Arvutimängud filmideks?

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Arvutimängud filmideks?

Postitus Postitas Ralf »

Vabandust, kui selline teema juba varem esinenud on, aga kuna see alamžanr viimasel ajal populaarseks on läinud (peaasjalikult Uwe Bolli väljakannatamatule aktiivsusele arvutimängude filmikeelde tõlgendamises ja loomulikult eelmise aasta vingemaid visuaalelamusi "Silent Hill"), siis mõtlesin pärida: mis arvutimängud vääriksid filmideks tegemist ?

Ma ise eriline pelamees ei ole, aga kaks kindlat mängu, mida sooviksin filmilinal näha, oleksid "Starcraft" ja "Fallout". Mõlemal on võimas atmosfäär ja esimesel just suurepärane lugu koos hiilgavate tegelastega. Samuti ei ütleks ära ka sellest, kui "Micro Machines", "ReVolt" jt analoogsete väikese-auto-mängudest otsustatakse mõni arvutianimatsioon teha. ;-)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 626
LiitunudCOLON 28. Juuli 2006, 01:45

Postitus Postitas Milenko »

"Gears Of War", "Splinter Cell" - ootan huviga neid filme
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1882
LiitunudCOLON 25. Detsember 2005, 20:14
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kbong »

No, "Fallout" kindlasti jah. Mulle sellised post-apokalüptiline teema ilgelt läheb peale ja kui veel filmil raha taga oleks kõvasti, siis arvatavasti saaks midagi head küll.

Veel tekitaks huvi näiteks vanade point-n-click mängude filmitõlgendused. Näiteks "Monkey Island" seeriast saaks päris mõnusa musta huumoriga komöödia. "Broken Sword"? "Metal Gear Solid"?
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1973
LiitunudCOLON 19. August 2005, 03:08
AsukohtCOLON Kohtla Järve

Postitus Postitas Priit »

Silent Hill 2. Esimene film oli kuidagi üle kivide-kändude, mitmed elemendid ei meeldinud ning juustused dialoogid kohati ei teinud asja paremaks. Või noh, SH film mis põhineks SH2 mängul oleks minu jaoks ideaalne, peaasi et korralikult teostatud.

Veel sooviks ma Legacy of Kaini seeriast, eeldatavasti CGI animatsioon, sest live-action näeks enneolematult tobe välja. Ja näiteks sellist laadi CGI'ga, poleks paha ju? Ila tilgub lausa, mõeldes kuidas Kain ja Raziel üksteisega võitlevad suurel ekraanil. Muidugi sellist asja on väga raske ekraanile tuua, arvestades kui keeruline see lugu on. Ning suvaline ameeriklane, kellel on raskusi juba subtiitrite lugemisega, ei mõistaks lihtsalt seda kõike.

Mänge on tegelikult vägagi raske adapteerida, arvestades veel seda, et pead mõtlema nii fännidele kui ka teistele, kes mänge ei mängi. Tavaliselt kiputakse minema just teist teed, mille tõttu fännid jälle pettuma peavad. Nii läks osaliselt SH filmiga, millest on mul väga kahju. :( Kuid noh, lootused on SH2 filmi peal. Peab seekord kõvasti skeptilisem olema, sest ei taha jälle pettuda.

Siiamaani ei ole minu jaoks olnud ühtegi väga head videomängu filmi. Kõige lähemal on Silent Hill, hoolimata vigadest.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 218
LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Risko »

Uwe Boll ja Counter-Strike.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 741
LiitunudCOLON 02. Jaanuar 2007, 17:10
AsukohtCOLON Tartu
CONTACTCOLON

Postitus Postitas kigents »

chello kirjutasCOLONUwe Boll ja Counter-Strike.


Counter-Strike???
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 218
LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Risko »

kigents kirjutasCOLON
chello kirjutasCOLONUwe Boll ja Counter-Strike.


Counter-Strike???
Ma täitsa kujutan ette seda juhtumas :))
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

http://www.imdb.com/title/tt0281618/
Ei põhine küll mängul, kuid naljakas siiski!
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1973
LiitunudCOLON 19. August 2005, 03:08
AsukohtCOLON Kohtla Järve

Postitus Postitas Priit »

Alles täna avastasin, et Clock Tower film tuleb.

http://www.imdb.com/title/tt0818168/

Skeptiline aga peapahalaseks on Scissorman kindlasti!!
There was a HOLE here. It's gone now.
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 65
LiitunudCOLON 04. Mai 2007, 17:12

Postitus Postitas Lazerest »

Command and conqueri seeriad (välja arvatud C&C: Generals mis ei seostu teiste osadega üldse)
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1637
LiitunudCOLON 09. Juuni 2007, 09:06

Postitus Postitas KiiZ »

GTA: San Andreasest saaks korraliku getofilmi teha.
Kasutaja avatar
-sander-
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 219
LiitunudCOLON 19. Aprill 2006, 13:02

Postitus Postitas -sander- »

Runescape :P
Hale mäng, aga filmi saaks hea :D
Pilt
Lazerest
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 65
LiitunudCOLON 04. Mai 2007, 17:12

Postitus Postitas Lazerest »

-sander- kirjutasCOLONRunescape :P
Hale mäng, aga filmi saaks hea :D
irw täpsusta milline see film oleks :P
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 626
LiitunudCOLON 28. Juuli 2006, 01:45

Postitus Postitas Milenko »

Oi ma avastasin alles t2na, et yhest mu lemmikust m2ngust on film tehtud ja tuleb kinno alates oktoobrist :) - Hitman
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 218
LiitunudCOLON 20. Juuni 2007, 23:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Risko »

Milenko kirjutasCOLONOi ma avastasin alles t2na, et yhest mu lemmikust m2ngust on film tehtud ja tuleb kinno alates oktoobrist :) - Hitman
Mida siis trailerist arvad? Sina kui mängu fan,

minu arust tõotab see aind saasta. Esiteks ei sobi Olyphant üldse sinna, ta näeb välja nagu laps. Alguses mulle eriti ei meeldinud idee, et Vin Diesel oleks 47'i kehastanud, aga nüüd kahetsen küll sügavalt, et ta lahkuda otsustas. Traileri põhjal otsustades ei tundu mulle, et Olyphant ikka mõistab tegelast, keda ta kehastama peab. Siis see trailer ise, mingit flow'i sellel ei ole. Täiesti seosetud stseenid üksteise otsa lükatud, niiet plot'i kohta pole mitte ühtegi vihjet. Põhiline ikka, et oleks näha teda relva hoidmas ning suurt plahvatust. Ja siis see tekst. 'It has been said, that a man will walk this earth with the power to strike down evil'. What the hell? On nad üldse seda mängu ise mänginud? Lõpp lihtsalt ajas naerma, kui need 2 relva moodustavad T in HITMAN, haha come on.

Ma olen alati arvanud, et sellest mängust saaks väga stiilse filmi teha. Hea näide on Blood Money üks trailereid:

http://www.youtube.com/watch?v=pSU43H1L ... ed&search=

It's cool. Ja nüüd võrrelge selle sitaga:

http://www.youtube.com/watch?v=r1SeyA7xJn8

Sux.

Aga noh, kuna see on ainult trailer siis ma jään lootma. Kuid imho on suht kindel, et see on nagu iga teine videogame movie. :/
BUTTON_POST_REPLY