Asjad, mis võiks Eestiski olla...

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Nestonia » 17. August 2006, 14:45

Ojaa, "peale seda tsiteerib", ahah, sain aru.

Jah, võibolla eksisin kui hakkasin võrdlema tervet USA-d Montery-ga. Kuid see on umbes sama mis võrrelda USA koole Eesti koolidega. Lisaks sellele ma ei ütleks, et mõne Eesti väiksema keskkooli süsteem radikaalselt suurema linna süsteemist erineks, see on lihtsalt näide. Kuid ma ei hakka siinkohal vaidelma, eriti V-ga, kes arvab, et ülimalt pop on postitada inglise keeles.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Storm » 17. August 2006, 18:27

@ Nestonia: Kuidas sa siis aru ei saanud mida V m6tles :? :)) . Isegi mulle, kes ma olen sust oma paar aastat noorem, j6udis kohale, et sa ei saa 6elda, et igas koolis on 6 tundi! mida sa nagu v2itsid. Siis tulid v2lja ytlemisega, et s6ber oli r22kinud kuidas yhes California linnakeses 6pidakse. Nii, et kui sa peale seda ka aru ei saanud, mida sa valesti ytlesid :D , siis oled sa yx hopless case :pööritus:


@ LadyBug: :D , mul lihtsalt v6tab muige n2ole, kui ma su teksti loen :)) . Et nagu ma saan aru kyll, et sa yritad tarka juttu ajada :pööritus: jne, kuid vahel v6ix nagu taibata, kus suu kinni ka hoida :D . Ei fantaasia on sul hea ;) , kuid oma permuuda kolmnurkadega ja mai tea millega veel, no offence, keri tagasi oma Paraguguay'sse :)) . Et nagu kui sa sellest m6ttest aru ei saanud, mina ma arvan, et V m6tles selle all, kui ta ytles et teda ei huvita kus rootsi asub, oli see, et t6esti mingi suht tavaline, mustade linnajaos elav nolk ei pruugi ning ausalt 6eldes miks peaksi teadma kus Rootsi asub. Nii, et LadyBug :D , tee endale sisu m6te ennem selgeks, kui sa selliseid "m6tekaid" poste teed. (Priit, 2ra nyyd pahanda :)) ). Peace, im out



P.S: LadyBug, ma olen kindel, et siit tuleb kohe vastus kogu sellele eelnevale :pööritus: , nii et mul on sulle yx soovitus. Nyyd kus sa tead, et mina olen kindel, et sa postitad kohe siia, siis tee nii, et 2ra postita :P , sest siis sa saad t6estada, et ma eksisin ning j2tad vahemalt sellega endast positiivsema mulje ;)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas V » 17. August 2006, 18:42

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas kbong » 17. August 2006, 18:55

Võiks öelda, et keniaaalne...



(Jah, tugeva k-ga)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LadyBug » 17. August 2006, 19:52

arva mida tahad.ma ei püüagi tarka juttu ajada...jah ma olen loll vahel ja ma ei püüagi ennast targemaks teha, olen nagu ma olen,miks ma peaksingi...ja mul ka kama millise mulje ma sinule jätan. Ja ma lihtsalt ütlesin, et minu arvates on seda vaja ja need olid muideks näited seal!!! Ma võinuks ka Rootsi kohta näiteid teha,lihtsalt mõte jooksis teiste asjade suunas paremini,kuid ma võin praegu ka teisi näiteid tuua(kuid ma usun et selleks pole enam vajadust, võimis). Ja muideks see oli minu arvamus, mille väljaütlemisega mul ei teki probleeme, olgu see nii loll või nõme tahes!
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Nestonia » 17. August 2006, 23:49

Storm kirjutas:@ Nestonia: Kuidas sa siis aru ei saanud mida V m6tles :? :)) . Isegi mulle, kes ma olen sust oma paar aastat noorem, j6udis kohale, et sa ei saa 6elda, et igas koolis on 6 tundi! mida sa nagu v2itsid. Siis tulid v2lja ytlemisega, et s6ber oli r22kinud kuidas yhes California linnakeses 6pidakse. Nii, et kui sa peale seda ka aru ei saanud, mida sa valesti ytlesid :D , siis oled sa yx hopless case :pööritus:


Ma sain aru ja kirjutasin, et ilmselt eksisin (ma olen harjunud lugema korralikku teksti, mitte sellist kus punkt, koma ja tähedad on ühte käkki kokku kirjutatud)! Ma oleks pidanud kirjutama "USA" asemel "California linn Monterey", sotid selged. ;)

Üks minu lühiajaline inglise keele õpetaja, kes elab Illinoisi osariigis ja eesti keelt ei räägi, elab sellises linnas kus filmiti ka "Groundhog Day" (ma ei tea kas kogu film aga mingi osa sellest küll), mul ei tule lihtsalt selle koha nimi meelde. Tema rääkis kuidas sealses koolis kord on: kui vähemalt 2st tunnist puudud, kutsutakse vanemad kooli. Eestis (ma arvan, et suuremjagu koolides) on asi märksama lihtsam, tõendeid on ülimalt lihtne hankida. Näiteks mina vahepeal lihtsalt ei viitsinud kooli minna, lasin tõendi kirjutada, ei viitsinu kehalise tunnis rööbaspuudel tõmmelda, ütlesin, et olen haige. Peale seda läksin arsti juurde, ütlesin, et olin haige, 2 nädalat prii elu. Tema arvates oli minu koolis üsna korratu süsteem, paljud inimesed pidevalt puudusid ja ei teinud töid ära. Ei tea kuidas nüüd reageerida. Ma ei räägi tervest USA-st nagu ennist, eksimise tõttu.

Tuttav, kes Californias elab, rääkis ka seda, et inimesed kes ei suuda enda läbi suruda ning on istumajäämise ohus, tõmmatakse august välja. Õpetaja lihtsalt aitab niivõrd palju kaasa kuni inimene lõpuks positiivse tulemuse kätte saab. Umbes sama oli ka inglise keele õpetajaga kes siiski elas teises osarigiis. Temaga oli nii, et tegin vahetunnis arvestustööd, mida ma puudumise tõttu polnud sooritanud, siis helises kell, pidin tundi minema, tema ütles, et järgmine päev teen ära. Tulin järgmine päev tagasi, kirjutasin paar lauset ja sain tehtud. See pole mingi tõestus, lihtsalt näide.
Nestonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 320
Liitunud: 24. Juuli 2005, 00:05

PostitusPostitas Ralf » 22. Oktoober 2006, 14:02

Film "Click" tuletas meelde sellised toredad kaloripommid nagu Twinkied ja Yodelsid. Mm...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 22. Oktoober 2006, 14:10

Midagi sarnast Fangoriale. ;)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas kbong » 22. Oktoober 2006, 15:19

Priit kirjutas:Midagi sarnast Fangoriale. ;)


Sõna!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hau » 22. Oktoober 2006, 15:43

Grindhouse kino 8)
ja
IMAX 8) 8) 8)
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BTW. » 23. Oktoober 2006, 20:04

Nba Kossu Särgid (Originaal)
BTW.
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 54
Liitunud: 11. August 2006, 16:52

PostitusPostitas V » 02. November 2006, 02:13

mõnda kino kuhu saaks nagu nt Venice film festivali puhul näitlejad,lavastajad jne tulla.

Aga seda ei juhtu kunagi.
V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Weirdo » 02. November 2006, 11:13

V kirjutas:mõnda kino kuhu saaks nagu nt Venice film festivali puhul näitlejad,lavastajad jne tulla.

Aga seda ei juhtu kunagi.


Never say never.
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Mihkel » 10. November 2006, 00:38

Hot Topic võik kah Eestis olla, kuigi eks seal ole päris kõrged hinnad...
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

Re: Asjad, mis võiks Eestiski olla...

PostitusPostitas Rasmus » 24. November 2017, 20:01

Hispaania suvi ja läbi aasta vähemalt 10 kraadi sooja, v.a jõulud, aastavahetus, vabariigi aastapäev ja vastlapäev. Kui ma siit riigist kunagi ära kolin, siis ainult sellepärast, et õhk tahab mulle haiget teha ja keegi pole nõus 9 kuud aastast D-d andma.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

EelmineJärgmine

Mine Vaba teema

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

cron