Tere.
Selline küsimus, et tahaks filmi DVD-le ümber kirjutada, aga kuna film on nii pikk (3h), siis sellepärast on see arvatavasti kahes osas ja subtiitrid on ka mõlemale osale eraldi failina. Kas selline toiming on teostatav? Või on äkki kellegil mingeid häid mõtteid, mida teha?
Lugupidamisega,
Richard.
Abipalve
ModeraatorCOLON Meeskond
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Abipalve
Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
Re: Abipalve
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima.Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Abipalve
Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.Richard96 kirjutasCOLONTegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima.Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
Re: Abipalve
Okei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi.Ralf kirjutasCOLONKui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.Richard96 kirjutasCOLONTegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima.Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Abipalve
VirtualDubiga on mul õnnestunud XviD .AVI-sid kokku liita edukalt.Richard96 kirjutasCOLONOkei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi.
avidemux on ka hea.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
