Religulous

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Religulous

PostitusPostitas Audrey » 27. Juuli 2013, 18:21

Kahjuks (!) pole Filmiveebi portaalis Bill Maheri dokumentaali "Religulous". Mõtlesin, et no okei - punnitan ehk ise valmis, aga ei - juba jäin hätta...

Nimelt - kuidas oleks kõige korrektsem eesti keelne tõlge sellele? "Naeruväärsed usud"?! Kuidagi.. naeruväärne. Aga samas, nii ta on - religious+ridiculous=religulous!

Ahjaa - kes pole seda näinud, siis soovitan soojalt! Naerupahvakad garanteeritud! Ja mõtlemisainet kuhjaga!
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Religulous

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuli 2013, 18:37

Hei Audrey. Tere tulemast Filmiveebi. :)
Arvan, et pealkirja võid jättagi "Religulous"-iks ka eesti keeles. Google'i otsing reedab, et kui seda kord Katusekinos näidati, ei hakatud pealkirja tõlkima.
Liigutasin teema Arutluse alla.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Religulous

PostitusPostitas Audrey » 27. Juuli 2013, 18:51

Heip! Hehe, aitäh-aitäh! ;-)
Kuigi ma olen liitunud 3. august 2009 (ollalla!), otsustasin NÜÜD lõpuks ka mõne sõna sekka öelda [võib-olla on see tingitud sellest, et viimastel päevadel olen külastanud foorumi vanu teemasid (loe: tööl on väga igav olnud!) ning naernud igasuguste teemade peale (ma isegi ei tea, kes see Forza on, aga "Forza elu ja tegemised" ajas oi-kui-naerma! No offences, buddy!)] Filmiveebi külaline olen aga väga pikka aega olnud.
Kusjuures, ma korraks mõtlesingi, et ehk jättagi see tõlkimata.. Aga siiski targem enne nõu pidada.
Tänud vastuse eest! :)
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Religulous

PostitusPostitas Soprano » 27. Juuli 2013, 19:20

Audrey kirjutas:... ning naernud igasuguste teemade peale (ma isegi ei tea, kes see Forza on, aga "Forza elu ja tegemised" ajas oi-kui-naerma! No offences, buddy!)]

Kiidan su huumorimeelt. (Y) Ja loodetavasti hakkad nüüd ka ise foorumi huumorivaramut täiendama huvitavate postituste näol. 8)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Religulous

PostitusPostitas Audrey » 27. Juuli 2013, 22:36

Well, ma väga spektakulaarne naljataja ei ole.. AGA.. I'll try!

Ja aitäh sooja vastuvõtu eest! Lahedad olete!
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29

Re: Religulous

PostitusPostitas Forzelius » 28. Juuli 2013, 08:49

Audrey kirjutas:ning naernud igasuguste teemade peale (ma isegi ei tea, kes see Forza on, aga "Forza elu ja tegemised" ajas oi-kui-naerma! No offences, buddy!


none taken
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Religulous

PostitusPostitas lostinthemist » 28. Juuli 2013, 14:39

Audrey, sa võiksid samuti filmiveebi kokkutulekule tulla, mis toimub umbes kolme nädala pärast. Tegemist ongi esimese ametliku filmiveebi kokkutulekuga. Kokkutuleku teema on siinsamas alateemas. Osavõtutasu pole ja oleks tore näha uusi nägusid! :)
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

Re: Religulous

PostitusPostitas Audrey » 28. Juuli 2013, 16:20

Heh, tänud kutsumast! Kindlasti kaalun seda varianti - sounds like a lot of fun! :)
Kasutaja avatar
Audrey
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 141
Liitunud: 03. August 2009, 18:29


Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist

cron