Plaza 3D vs Solaris 3D

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas Spellbound »

Dream kirjutasCOLONMind küll häiris kohati 3D üldine tumedus ja tunnetasin, et prillidega on vaateväli liiga piiratud. See on aga tõsi, et 3D-d on mõistlikult ja väga õigetes kohtades kasutatud ning neis tõesti mõjus see efektselt.
Plaza või Solaris?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Spellbound kirjutasCOLONPlaza või Solaris?
Arvad, et on märkimisväärne vahe?
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Postitus Postitas Spellbound »

uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLON
Spellbound kirjutasCOLONPlaza või Solaris?
Arvad, et on märkimisväärne vahe?
Ei arva, aga viimane Plaza 3D külastus oli mul sama ebameeldiv - tumedus ja vaateväli. Solarises on 3D olnud alati kas märkamatu nii pildil kui ninal või siis märgatav nende filmide juures, kus on sellega vaeva nähtud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 321
LiitunudCOLON 13. Märts 2011, 11:36

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Postitus Postitas Dream »

Solarises käisin. Seal on prillid oluliselt kergemad ja väiksemad kui forumcinemas keti omad, mis tekitavad tunde, et pean ~2h telliskivi ninal balansseerima. Samas, 3D kvaliteet...see on täiesti subjektiivne tunnetus, aga Plazas on vist parem.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Postitus Postitas Ralf »

Solarise omad teevad jälle mu ninale haiget. :(
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3527
LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
AsukohtCOLON Tallinn
CONTACTCOLON

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Postitus Postitas Spellbound »

Ei tea, kuidas kellegile jällegi. Solarises on prillid mugavamad ja vähemalt mulle tundub, et 3D kvaliteet on Plazast tsipa parem, kuigi Plazas olen käinud 3D filme vaatamas ikka väga palju, aga Solarises ainult kahte - Piraadid 4 ja Potter part 2.

Potteri puhul tundus pilt selge ja terav, ei mõjunud liiga tumedana või kui isegi oli, siis mitte nii palju, et oleks elamust rikkunud. Sead saab tõestada väga lihtsalt. Tuleb Kosmoses ära vaadata 2D versioon. Eks siis näis.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 321
LiitunudCOLON 13. Märts 2011, 11:36

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

Postitus Postitas Dream »

Mul oli see variant, et kui 3D fakti ära unustasin, siis ei häirinud eriti. Kui aga vahepeal prillid eest ära võtsin ja 2D-d vaatasin, siis tekkis küll tahtmine niu teha, sest pilt oli nii palju heledam ja selgem.

Generaalselt mul 3D osas eriti pretensioone ei ole, aga kui on tegu by default väga tumeda filmiga (nagu näiteks viimane Potter ja Piraadid 4), siis teeb 3D filter detailide eristamise veel raskemaks.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas Kickflick »

Erilist vahet teha ei oska Plaza 3D prillid on mõnusamate pehmemate raamidega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas Ralf »

Solarise prille pean kas ninaotsale lükkama või nimetissõrmega üleval hoidma, et nad vastu ninajuurt ei suruks, Plaza omad on jälle ebameeldivalt rasked. Pildi osas pole erinevust tunnetanud.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas LiveForThis »

Solarise 3D prillid on kergemad ja mugavamad kui Plazal, sest viimase omade raskus annab end pidevalt tunda. Piraadid 4-ja 3D oli kesine nagu alati ja arvatavasti samasugune, mis Plazaski.

Usun, et Potter 7:PII puhul oli post 3D lihtsalt etem kui muidu. Seepärast ei tajunudki selle olemasolu, mis peamiselt väljendubki liiga tumedas pildis. Potterit 3D ei seganud, actionstseenid olid tänu 3D veelgi efektsemad, kuigi eelistan nagu alati ainult 2D-d, kuni lõpuks suudetakse 3D tehnika aretada publikusõbralikumaks ehk pilti mitte moonutavaks.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 2195
LiitunudCOLON 02. Veebruar 2006, 01:43
AsukohtCOLON Lõuna-Korea

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas lostinthemist »

Protip kõigile, kelle nina hakkab valutama - rebige pehmest salvrätikutest mingi jupp välja, voltige kokku ja pange see nina peale, et prillid toetuvad sellele. Ma olen nii praktiliselt iga kord teinud Forum Cinemas'i raskete prillide puhul ja asi on täiesti efektiivne. Solarise/Cinamoni omad on see-eest nii kerged.

Ja ma ei trolli, mõtlesin kõike kirjutatut tõsiselt.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4885
LiitunudCOLON 16. Juuli 2009, 22:48
AsukohtCOLON Paide

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas CM-Girl »

Ralf kirjutasCOLONSolarise prille pean kas ninaotsale lükkama või nimetissõrmega üleval hoidma, et nad vastu ninajuurt ei suruks,
Mul on sama lugu aga just Plaza prillidega.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas Ralf »

lostinthemist kirjutasCOLONProtip kõigile, kelle nina hakkab valutama - rebige pehmest salvrätikutest mingi jupp välja, voltige kokku ja pange see nina peale, et prillid toetuvad sellele.
Sellest on tõesti palju kasu. Proovin täna analoogiliselt toimida, aga kasutan sedapuhku kummipaela (voldin selle ümber prillide keskkoha, mis ninajuurele toetub). Salvrätt ei taha eriti paigal püsida, ehkki tunduvalt pehmem on küll.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5071
LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
AsukohtCOLON Hawkins
CONTACTCOLON

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas Rasmus »

Plaza prillid on hullemad igal juhul.

Aga ma isiklikult üritan vältida neid 3D filme. Pole veel sattunud nägema ühtegi, kus oleks mingeid erilisi 3D efekte kasutatud (Reis maakera südamesse jäi omal ajal vaatamata), enamasti on see 3D lihtsalt lisaraha teenimiseks.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Re: Plaza 3D vs Solaris 3D

Postitus Postitas Kickflick »

Kas viga on vaid minus või hakkab ka teistel kohe 3D filmi vaadates silmad kipitama?
BUTTON_POST_REPLY