Asjad, mis võiks Eestiski olla...

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Weirdo » 15. August 2006, 22:41

V kirjutas:
kbong kirjutas:Seda nimetatakse silmaringiks..
Jõle piinlik on ikka, kui seltskonnas läheb jutt näiteks Pakistani vabadusvõitlejate peale ja siis mainid kogemata, et "aa, Pakistan, see on see riik seal Lõuna-Ameerikas vä?"
ma pole mingi pancy...mul pohhui,mida inimesed minust mõtlevad,see on nende vaba voli.
peaegi,kui ma ei tea,siis ma ei paku ka midagi.


Aegajalt ikka tundub, et sa oled selline, kes oma arvamuste kaitsmiseks ei vali, mis jama suust välja ajab...Ei no tore, kui sind ei huvita, mida sust arvatakse - ära siis ise ka nii palju kobise teiste kallal :wink: Kui sult küsitakse otse, mida sa siis teed??
No tõesti...Võib-olla siis pole vaja ka teada, kes on Eesti president või kes on kaamel. Sest mida on sellise teadmisega pihta hakata?
Ma arvaks kohe, et selline on imbetsill...
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Nestonia » 16. August 2006, 01:19

V ma tõesti ei õpi USA-s, aga mul kaks tuttavat inimest, kes Eestist sinna elama asusid, õpivad. Üks neist on mu parim sõber, tema kaudu olen saanud informatsiooni kuidas näiteks California ühes linnakeses õpitakse. Sinuga vaidelmine on nagu seinaga rääkimine, ühelt poolt tuleb asjalik jutt mis ootab ka asjalikku vastukaja aga see-eest ei dikteri sein midagi peale vaikuse... sinu jutt on sama, tühine ja täiesti mõttetu, püüagi vähemalt ratsionaalselt mõelda ja olla teistega ühel liinil!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas LadyBug » 16. August 2006, 19:39

Et see on jah imelik et ei ole vaja Mingi Rootsi asukohta näiteks teada vms...Ütleme et kui sul on vaja sinna reisida siis sa ei teagi ju kuidas sinna saab...
on ikka küll vaja selliseid asju teada...ilmategijatel...kui öeldakse et suur torm tuleb Rootsi poolt eestisse, siis mõtled kus kurast see Rootsi veel on..
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas V » 16. August 2006, 21:59

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 16. August 2006, 22:00

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas V » 16. August 2006, 22:01

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas eerik » 16. August 2006, 22:25

Asju, mis võiks Eestiski olla? Korralikud sõiduteed, HDTV. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Storm » 16. August 2006, 22:39

rezpekt kirjutas:Asju, mis võiks Eestiski olla? Korralikud sõiduteed, HDTV. :pööritus:



Sekundeerin
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Nestonia » 16. August 2006, 23:11

V kirjutas:
Nestonia kirjutas:V ma tõesti ei õpi USA-s, aga mul kaks tuttavat inimest, kes Eestist sinna elama asusid, õpivad. Üks neist on mu parim sõber, tema kaudu olen saanud informatsiooni kuidas näiteks California ühes linnakeses õpitakse. Sinuga vaidelmine on nagu seinaga rääkimine, ühelt poolt tuleb asjalik jutt mis ootab ka asjalikku vastukaja aga see-eest ei dikteri sein midagi peale vaikuse... sinu jutt on sama, tühine ja täiesti mõttetu, püüagi vähemalt ratsionaalselt mõelda ja olla teistega ühel liinil!
siis ära räägigi,et usas on 6 tundi alati.Räägi oma väikesest linnakesest ning ainult väikesest linnakesest.


Ma ausalt ei viitsi nii lollile inimesele kui sina vastata, su jutt liialt arualge ja sisutu, sa räägid nagu väike laps!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 17. August 2006, 00:30

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Nestonia » 17. August 2006, 12:16

Oota mida peale seda ja ma ei üritanud?

Kirjuta nii, et inimesed suu hiina keelest midagi aru ka saavad, mul on arusaamisega kõik väga heas korras aga sinul arusaadavaks tegemisega küll mitte!
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas V » 17. August 2006, 12:53

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas tam » 17. August 2006, 13:02

Nestonia kirjutas:Oota mida peale seda ja ma ei üritanud?

Kirjuta nii, et inimesed suu hiina keelest midagi aru ka saavad, mul on arusaamisega kõik väga heas korras aga sinul arusaadavaks tegemisega küll mitte!


ma ütleks, et rõhk on sõnadel "USA" ja "California linnake", mis ei võrdu.
tam
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 215
Liitunud: 10. Jaanuar 2006, 11:36

PostitusPostitas LadyBug » 17. August 2006, 13:45

V kirjutas:
LadyBug kirjutas:Et see on jah imelik et ei ole vaja Mingi Rootsi asukohta näiteks teada vms...Ütleme et kui sul on vaja sinna reisida siis sa ei teagi ju kuidas sinna saab...
on ikka küll vaja selliseid asju teada...ilmategijatel...kui öeldakse et suur torm tuleb Rootsi poolt eestisse, siis mõtled kus kurast see Rootsi veel on..
selleks,et sinna minna,poleabsoluutselt vaja teada,kus see on.Lennukile ja kõik.
tormi koha pealt ei aita sind see teadmine ka kübetki.

järgmine kord ürita midagi head välja pakkuda,mks peaks tõesti teadma selliseid asju.



Mis sa lennukile lähed...naq nii eksid ära, ega siis piloodid paremini ei tea...miks nad peaksidki...ei ole ju vaja.
Jah aga kui on vaja evakueerida...siis ei teagi kuhu pole on vaja minna...jooksed otse tormi suhu. Või kui nt keset vaikset ookeani juhtus laevaõnnetus ja ootab abiväge, oletame et sa ei peag teadma kus see vaikne ookean asub, mis sest et ma nt Paraguay'sse jõuan. Tahad sõita Ameerikasse, satud permuuda kolmnurka. See on ikka eriti haiglane et seda ei ole vaja teada on küll! geograafia on vajalik, reisimiseks, ilma ennustamiseks, tibake ajalugu on selles ka!kauba vedamisel ühest kohast teise...seega on vaja teada küll...ja on veel muidki phjuseid.
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas LadyBug » 17. August 2006, 13:48

V kirjutas:
Weirdo kirjutas:
V kirjutas:[quote="kbong"]Seda nimetatakse silmaringiks..
Jõle piinlik on ikka, kui seltskonnas läheb jutt näiteks Pakistani vabadusvõitlejate peale ja siis mainid kogemata, et "aa, Pakistan, see on see riik seal Lõuna-Ameerikas vä?"
ma pole mingi pancy...mul pohhui,mida inimesed minust mõtlevad,see on nende vaba voli.
peaegi,kui ma ei tea,siis ma ei paku ka midagi.


Aegajalt ikka tundub, et sa oled selline, kes oma arvamuste kaitsmiseks ei vali, mis jama suust välja ajab...Ei no tore, kui sind ei huvita, mida sust arvatakse - ära siis ise ka nii palju kobise teiste kallal :wink: Kui sult küsitakse otse, mida sa siis teed??
No tõesti...Võib-olla siis pole vaja ka teada, kes on Eesti president või kes on kaamel. Sest mida on sellise teadmisega pihta hakata?
Ma arvaks kohe, et selline on imbetsill...
kuidas on seotud asjaolu,et ma kobisen ja asjaolu,et mind ei huvita,midam inust arvatakse.see just annab mulle vaba voli.[/quote]


Ei anna ikka küll...sul pole kõigele ja kõigeks õigust!!!!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist