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 662
LiitunudCOLON 22. Aprill 2006, 12:36
AsukohtCOLON oleneb olukorrast!:P

Postitus Postitas LadyBug »

Ma ei kujuta ette CS'i ja Runescape'i filmidena.. :pööritus: :D
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 218
LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Risko »

Hitman'i full trailer on nüüd väljas. Jättis natuke parema mulje, kui teaser.

http://media.movies.ign.com/media/499/4 ... ids_1.html
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Kinolehest jäi silma, et varsti on Sõpruses ka mingisugune videomängu-filmide kava tulemas. Arvatavasti oli selle kuu lõpus. Meelde jäid Mortal Kombat'i, Avalon'i jms seansid, mingisugune Tekken'i tournament suurel ekraanil ja pidu koos Rootsi chiptune-spetsiga Goto80. Kodus vaatan täpsemalt järgi...
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

Ajavahemikus 21.-26. septembril näidatakse kinos Sõprus videomängudest tehtud filme (nii reaalsetest mängudest kui ka fiktiivsetest).
Filmid sobivad vaatamiseks nii videomängu fanaatikutele kui ka võhikutele, andes aimdust, mis rolli videomängud ühsikonnas omavad ja kuidas on nad mõjutanud filmikunsti arengut. Ürituse eesmärk on näidata, et videomängud ei ole loodud ainult laste nüristamiseks ja vanemate ärritamiseks, vaid et... nende sisutihedus ja mitmetasandilisus võib puhuti olla võrreldav isegi väärtfilmiga.

LINASTUSKAVA

Teisipäev, 21. september:
AVAFILM: 19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)

Kolmapäev, 22. september:
19:00 Avalon (2001 R: Mamoru Oshii)
21:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)

Neljapäev, 23. september:
19:00 Chasing Ghosts: Beyond the Arcade (2007 R: LincolnRuchti)
21:00 Tron (1982 R: Steven Lisberger)

Reede, 24. september:
19:00 Ben X (2007 R: Nic Balthazar)
21:00 Mortal Kombat (1995 R: Paul W.S Anderson)

Filmile järgneb suurel ekraanil TEKKEN 6 tournament

Laupäev, 25. september:
18:00 GOTO80 ja Raquel Meyers: Polybius
19:00 ExistenZ (1999 R: David Cronenberg)
21:00 Tron (1982 Režissöör: Steven Lisberger)

23:00 -05:00 MänguPidu, peaesinejaks GOTO80 (Rootsi) ja Raquel Meyers (Portugal)

Pühapäev, 26. september:
13:00 Final Fantasy(2005 R: Tetsuya Nomura)
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Spellbound »

Oi kurja, olen kohal!
Avalon ja Tron suurel ekraanil 8)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
BUTTON_POST_REPLY