Aasta kodumaine film 2018
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Aasta kodumaine film 2018
Tatikate ümber keerlevad filmid kõik ;)
"Võta või jäta" oli sümpaatseim vist filmina.
"Võta või jäta" oli sümpaatseim vist filmina.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
Re: Aasta kodumaine film 2018
Piinlik, aga ei osanud ühtegi filmi nomineerida. Eelmine aasta sai üht kodumaist filmi kinos nähtud, see ka keskpärane. Kahjuks jääb hääletamata.
Re: Aasta kodumaine film 2018
Eia kahjuks veel nägemata, kuid "Võta või jäta" meeldis rohkem kui "Seltsimees laps".
Aga pean tunnistama, et meie lapsnäitlejate kvaliteet on märgatava arenguhüppe teinud - pole sellist puist Õnne 13 Georgi ja Are lapse või Kodu keset linna Henri sooritust (sorri, kui te peaksite seda kunagi lugema miskipärast).
Aga pean tunnistama, et meie lapsnäitlejate kvaliteet on märgatava arenguhüppe teinud - pole sellist puist Õnne 13 Georgi ja Are lapse või Kodu keset linna Henri sooritust (sorri, kui te peaksite seda kunagi lugema miskipärast).
Päevik | 2021


"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker


"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
- JazZ-
- Aasta foorumlane 2018

- PostitusiCOLON 3827
- LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
- AsukohtCOLON Tallinn
Re: Aasta kodumaine film 2018
Nahh sa tuled mu endist trennikaaslast solvama.Ronet kirjutasCOLONAga pean tunnistama, et meie lapsnäitlejate kvaliteet on märgatava arenguhüppe teinud - pole sellist puist Õnne 13 Georgi ja Are lapse või Kodu keset linna Henri sooritust (sorri, kui tea peaksite seda kunagi lugema miskipärast).
Üldiselt olen aga nõus, et meie lapsnäitlejad teevad peaaegu juba meie non-lapsnäitlejatele silmad ette - "Võta või jäta" kõige tugevama rollisoorituse tegi igatahes


