Väike sõna Filmiveebi rahvale

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Väike sõna Filmiveebi rahvale

PostitusPostitas Ralf » 01. Juuli 2006, 23:17

Olen siin foorumis kasutaja olnud novembrist saati - algselt kasutajanime Fletcher all ja nüüd siis Fletchu. Kahe kasutaja vahepeal olin ka natuke eemal. Põhjus, miks ma kasutajat vahetasin, oli parooli muutmine ja pärast selle unustamine.

Öelda tahtsin seda, et tegu on väga toreda foorumiga, mis juba hubaseks saanud. Saab keskenduda ainult oma lemmikule - filmidele. Varem külastasin nt. Koffer foorumit ja ainult Filmid alateemat. Nüüd terve foorumi ulatuses ainult TV ja kino ja palju muud huvitavat. Peale toreda sisu on siin ka äärmiselt tore kasutajaskond, kes regulaarselt postitamas käib.

Nii et, meeskond on teinud toredat tööd, sest mäletan, kui kunagi filmiveeb.ee alguse sai ja siis sellest paljulubav eesti filmileht tõotas tulla ja nüüd juba Robert jt. inimesed korralduse üle võtsid.

Rohkem ma öelda ei tahtnud. Ainult seda, et foorum äärmiselt südamelähedaseks saanud.

Päikest! :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 02. Juuli 2006, 00:09

Kunagises Amphipolise vms foorumis olid ka, mäletan sind. 8)

Muidu Filmiveeb.ee leht on tõesti tore koht kus käia ning filme kommenteerida. Ja terve foorumirahvas nagu suur pere, koguaeg vaidlused ja vaidlused. :lol:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas HelinaM » 02. Juuli 2006, 13:42

Priit kirjutas: Ja terve foorumirahvas nagu suur pere, koguaeg vaidlused ja vaidlused. :lol:


Aga see ongi ju selle mõte :)
Vaidlema peame me kõik ja seisma oma arvamuse eest!
Nalja saab palju :D
Kasutaja avatar
HelinaM
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 87
Liitunud: 08. Jaanuar 2006, 01:55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 02. Juuli 2006, 19:07

See foorum on tore jah, muidu ma siin ei käiks :wink:

Muidu enamikes foorumites, kus käin, on range kord. St. üldiselt mingit OT pole, teemast väljaminevaid ja isiklikke solvanguid ka mitte. See ongi hea, et siin palju vabam õhkkond.
Vaidlused kisuvad vahel päris naljakateks (vähemalt kõrvaltvaatajale) :P
Päris üllatav, et ühes filmiteemalises foorumis nii aktiivne tegevus toimub. Ju siis on piisavalt hästi tehtud :)
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Juuli 2006, 16:27

Lemmikfoorum minul. :) Päevas külastan seda lehte ligikaudu 6 korda, või isegi rohkem.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas LadyBug » 05. Juuli 2006, 12:14

AvP_75 kirjutas:Lemmikfoorum minul. :) Päevas külastan seda lehte ligikaudu 6 korda, või isegi rohkem.



sama siin...
kindlasti lemmik ja tihedamini külastatav foorum minu poolt :wink:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas Sir_PuRuStAjA » 05. Juuli 2006, 12:34

Mulle on ka viimasel ajal siin meeldima hakanud. Nüüd igakord kui arvutisse tulen, on esimene koht kuhu ma lähen filmiveeb.ee
Kasutaja avatar
Sir_PuRuStAjA
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 56
Liitunud: 18. Veebruar 2006, 10:59

PostitusPostitas Priit » 05. Juuli 2006, 12:41

Sir_PuRuStAjA kirjutas:Mulle on ka viimasel ajal siin meeldima hakanud. Nüüd igakord kui arvutisse tulen, on esimene koht kuhu ma lähen filmiveeb.ee


Minul ka. Arvuti käima, MSN, Opera ja lahti läheb Digitala ja Filmiveeb.ee :wink: .
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Forzelius » 06. Juuli 2006, 13:09

Mullegi meeldib see foorum. Esimese asjana lähen arvutis sportnet.ee, seejärel kohe filmiveeb.ee Tõesti tore sait...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Väike sõna Filmiveebi rahvale.

PostitusPostitas Ralf » 17. Märts 2009, 08:42

Ralf kirjutas:Olen siin foorumis kasutaja olnud novembrist saati - algselt kasutajanime Fletcher all ja nüüd siis Fletchu. Kahe kasutaja vahepeal olin ka natuke eemal. Põhjus, miks ma kasutajat vahetasin, oli parooli muutmine ja pärast selle unustamine.

Öelda tahtsin seda, et tegu on väga toreda foorumiga, mis juba hubaseks saanud. Saab keskenduda ainult oma lemmikule - filmidele. Varem külastasin nt. Koffer foorumit ja ainult Filmid alateemat. Nüüd terve foorumi ulatuses ainult TV ja kino ja palju muud huvitavat. Peale toreda sisu on siin ka äärmiselt tore kasutajaskond, kes regulaarselt postitamas käib.

Nii et, meeskond on teinud toredat tööd, sest mäletan, kui kunagi filmiveeb.ee alguse sai ja siis sellest paljulubav eesti filmileht tõotas tulla ja nüüd juba Robert jt. inimesed korralduse üle võtsid.

Rohkem ma öelda ei tahtnud. Ainult seda, et foorum äärmiselt südamelähedaseks saanud.

Päikest! :)


Ralf, sul on täiesti õigus !
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kigents » 17. Märts 2009, 09:34

Sa nõustusid praegu iseendaga. :P
Aga seegipoolest tore sait on.
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Garli » 17. Märts 2009, 10:20

Mulle, kui üsna uuele kasutajale, on ka see pisikese perioodi jooksul päris koduseks saanud. Väga tihti külastan.

Varasemalt käisin väga tihti külalise all lugemas, aga ei registreerinud enne 23. detsembrit.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Spellbound » 17. Märts 2009, 13:22

Tõesti hea foorum on. Varem sai peamiselt Subclubis käidud aga see on nüüd unarusse jäänud. Läbi käin ikka aga postitusi teen võrreldes Filmiveebiga väha. Filmiveebil on hea see, et on väga palju erinevaid persoone. Ei ole nagu ühtne mass vaid igaühel on erinev arvamus. See, et pearõhk on filmindusel meeldib mulle väga, sest siin on alati teemasid, kus saab sõna võtta.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Väike sõna Filmiveebi rahvale.

PostitusPostitas Kidd » 17. Märts 2009, 16:17

Ralf kirjutas:
Ralf kirjutas:Olen siin foorumis kasutaja olnud novembrist saati - algselt kasutajanime Fletcher all ja nüüd siis Fletchu. Kahe kasutaja vahepeal olin ka natuke eemal. Põhjus, miks ma kasutajat vahetasin, oli parooli muutmine ja pärast selle unustamine.

Öelda tahtsin seda, et tegu on väga toreda foorumiga, mis juba hubaseks saanud. Saab keskenduda ainult oma lemmikule - filmidele. Varem külastasin nt. Koffer foorumit ja ainult Filmid alateemat. Nüüd terve foorumi ulatuses ainult TV ja kino ja palju muud huvitavat. Peale toreda sisu on siin ka äärmiselt tore kasutajaskond, kes regulaarselt postitamas käib.

Nii et, meeskond on teinud toredat tööd, sest mäletan, kui kunagi filmiveeb.ee alguse sai ja siis sellest paljulubav eesti filmileht tõotas tulla ja nüüd juba Robert jt. inimesed korralduse üle võtsid.

Rohkem ma öelda ei tahtnud. Ainult seda, et foorum äärmiselt südamelähedaseks saanud.

Päikest! :)


Ralf, sul on täiesti õigus !


Sul on kanged rohud, ära neid enam koos alkoholiga võta 8)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron