Plaza 3D vs Solaris 3D
ModeraatorCOLON Meeskond
- Rasmus
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 5071
- LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
- AsukohtCOLON Hawkins
- CONTACTCOLON
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Mul on probleem pigem nina valutamisega ja viimaste 3D filmide ajal olen terve aeg prillidest kinni hoidnud.
- lostinthemist
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 2195
- LiitunudCOLON 02. Veebruar 2006, 01:43
- AsukohtCOLON Lõuna-Korea
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Tsiteerin ennast:Rassu kirjutasCOLONMul on probleem pigem nina valutamisega ja viimaste 3D filmide ajal olen terve aeg prillidest kinni hoidnud.
Ralf proovis ära ja ütles, et nendest oli täiega kasu.lostinthemist kirjutasCOLONProtip kõigile, kelle nina hakkab valutama - rebige pehmest salvrätikutest mingi jupp välja, voltige kokku ja pange see nina peale, et prillid toetuvad sellele. Ma olen nii praktiliselt iga kord teinud Forum Cinemas'i raskete prillide puhul ja asi on täiesti efektiivne. Solarise/Cinamoni omad on see-eest nii kerged.
- Rasmus
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 5071
- LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
- AsukohtCOLON Hawkins
- CONTACTCOLON
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Eks ma proovin ka järgmine kord ära, aga nagu ma enne ütlesin, siis üritan neist 3D filmidest eemale hoida, nii et ei tea, millal järgmine kord tuleb.lostinthemist kirjutasCOLONRalf proovis ära ja ütles, et nendest oli täiega kasu.
Usun, et su nõuanne võib täitsa töötada.
- uLtImAtEcRiTiC
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 4788
- LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Kuivad, väsinud, valutavad, kipitavad... yeah.Kickflick kirjutasCOLONKas viga on vaid minus või hakkab ka teistel kohe 3D filmi vaadates silmad kipitama?
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Päris kipitama ei hakka, aga tihti osutub 3D kurnavaks ja väsitab silmi, justkui vaataks keset suvepäeva tükk aega taevasse. Minul takistab see harilikult filmi nautida, rääkimata ebamugavate prillide kandmisest.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- DaydreamDiamond
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 982
- LiitunudCOLON 07. Oktoober 2008, 11:36
- AsukohtCOLON Tartu
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
nii palju kui mul on kogemusi nende kahe vahel siis Solarise 3D on jätnud kõvasti parema mulje. Solarise kasuks kohe see, et nende 3D tehnika kasutab palju kergemaid/mugavamaid prille ning et prillid ei muuda pilti tumedamaks.
CCP 3D puhul häirib jah prillide kohmakus, kuid suurimaks miinuseks jäi omal ajal see, et pilt on konkreetselt tume. Kas see on siiamaani keiss? Mäletan, et kui omalajal käisin üht oma lemmik 3D'd vaatamas seal (kaasfoorumlaste närvide peale mõeldes, jätan selle filmi nime mainimata), siis öö stseenid olid nii pimedad, et vahepeal oluliselt palju elemente ekraanil ei näinud. Sama filmi Solarises vaadates oli teema hoopis teine.
Igatahes default valikuna eelistaks Solarist siiani.
CCP 3D puhul häirib jah prillide kohmakus, kuid suurimaks miinuseks jäi omal ajal see, et pilt on konkreetselt tume. Kas see on siiamaani keiss? Mäletan, et kui omalajal käisin üht oma lemmik 3D'd vaatamas seal (kaasfoorumlaste närvide peale mõeldes, jätan selle filmi nime mainimata), siis öö stseenid olid nii pimedad, et vahepeal oluliselt palju elemente ekraanil ei näinud. Sama filmi Solarises vaadates oli teema hoopis teine.
Igatahes default valikuna eelistaks Solarist siiani.
Viimati muutis 2, DaydreamDiamond, muudetud 20 korda kokku.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Täiesti nõus. Solaris on 3D kvaliteediga kõvasti Plazast üle.DaydreamDiamond kirjutasCOLONNii palju kui mul on kogemusi nende kahe vahel siis Solarise 3D on jätnud kõvasti parema mulje. Solarise kasuks kohe see, et nende 3D tehnika kasutab palju kergemaid/mugavamaid prille.
Enne ei saanud ka vaadata 3D filme, silmad kipitasid ja valutasid ja jooksid vett, pea hakkas ka valutama, kuid siis sain prillid ja nüüd on korras. Silma väsitavad natukene ikka, aga eks see ole see 3D "võlu".Ralf kirjutasCOLONPäris kipitama ei hakka, aga tihti osutub 3D kurnavaks ja väsitab silmi, justkui vaataks keset suvepäeva tükk aega taevasse. Minul takistab see harilikult filmi nautida, rääkimata ebamugavate prillide kandmisest.