scream 2

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

kuu67
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 86
LiitunudCOLON 09. Juuni 2005, 21:09
AsukohtCOLON vÃĩru

scream 2

Postitus Postitas kuu67 »

kas see on väga õudne ja kas on üldse hea film kas soovitaksite 12 aastasel poisil vaadata
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 2680
LiitunudCOLON 12. Aprill 2005, 12:17

Postitus Postitas Cochrane »

Tegu on suhteliselt tavalise noortefilmiga kus mingi mõrvar ringi jookseb ja tapab. Parem kui nii mõnigi teine seda tüüpi film, kuid midagi erilist kah ei ole.
Aga kas sooviada 12-aastasel vaadata... Kui ta seni on vaadanud ilma erilise kontrollita filme, siis midagi uut seal nüüd vaevalt on. Ja see sõltub ka inimesest, kuidas kellegile mõjub. Ise hakkasin üsna varakult igasuguseid filme vaatamata, hoolimata žanrist või sobivust vanusele jälgimata (nojah, õigemini vanemad ei jälginud), mul sellest probleme ei tulnud ega olnud (õudusunenäod või nii). Eesti aja alguses sai päris mitu filmi ära vaadatud, mis lastele suunatud ei olnud. Meenub näiteks film From Beyond
http://www.imdb.com/title/tt0091083/
Aga tagasi minnes küsimuse juurde, kas ma soovitaksin... siis vist mitte. On paremaid filme. Aga kas ma lubaksin vaadata... selleks peaks tõesti hästi inimest tundma, et osata öelda.
Vanusepiiranguid IMDBst vaadates leiab alates PG12 jaapanis kuni UK18 ja USA MPAA poole R rating. Nii et otseselt ei oska tõesi öelda.

PS: Loodan et sellest postitusest nüüd mingid kasu ka oli :-)
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 957
LiitunudCOLON 20. Veebruar 2005, 22:08

Postitus Postitas Mihkel »

Minu arust pole see väga hea film aga MPAA reiting on jah R. See on selle pärast, et selles filmis ropendatakse ja on tugev verine vägivald. (MPAA: Rated R for language and strong bloody violence.) Aga see kas lasta 12 aastasel vaadata on oma mure.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2873
LiitunudCOLON 18. Jaanuar 2005, 15:21
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Robert »

Kui on ennemgi see 12-aastane poiss veriseid õudukaid näinud, siis muidugi võib. Kui ei ole, siis võib see lapse psüühikale laastavalt mõjuda. Ja muidugi on seal suht palju ropendamist ning 12-aastane võib sealt uusi sõnu õppida..
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 86
LiitunudCOLON 09. Juuni 2005, 21:09
AsukohtCOLON vÃĩru

Postitus Postitas kuu67 »

ma olen väga palju veristamis filme näinud ja ma nüüd nägin selle filmi ära
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

ma saadan varsti tv3 -le kaebekirja, nad võiksid lasta neid filme, mis siin foorumis on üles võetud: batmanid, screamid, kohtumõistmise öö, batmani sari, jnejnejnejnejne
PiltPiltPilt
Robert
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2873
LiitunudCOLON 18. Jaanuar 2005, 15:21
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Robert »

kkssuur kirjutasCOLONma saadan varsti tv3 -le kaebekirja, nad võiksid lasta neid filme, mis siin foorumis on üles võetud: batmanid, screamid, kohtumõistmise öö, batmani sari, jnejnejnejnejne
See ei ole nii lihtne, et nad näitavad ja kõik. Filme ju ostetakse, et neid näidata. Muidugi nad püüavad vaatajale vastu tulla, aga selliseid kaebekirju tuleb neile ilmselt sadu ja nad ei saaks kõiki soove täita.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

tean, aga nad on neid ju varem ka näidanud, miks nad siis seda uuesti teha ei võiks
PiltPiltPilt
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
PostitusiCOLON 86
LiitunudCOLON 09. Juuni 2005, 21:09
AsukohtCOLON vÃĩru

Postitus Postitas kuu67 »

mis jutt siin nüüd tulema hakkas
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Forza kirjutasCOLONma saadan varsti tv3 -le kaebekirja, nad võiksid lasta neid filme, mis siin foorumis on üles võetud: batmanid, screamid, kohtumõistmise öö, batmani sari, jnejnejnejnejne
Üks mu lemmikpostitusi nii mitmes mõttes.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Üleüldse see teema on sürr, nagu näiteks miks küsib algne postitaja just "Scream 2" kohta, kui ta esimest näinud oleks, kas ta siis ise ei teaks, kas kõlbab temavanusele vaadata või ei?
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Oeh, vana hea filmiveeb
BUTTON_TOPIC_LOCKED