Filmiveeblaste kinoskäigud

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Millises (Tallinna) kinos tahad filmi vaadata?

Coca Cola Plaza
11
44%
Solaris
14
56%
 
Hääli kokkuCOLON 25

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Filmiveeblaste kinoskäigud

Postitus Postitas Soprano »

Mõtlesin, et võiks hakata sellest aastast tegema päris ühisvaatamisi ning mis sobiks esimeseks filmiks paremini, kui mitte Tarantino kauaoodatud vestern.

Usinamad on ilmselt juba piletid ära ostnud 16. jaanuari esilinastuseks, aga teeks siiski alustuseks kiire küsitluse kumba kino eelistatakse. Enne ja pärast filmi võiks siis pundiga kokku saada ja niisama hängida. Filmiveebil on sünnipäev ka 13ndal, et võiks siis vaikselt seda tähistada kuskil jne.

Kes oleks käpp?
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Sarnaselt Eerikule on meil ka piletid 17. jaanuariks kell 17:45 juba ostetud (Solaris). Soprano, ära bänni, kui võimalik.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
PostitusiCOLON 1740
LiitunudCOLON 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas Pixie »

Saan õigesti aru, et vaatamine ja hängimine toimuksid 16ndal? Siis kahjuks kuupäev ei sobiks. Äkki järgmine kord.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas Soprano »

Jah, nüüd hakkabki see kuupäevade ja aegade jama. :(
Mul endal kahjuks 17. jaanuar ei sobi.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas eerik »

17. jaanuar kell 17:45 Solarises. Kes ei tule on politsei.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
PostitusiCOLON 3827
LiitunudCOLON 19. Aprill 2009, 19:19
AsukohtCOLON Tallinn

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas JazZ- »

Ma võiks käpp olla alles pärast 22. jaanuari. Ehk jääb vist ära, sest Django nädal aega hiljem nägemine käiks ilmselt väga sügavalt filmiveeblaste au pihta. :(
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas Spellbound »

Pärast 20-ndat oleks OK.

Häda pärast saaks vist ka 16-ndal.

Pidu paneks küll teiega :))
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas eerik »

Pärast 20ndat... ?

Lincoln 24. jaanuaril kell 21:15 Solarises.

See on Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile ainult kolm eurot ja koha peal saab tasuta kommi. :irw:
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas Soprano »

eerik kirjutasCOLONLincoln 24. jaanuaril kell 21:15 Solarises.
Tööl jälle kahjuks. :(
Aga muidu võib Lincoln'i järgmiseks võtta küll.
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 321
LiitunudCOLON 13. Märts 2011, 11:36

Re: Django Unchained ühisvaatamine kinos?

Postitus Postitas Dream »

Idee Eeriku viimasest postist - laiendaks seda teemat a la "Filmiveeblaste kinoskäigud", kuhu saab kirja panna, kes millal ja millisesse kinno mida vaatama läheb. Niiviisi palju toredam kaasveeblasi stalkida ja grupikülastusi organiseerida. ;-)
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

Postitus Postitas Soprano »

Kuulge, üritaks ikka mingi ühise filmi ja aja leida siis. :(
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

Postitus Postitas eerik »

7. veebruar, Zero Dark Thirty, Solarises

Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 3 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
PostitusiCOLON 8748
LiitunudCOLON 06. Jaanuar 2007, 05:24
CONTACTCOLON

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

Postitus Postitas Soprano »

eerik kirjutasCOLON7. veebruar, Zero Dark Thirty, Solarises

Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 3 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Vaba päev. (Y)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

Postitus Postitas eerik »

eerik kirjutasCOLON7. veebruar, Zero Dark Thirty, Solarises

Tähtede Öö eriseanss, pilet kõigile 3 eurot, saab tasuta kommi ja loositakse auhindu.
Piletid nüüd müügil.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Filmiveeblaste kinoskäigud

Postitus Postitas Ralf »

Olen käpp. :ülivihane:
BUTTON_POST_REPLY