Näitlejate palgad

Siia üldine arutelu lavastajatest, näitlejatest jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 447
LiitunudCOLON 27. Mai 2006, 03:36
AsukohtCOLON Tallinn

Näitlejate palgad

Postitus Postitas Kahn19 »

Selline küsimus et kas Imdb näitlejate Salary on see tasu mis näitljead ühe filmi pealt teenisid...küsin just see pärast et Bruce Willis teenis selle järgi The "Sixth Sense" pealt kasumit $100,000,000 kuidagi v suur tundub see summa.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Vaata, mis sinna sulgudesse on kirjutatud!
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 447
LiitunudCOLON 27. Mai 2006, 03:36
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kahn19 »

ma vaatasingi aga ikkagi kuidagi suur tunuds ja huvi pärast küsisingi et ei tea kas vastab tõele selline summa aga ei noh tore kui mõned inimesed sellist raha teenivad ju.Aga ega keegi ei tea palju ta Die Hard 4 eest raha sai?
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

Die Hard 4 summad lüüakse vast ikka hiljem kokku, Willis saab, ma usun, et ikka kassatuludest ka protsendi.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1973
LiitunudCOLON 19. August 2005, 03:08
AsukohtCOLON Kohtla Järve

Postitus Postitas Priit »

Ja pea ka meeles, et Bruce Willis pole mingi B-kategooria näitleja, kes paar dollarit ainult küsib. ;)
There was a HOLE here. It's gone now.
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 292
LiitunudCOLON 27. Jaanuar 2006, 18:42
CONTACTCOLON

Postitus Postitas DjD »

kas kasumit ei saa mitte filmi tootjad ...?!
kidlasti oleneb lepingutsest aga nii tundub mulle loogilisem, et kui film üle võetud, siis näitleja töö tehtud ja raha käes ja nägemist ?!
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
PostitusiCOLON 447
LiitunudCOLON 27. Mai 2006, 03:36
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kahn19 »

DjD kirjutasCOLONkas kasumit ei saa mitte filmi tootjad ...?!
kidlasti oleneb lepingutsest aga nii tundub mulle loogilisem, et kui film üle võetud, siis näitleja töö tehtud ja raha käes ja nägemist ?!

ma ise arvasin sama moodi aga järelikult on mõned lepingud vist tehtud nii ka et näitleja saab ka filmi kasumist mingi protsendi
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1147
LiitunudCOLON 30. Märts 2007, 19:28
AsukohtCOLON Soome,Kotka

Postitus Postitas Nowitzki »

Selline küsimuset kas keegi teab et kas "Ooperi Fantoomis" (2004a) laulavad näitlejad ise?
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2036
LiitunudCOLON 02. Märts 2005, 19:30

Postitus Postitas Peata Ratsanik »

"Ooperifantoom" on selline film, mille puhul ma usun, et näitlejad küll ise laulsid.
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1147
LiitunudCOLON 30. Märts 2007, 19:28
AsukohtCOLON Soome,Kotka

Postitus Postitas Nowitzki »

Ei siis on tglt Gerard Butler ikka super näitleja 8) ja veel v hea häälega
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 292
LiitunudCOLON 27. Jaanuar 2006, 18:42
CONTACTCOLON

Postitus Postitas DjD »

näitleja tööd ei saa eriti ekraanil petta aga laulmis oskust kyll :D seda annab stuudios timmida ka ... aga kidlasti ei võeta sinna filmid ka selliseid ,, kes ei mõitsa muusikast midagi :P
BUTTON_TOPIC_LOCKED