Abipalve

Siia kõik muud jutud, mis mujale ei sobi. Lubatud on rääkida kõigest.

ModeraatorCOLON Meeskond

Richard96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 4
LiitunudCOLON 01. Veebruar 2016, 13:10

Abipalve

Postitus Postitas Richard96 »

Tere.
Selline küsimus, et tahaks filmi DVD-le ümber kirjutada, aga kuna film on nii pikk (3h), siis sellepärast on see arvatavasti kahes osas ja subtiitrid on ka mõlemale osale eraldi failina. Kas selline toiming on teostatav? Või on äkki kellegil mingeid häid mõtteid, mida teha?
Lugupidamisega,
Richard.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Abipalve

Postitus Postitas Ralf »

Kui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Richard96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 4
LiitunudCOLON 01. Veebruar 2016, 13:10

Re: Abipalve

Postitus Postitas Richard96 »

Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Abipalve

Postitus Postitas Ralf »

Richard96 kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.
Richard96
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
PostitusiCOLON 4
LiitunudCOLON 01. Veebruar 2016, 13:10

Re: Abipalve

Postitus Postitas Richard96 »

Ralf kirjutasCOLON
Richard96 kirjutasCOLON
Ralf kirjutasCOLONKui mõlemad osad on kokku liiga suured ühe DVD-plaadi jaoks, siis kirjuta lihtsalt üks osa ühele plaadile ja teine teisele..?
Tegelikult ma mõtlesin, et kas saab ühele Dvd-le peale kirjutada 2 erinevat osa erinevate subtiitritega, et ta ühiselt neid mängiks. Oleks pidand kohe otse nii küsima. :)
Kui mahuvad, siis jah. Kavatsed DVD-mängijaga vaadata seda? Kui õigesti mäletan, siis minu mängija hüppas automaatselt järgmisele failile plaadil.
Teine variant on mingi programmiga osad kokku liita üheks failiks, aga sellisel juhul peaks leidma ka sobivad tiitrid või ise ajastama.
Okei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi. :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Abipalve

Postitus Postitas Ralf »

Richard96 kirjutasCOLONOkei. Tänud. Proovin ära, kas saab töötab niimoodi. Kui ei siis tulen tagasi ja uurin edasi. :)
VirtualDubiga on mul õnnestunud XviD .AVI-sid kokku liita edukalt.
avidemux on ka hea.
BUTTON_POST_REPLY