21. PÖFF

On tulemas mõni lahe üritus? Anna sellest meilegi teada, kirjuta sellest siia.

Moderaator: Meeskond

21. PÖFF

PostitusPostitas Rasmus » 01. November 2017, 15:17

Hetkel panin kavasse juba korra nähtud õudusfilmi "Better Watch Out", mis on hea turvaline ja pealekauba odav valik, ning veidrat päritolu eksperimentaalfilmi "A Thought of Ecstasy", kuna pildi peal olid alasti naised. Viimase nimetatu linastusel on muuseas kohal ka Deborah Kara Unger (tekkis kohe mõte, kas Sõprus poleks võinud "Crashi" kuu aega hiljem näidata, et näitlejanna ka sellele linastusele kutsuda).

Pole suutnud veel kava korralikult läbi käia, filme on endistviisi keeruline leida ja valida. Kui keegi kavas mõnd õudukat täheldab, andke palun teada! - http://2017.poff.ee/
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas Ronet » 01. November 2017, 18:04

Ei ole veel üldse kavasse süvenenud. Olen nördinud, et Mustamäe Apollo PöFFi skipib. Palgapäeval ehk uurin asja.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas Forzelius » 01. November 2017, 18:58

Pole kava absoluutselt uurinud. 1-5 filmi võiks nagu ikka jõuda, eks näis, kuidas tööga klapib.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas Forzelius » 19. November 2017, 15:51

Mingi 7 filmi tuleb vist. Norm.
EDIT: 8
EDIT 2: 9
EDIT 3: 10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas Soprano » 19. November 2017, 15:56

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas lostinthemist » 19. November 2017, 15:59

18.11 "Anarchist from Colony" 18.00 KOSMOS IMAX
22.11 "The Villainess" 21.30 KOSMOS IMAX
23.11 "A Taxi Driver" 18.30 CCP
26.11 "The End" 16.00 CCP
26.11 "Better Tomorrow Than Today" 19.45 Apollo
28.11 "Home" 19.00 CCP
30.11 "Excavator" 18.00 KOSMOS IMAX

Potentsiaalselt tuleb lisaseanss "The Villainess"iga, kui see tõesti tõotab olla nii hea, nagu räägitakse.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas Rasmus » 19. November 2017, 17:03

Minu isiklik PÖFFi rekord:
    18.11 "Veidrikud"
    18.11 "Kättemaks"
    19.11 "Laskem laipadel päevitada"
    20.11 "Esmasündinu"
    24.11 "Poolkuu"
    25.11 "Parem vaata ette"
    29.11 "Mõte ekstaasist"
    02.12 "Stalini surm"
    02.12 "Allakäigu lapsed"
    03.12 "78/52"
Esialgu 10 filmi, aga kaks kinkepiletit nõuavad veel ohvrit.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas JazZ- » 05. Detsember 2017, 01:58

Ongi läbi see "lLõputu", õudusžanrisse kuuluv teos.

Kuna paaril viimasel aastal pole mu PÖFF'i filmivalik laias laastus just kõige õnnestunum olnud, siis ootasin seekordset üritust (endale kavast normaalsed filmid välja valida) üsna suure õudusega. Näiteks õnnestus mul eelmisel festivalil ühe päeva sisse ära mahutada NELI täiesti kohutavat filmi ja eluisu kadumine terveks järgnevaks aastaks. Võiksin PÖFFi ju põhimõtteliselt ka 0llilikult (see on üks Lõuna-Eesti metsade vahel elav kuri vanamees, kes pärast elajalikku pöffihundi karjääri kihvad varna otsustas riputada) ignoreerida, aga kuna säärane teguviis annaks mu sotsiaalsele staatusele tõenäoliselt surmava hoobi, siis parem ei riski. Selle asemel muutun ma kohe pärast piletimüügi algust alati väga närviliseks, sest olen täiesti veendunud, et filmid müüakse silmapilkselt välja ja kui ma kõikidele Öiste Värinate seanssidele pileteid kohe ära ei osta, jään tühjade käte ja tervete silmadega (märge endale järgmiseks aastaks: kedagi ei koti see alamprogramm).

Niisiis valisin selgi korral kiiruga 10 filmi välja, sest olin kindel, et grupisoodustuse saamiseks on vajalik täis saada just see maagiline arv (ei olnud). Lisaks tuleks ära mainida, et tuginesin üsna paljuski Ralfi vaatamissoovitustele, sest usaldasin teda. Nagu hiljem teada sain, polnud Ralf oma nimekirjas olevaid filme suures jaos isegi näinud ja soovitas LIHTSALT NIISAMA HEA PÄRAST (või puhtast kurjusest, nagu filmivaliku põhjal järeldada võiks). Oma festivaliteed alustasin mõned nädalad tagasi pühapäeva õhtul porisest ja vihmasest Balti Jaamast. Peale selle, et ilm oli kohutavalt külm ja märg, aitas trööstituse süvendamisele kaasa ka tõsiasi, et mul polnud õrna aimugi, kuidas sealtkaudu Sõprusesse saama peaks. Niisiis seisin 8 minutit enne seansi algust üsna suures meeleheites kuskil enda jaoks täiesti tundmatus kohas ja olin suhteliselt kindel, et pole enam vähimatki lootust õigeks ajaks kohale jõuda ja võiksin lihtsalt alla anda ja koju minna. See jäi siiski tegemata, sest kodutee osas polnud mu teadmised oluliselt paremad. Napilt enne filmi algust jõudsin siiski mingi ime (Google Maps) läbi kohale ja olin saalis üks esimesi inimesi. Mõne aja pärast võtsid ka kõik teised rumalad* pöffilised vaevaks kohale tulla ja üks maailma kohutavamaid filme sai alata.

* Tean täiesti veendunult, et nad seda on, sest a) nad otsustasid seda filmi vaatama tulla ja b) vt. a).

Pilt
Mina pärast "Laskem laipadel päevitada" seanssi

Otsustasin pärast oma tänavuse PÖFFI esimest kinoskäiku Jumala saadetud märkidesse (nagu halb treiler) tõsisemalt suhtuda. Ülejäänud festival läks üllataval kombel aga üsna edukalt; võimalik küll, et Helene Cattet ja Bruno Forzani seadsid oma leidliku paralleelmontaažiga lati lihtsalt nii madalale, et sellest üle astumine ei valmistanud hiljem kellelegi erilisi probleeme. Mõnda aega olin küll üsna kindel, et Öiste Värinate programmijuht võttis märksõna "õudne" selles "kohutavalt halb" tähenduses, aga kuna viimaks koorus nende esimeste nälkjate alt välja "Lõputu", siis on mul ka üsna raske pikalt viha kanda. Lisaks sain öiseid värinaid trolli oodates üsna palju, ilm.ee on ametlik sponsor?

Oma esialgne 10 filmist koosnev kava õnnestus mul tänu oma töökamatele ja tõbisematele sõpradele lõpuks enam-vähem tasuta kahekordistada, tänan haigestumast! Ajakava ma jagada ei kavatse, sest ei tahaks ajamasinat valdavate inimeste mõrvakatsete planeerimist liiga lihtsaks muuta, aga järgnevalt võite näha

PINGERIDA:
Spoiler :
01. "Lõputu" - 10/10
02. "Reis Hispaaniasse" - 9/10
03. "Parem vaata ette" - 8/10

04. "Kolm reklaamtahvlit linna servas" - 8/10
05. "Stalini surm" - 8/10
06. "Kättemaks" - 8/10
07. "Kaugustes" - 8/10
08. "78/52" - 7/10
09. "Jane" - 7/10
10. "Värav" - 7/10
11. "Allakäigu lapsed" - 7/10
12. "Ebaõnnestujad" - 7/10
13. "Vastselt vallaline" - 7/10
14. "Halastamatu" - 7/10
15. "Püha hirve tapmine" - 6/10
16. "Sugupoolte heitlus" - 6/10
17. "Pidu" - 6/10
18. "Vampiirisavi" - 4/10
19. "Laskem laipadel päevitada" - 1/10


Veel tähelepanekuid:

1. ÄRGE USALDAGE RALFI
2. Ärge istuge kohal, kuhu LiveForThisi ja Spellboundi gäng istuda tahab, isegi kui te pileti järgi seal istuma peaksite ja te (erinevalt nendest) õigel ajal platsis olete
3. Aaron Moorhead ja Justin Benson (panin neid tähele)
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: 21. PÖFF

PostitusPostitas Soprano » 06. Detsember 2017, 01:20

PÖFFi majandusliku mõju uuring
Hea filmihuviline!

Meil on hea meel, et soovite osaleda PÖFFi majandusliku mõju uuringus! Vastake palun järgnevatele küsimustele ja pange kirja, milliseid kulutusi Te tegite seoses PÖFFi külastamisega (majutus, toitlustus, meelelahutus jms). Vastanute vahel loositakse välja kaks 2018. a PÖFFi passi.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Üritused

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist