Filmiveebi vead

Küsimused, soovitused ja üldine jutt FILMIVEEB.EE kohta. NB! Muu jutt siia ei kuulu!

Moderaator: Meeskond

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Defexer » 04. Jaanuar 2012, 22:43

Praegu kohe palju parem, enne oli lihtsalt nagu mingi bug 4 tähte tühjal taustal.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas brixxx » 06. Jaanuar 2012, 15:57

Mul on konto loomisest probleem sisse logimisega. Pean alati kaks korda panema kasutaja nime ja parooli kui ma saan sisse logida.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Kaido » 06. Jaanuar 2012, 16:18

Registreerimata kasutajate postitamine on aint uudiste sekstisoonis, et ka inimesed, kes kasutajat ei oma, saaksid uudiseid kommenteerida. Ma arvan, et see on mõistlik - nii on enamustes portaalides uudiste puhul.. Kuni see spammi kaasa toma ei hakka, pole mõtet ka sellest probleemi tekitada.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Rain » 06. Jaanuar 2012, 18:36

brixxx kirjutas:Mul on konto loomisest probleem sisse logimisega. Pean alati kaks korda panema kasutaja nime ja parooli kui ma saan sisse logida.

Kas sa logid pealehelt või foorumi lehe alt sisse? Kui ma õigesti mäletan, siis mul oli ka kunagi ammu selline jama ja siis soovitati mul foorumi lehe alt sisse logida. Aga no, nüüd on äkki siin midagi muutunud ja ega ma eriti palju sisse ka ei logi, sest mul on automaatne sisselogimine aktiveeritud, soovitaks sul ka sama teha.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Soprano » 06. Jaanuar 2012, 18:45

Pilt

Just sellise spämi pärast polegi hea mõte lasta anonüümsetel kommenteerida. Interneti vana tõde ju, et anonüümsena trollitakse rohkem ja asjalikku juttu aetakse vähem.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas CM-Girl » 06. Jaanuar 2012, 18:47

Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:Mul on konto loomisest probleem sisse logimisega. Pean alati kaks korda panema kasutaja nime ja parooli kui ma saan sisse logida.

Kas sa logid pealehelt või foorumi lehe alt sisse? Kui ma õigesti mäletan, siis mul oli ka kunagi ammu selline jama ja siis soovitati mul foorumi lehe alt sisse logida. Aga no, nüüd on äkki siin midagi muutunud ja ega ma eriti palju sisse ka ei logi, sest mul on automaatne sisselogimine aktiveeritud, soovitaks sul ka sama teha.


Pealehelt jah ei õnnestu sisse logida. Mul on ka automaatne sisselogimine aktiveeritud.Hea lihtne. ;-)
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas brixxx » 06. Jaanuar 2012, 22:41

CM-Girl kirjutas:
Rain kirjutas:
brixxx kirjutas:Mul on konto loomisest probleem sisse logimisega. Pean alati kaks korda panema kasutaja nime ja parooli kui ma saan sisse logida.

Kas sa logid pealehelt või foorumi lehe alt sisse? Kui ma õigesti mäletan, siis mul oli ka kunagi ammu selline jama ja siis soovitati mul foorumi lehe alt sisse logida. Aga no, nüüd on äkki siin midagi muutunud ja ega ma eriti palju sisse ka ei logi, sest mul on automaatne sisselogimine aktiveeritud, soovitaks sul ka sama teha.


Pealehelt jah ei õnnestu sisse logida. Mul on ka automaatne sisselogimine aktiveeritud.Hea lihtne. ;-)


Okei, ma login pealehelt.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Wisegirl » 15. Aprill 2012, 20:35

Üks tühine trükiviga on, kui filme lisada ja unustada kohustuslik juutuubi video lisamast. Tekst, mis siis ilmub, seal on viga (sõna "lisama" on vigane).

Also, kolm korda praegu üritasin, ühel korral unustasin linnukese lisamast, teisel korral kah koperdasin kuskil.
Kui midagi valesti läheb, peab taas nullist hakkama, kas seda muuta ei saa kuidagi?
Mõnel teisel leheküljel, kus peab välju täitma, tuleb ka ebapiisaval täitmisel hoiatustekst, kuid see ei tühjenda juba täidetud lahtreid.

Lihtsalt veidi frustreeriv oli. Ise ka rumal, mudugi.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas CM-Girl » 15. Aprill 2012, 20:45

Endalgi sama juhtunud, lahtrite uuesti täitmine on tõesti frustreeriv.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re:

PostitusPostitas Rain » 15. Aprill 2012, 20:51

Wisegirl kirjutas:Kui midagi valesti läheb, peab taas nullist hakkama, kas seda muuta ei saa kuidagi?

Aga vot ära siis alusta uuesti, vaid mine backiga tagasi, siis jäävad täidetud lahtrid alles.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Rasmus » 29. Aprill 2012, 20:20

Näitleja nime puhul ei ole vist vajalik eesti keeles. Pärast keegi hakkabki nime eesti keelde tõlkima. Ja juhul kui on surnud peaks olema juhul, kui on surnud. Aga need on tühised vead.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas JazZ- » 29. Aprill 2012, 20:32

Rassu kirjutas:Ja juhul kui on surnud peaks olema juhul, kui on surnud.


Väljavõte EKI'st:
Lause alguses asuvas ühendsidendis, nagu sellepärast et, selleks et, selle asemel et, enne kui, juhul kui, samal ajal kui vm, on komakasutus vaba, nt Juhul(,) kui soovime olla parimad, peame rohkem pingutama.


BOOYA
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Filmiveebi vead

PostitusPostitas Rasmus » 29. Aprill 2012, 21:00

Okei, minu viga. Võtsin selle reegli järgi, et kui peale kuid on tegusõna, tuleb koma ette panna.

Lisamisel on veel selline viga, et on kirjutatud aksekpteerita. Aktsepteerita on mu teada õige.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

PostitusPostitas Wisegirl » 29. Aprill 2012, 23:03

Rain kirjutas:
Wisegirl kirjutas:Kui midagi valesti läheb, peab taas nullist hakkama, kas seda muuta ei saa kuidagi?

Aga vot ära siis alusta uuesti, vaid mine backiga tagasi, siis jäävad täidetud lahtrid alles.

Duh, olen proovinud, aga see variant ei toonud "lahtreid täis" tagasi.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas Rain » 30. Aprill 2012, 15:49

Wisegirl kirjutas:Duh, olen proovinud, aga see variant ei toonud "lahtreid täis" tagasi.

Niipalju, kui mul neid juhuseid on ette tulnud, on mul küll see back kõik lahtrid tagasi toonud.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

EelmineJärgmine

Mine Arutlus

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron