Aasta kodumaine film 2018

Filmiveebi aasta tegijate hääletustulemused ja kommentaarid.

Aasta kodumaine film 2018?

Hääletus lõppes 08. Veebruar 2019, 21:12

Eia jõulud Tondikakul
4
29%
Seltsimees laps
6
43%
Võta või jäta
4
29%
 
Hääli kokkuCOLON 14

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Aasta kodumaine film 2018

Postitus Postitas Soprano »

Hääletus kestab nädal aega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Aasta kodumaine film 2018

Postitus Postitas Ralf »

Tatikate ümber keerlevad filmid kõik ;)
"Võta või jäta" oli sümpaatseim vist filmina.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Re: Aasta kodumaine film 2018

Postitus Postitas CM-Girl »

Piinlik, aga ei osanud ühtegi filmi nomineerida. Eelmine aasta sai üht kodumaist filmi kinos nähtud, see ka keskpärane. Kahjuks jääb hääletamata.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Re: Aasta kodumaine film 2018

Postitus Postitas Ronet »

Eia kahjuks veel nägemata, kuid "Võta või jäta" meeldis rohkem kui "Seltsimees laps".

Aga pean tunnistama, et meie lapsnäitlejate kvaliteet on märgatava arenguhüppe teinud - pole sellist puist Õnne 13 Georgi ja Are lapse või Kodu keset linna Henri sooritust (sorri, kui te peaksite seda kunagi lugema miskipärast).
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Re: Aasta kodumaine film 2018

Postitus Postitas JazZ- »

Ronet kirjutasCOLONAga pean tunnistama, et meie lapsnäitlejate kvaliteet on märgatava arenguhüppe teinud - pole sellist puist Õnne 13 Georgi ja Are lapse või Kodu keset linna Henri sooritust (sorri, kui tea peaksite seda kunagi lugema miskipärast).
Nahh sa tuled mu endist trennikaaslast solvama. :vihane:

Üldiselt olen aga nõus, et meie lapsnäitlejad teevad peaaegu juba meie non-lapsnäitlejatele silmad ette - "Võta või jäta" kõige tugevama rollisoorituse tegi igatahes kohvrit 3-aastast Maid mänginud Emily Viikman. Hääle andsin (ehk liiga rutakalt) "Seltsimees lapsele", sest "Eia jõulud" on mul nägemata, aga võiks teoorias neist kolmest isegi mu favoriit olla. "Võta või jäta" on tegelikult "Seltsimees lapsega" enam-vähem samal pulgal, aga viimane oli visuaalselt lummavam (olgugi et mõned "Võta või jäta" stseenid olid enam-vähem mu maja ees filmitud, mis on muidugi ka visuaalselt väga lummav paik).
BUTTON_POST_REPLY