Depeche Mode Eestis!

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

Depeche Mode Eestis!

PostitusPostitas xR » 19. Juuni 2005, 13:27

16. märtsil 2006 annab kultusbänd Depeche Mode kontserdi Tallinnas Saku Suurhallis.

Esmakordselt on Eestis võimalik näha Depeche Mode-i siseshowd, varem on kultusbänd meil esinenud vaid vabaõhu kontsertidega. Uuele turneele minnakse sügisel kohe peale uue albumi ilmumist.

Piletid alates 590 kroonist tulevad müügile esmaspäeval 27. juunil kell 10:00 hommikul kõigis Piletilevi müügikohtades üle Eesti.

"Sisekontsert Eestis saab toimuda vaid tänu sellele, et nüüd on olemas korralikud hallid kontsertide korraldamiseks ka Leedus ja Lätis. Bändi üks esmatingimus oli, et kontsert peab toimuma kõigis kolmes Balti riigis," kommenteerib kontserdi produtsent Peeter Rebane.

BDG jaoks on tegu kolmanda Depeche Mode-i tuuri produtseerimisega Baltikumis. BDG vahendusel toimusid bändi 2001. aasta turnee 3 Baltikumi kontserti ning 1998. aasta Riia kontsert.

Praeguseks kultusbändi staatust omaval Depeche Mode-il on Eestis aktiivne fänn-klubi ning omanimeline baar Tallinna Vanalinnas. Depeche Mode on oma 25-aastase tegutsemisaja jooksul müünud maailmas enam kui 40 miljonit albumit. 2004. aasta lõppes bändile edukalt, nende remixide kogumikalbumit "Depeche Mode Remixes 81-04" müüdi enam kui miljon eksemplari. Uuele turneele minnakse kohe peale uue albumi ilmumist. Viimane stuudioalbum "Exciter" ilmus 4 aastat tagasi.

Vabamüüki tuleb alla 7000 kontserdipileti. "Arvestades meie viimaste suurkontsertide Phil Collins-i, Rammstein-i ja R.E.M.-i piletite kiiret läbimüüki, siis soovitan kindlasti oma pilet võimalikult ruttu soetada," kommenteerib Peeter Rebane. Kuna pileteid on piiratud koguses, siis selleks, et kindlustada võimalikult paljudele Depeche Mode-i fännidele kontsertelamust müüakse igale ostjale vaid kuni 10 piletit.

Piletid alates 590 kroonist tulevad müügile esmaspäeval 27. juunil kell 10:00 hommikul kõigis Piletilevi müügikohtades ning internetis http://www.piletilevi.ee. ISIC kaardiga on seisupilet esimesele tuhandele tudengile 100 krooni odavam.

Depeche Mode´i Eesti, Läti ja Leedu kontsertide produtsent on BDG. Tuuri toetab Nordea Pank.

http://www.sakusuurhall.ee
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Robert » 20. Juuni 2005, 22:23

Heh, ma just kuulasin Depeche Mode'i Enjoy the Silence-it. Ilmselt tuleb hästi lahe kontsert, aga ei tea, kui kiiresti piletid välja müüakse. Võib-olla mul ei olegi võimalust üldse piletit saada, sest raha hetkel ei ole eriti palju selliste asjade jaoks:( . Ohjaa..igatahes, kui võimalus tuleb, siis lähen kindlalt. Depeche Mode on üks mu lemmikbände: D
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas xR » 20. Juuni 2005, 23:12

Ise olen juba ühel konsertil käinud, Tallina lauluväljakul
Konsert oli hea, kuid algselt räägitud pidi olema tagataustal vastava laulu video, kuid seda polnud, tehnilise vea tõttu
Kuid see ei rikkunud konserti, viga ei pandud tähelegi
Konsert oli hea ja loodan, et tulev konsert on sammuti hea

Ise ma konsertile ei lähe, pole raha
Kasutaja avatar
xR
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 176
Liitunud: 11. Märts 2005, 18:50

PostitusPostitas Forzelius » 22. Juuni 2005, 16:29

pole just eriline fänn, aga vb lähen
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kaisukaru » 15. August 2005, 11:12

Ilgelt tahaks minna... :wink:
See on minu arvamus ja keegi ei solvu ;)
Kaisukaru
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 12. August 2005, 11:50
Asukoht: Tallinn


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist