Oscarid 2014
ModeraatorCOLON Meeskond
Oscarid 2014
Pakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
Viimati muutis 1, Forzelius, muudetud 12 korda kokku.



- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Oscarid 2014
Pakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.
Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.
"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.
"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.
Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.
"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.
"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
Re: Oscarid 2014
Nominatsioonid loetakse live's ette 1h pärast:
http://www.youtube.com/watch?v=-VlWUkpIJFw
http://www.youtube.com/watch?v=-VlWUkpIJFw
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Oscarid 2014
Spellbound kirjutasCOLONPakun, et Fassbender on õhtu staar nii "12 Years a Slave" kui ka "The Counselor" pärast.
Chiwetel Ejiofor korjab ära meespeaosa ja Fassbender kõrvalosa.
"Gravity" üllatab kindlasti ja korjab ära päris mitu olulist auhinda.
"Prisoners" võib nomineerida näitlejate osas.
Chiwetel Ejiofor ja "Gravity" pidasid paika isegi.
"Prisoners" aga mitte
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
Re: Oscarid 2014
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... eam_ref=10
Napikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.Forum Cinemas Kinoklubi kirjutasCOLONKuigi võib tunduda, et sel aastal oli ennustamine eriti lihtne, siis ennustuse tulemustest see nii välja ei paistnud. Kokku aimas ette vähemalt ühe Oscari 728 inimest ning maksimum tabamus oli 22/24-st. Seega meie peaauhind läks loosimisele 15 inimese vahel, kes kõik suutsid 22 Oscari võitjad edukalt ära arvata. Palju õnne võitjale!
Hea pakkumine, heh.Forza kirjutasCOLONPakun, et "12 Years a Slave" on õhtu staar.
- uLtImAtEcRiTiC
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 4788
- LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12
Re: Oscarid 2014
JaaSoprano kirjutasCOLONNapikas, ei jopanud meil ultiga loosis. Mis siis ikka, alati on järgmine aasta.

