Plaza või Solaris?Dream kirjutasCOLONMind küll häiris kohati 3D üldine tumedus ja tunnetasin, et prillidega on vaateväli liiga piiratud. See on aga tõsi, et 3D-d on mõistlikult ja väga õigetes kohtades kasutatud ning neis tõesti mõjus see efektselt.
Plaza 3D vs Solaris 3D
ModeraatorCOLON Meeskond
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Plaza 3D vs Solaris 3D
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
- uLtImAtEcRiTiC
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 4788
- LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12
Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Arvad, et on märkimisväärne vahe?Spellbound kirjutasCOLONPlaza või Solaris?
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Ei arva, aga viimane Plaza 3D külastus oli mul sama ebameeldiv - tumedus ja vaateväli. Solarises on 3D olnud alati kas märkamatu nii pildil kui ninal või siis märgatav nende filmide juures, kus on sellega vaeva nähtud.uLtImAtEcRiTiC kirjutasCOLONArvad, et on märkimisväärne vahe?Spellbound kirjutasCOLONPlaza või Solaris?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Solarises käisin. Seal on prillid oluliselt kergemad ja väiksemad kui forumcinemas keti omad, mis tekitavad tunde, et pean ~2h telliskivi ninal balansseerima. Samas, 3D kvaliteet...see on täiesti subjektiivne tunnetus, aga Plazas on vist parem.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
filmigurmaan.blogspot.com
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Solarise omad teevad jälle mu ninale haiget. 
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- Spellbound
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 3527
- LiitunudCOLON 01. September 2008, 14:34
- AsukohtCOLON Tallinn
- CONTACTCOLON
Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Ei tea, kuidas kellegile jällegi. Solarises on prillid mugavamad ja vähemalt mulle tundub, et 3D kvaliteet on Plazast tsipa parem, kuigi Plazas olen käinud 3D filme vaatamas ikka väga palju, aga Solarises ainult kahte - Piraadid 4 ja Potter part 2.
Potteri puhul tundus pilt selge ja terav, ei mõjunud liiga tumedana või kui isegi oli, siis mitte nii palju, et oleks elamust rikkunud. Sead saab tõestada väga lihtsalt. Tuleb Kosmoses ära vaadata 2D versioon. Eks siis näis.
Potteri puhul tundus pilt selge ja terav, ei mõjunud liiga tumedana või kui isegi oli, siis mitte nii palju, et oleks elamust rikkunud. Sead saab tõestada väga lihtsalt. Tuleb Kosmoses ära vaadata 2D versioon. Eks siis näis.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
LEVEL 1
Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Mul oli see variant, et kui 3D fakti ära unustasin, siis ei häirinud eriti. Kui aga vahepeal prillid eest ära võtsin ja 2D-d vaatasin, siis tekkis küll tahtmine niu teha, sest pilt oli nii palju heledam ja selgem.
Generaalselt mul 3D osas eriti pretensioone ei ole, aga kui on tegu by default väga tumeda filmiga (nagu näiteks viimane Potter ja Piraadid 4), siis teeb 3D filter detailide eristamise veel raskemaks.
Generaalselt mul 3D osas eriti pretensioone ei ole, aga kui on tegu by default väga tumeda filmiga (nagu näiteks viimane Potter ja Piraadid 4), siis teeb 3D filter detailide eristamise veel raskemaks.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
filmigurmaan.blogspot.com
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Erilist vahet teha ei oska Plaza 3D prillid on mõnusamate pehmemate raamidega.
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Solarise prille pean kas ninaotsale lükkama või nimetissõrmega üleval hoidma, et nad vastu ninajuurt ei suruks, Plaza omad on jälle ebameeldivalt rasked. Pildi osas pole erinevust tunnetanud.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- LiveForThis
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 4911
- LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
- AsukohtCOLON Tallinn
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Solarise 3D prillid on kergemad ja mugavamad kui Plazal, sest viimase omade raskus annab end pidevalt tunda. Piraadid 4-ja 3D oli kesine nagu alati ja arvatavasti samasugune, mis Plazaski.
Usun, et Potter 7:PII puhul oli post 3D lihtsalt etem kui muidu. Seepärast ei tajunudki selle olemasolu, mis peamiselt väljendubki liiga tumedas pildis. Potterit 3D ei seganud, actionstseenid olid tänu 3D veelgi efektsemad, kuigi eelistan nagu alati ainult 2D-d, kuni lõpuks suudetakse 3D tehnika aretada publikusõbralikumaks ehk pilti mitte moonutavaks.
Usun, et Potter 7:PII puhul oli post 3D lihtsalt etem kui muidu. Seepärast ei tajunudki selle olemasolu, mis peamiselt väljendubki liiga tumedas pildis. Potterit 3D ei seganud, actionstseenid olid tänu 3D veelgi efektsemad, kuigi eelistan nagu alati ainult 2D-d, kuni lõpuks suudetakse 3D tehnika aretada publikusõbralikumaks ehk pilti mitte moonutavaks.
- lostinthemist
- Ristiisa

- PostitusiCOLON 2195
- LiitunudCOLON 02. Veebruar 2006, 01:43
- AsukohtCOLON Lõuna-Korea
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Protip kõigile, kelle nina hakkab valutama - rebige pehmest salvrätikutest mingi jupp välja, voltige kokku ja pange see nina peale, et prillid toetuvad sellele. Ma olen nii praktiliselt iga kord teinud Forum Cinemas'i raskete prillide puhul ja asi on täiesti efektiivne. Solarise/Cinamoni omad on see-eest nii kerged.
Ja ma ei trolli, mõtlesin kõike kirjutatut tõsiselt.
Ja ma ei trolli, mõtlesin kõike kirjutatut tõsiselt.
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Mul on sama lugu aga just Plaza prillidega.Ralf kirjutasCOLONSolarise prille pean kas ninaotsale lükkama või nimetissõrmega üleval hoidma, et nad vastu ninajuurt ei suruks,
- Ralf
- love <3
- PostitusiCOLON 13749
- LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
- AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
- CONTACTCOLON
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Sellest on tõesti palju kasu. Proovin täna analoogiliselt toimida, aga kasutan sedapuhku kummipaela (voldin selle ümber prillide keskkoha, mis ninajuurele toetub). Salvrätt ei taha eriti paigal püsida, ehkki tunduvalt pehmem on küll.lostinthemist kirjutasCOLONProtip kõigile, kelle nina hakkab valutama - rebige pehmest salvrätikutest mingi jupp välja, voltige kokku ja pange see nina peale, et prillid toetuvad sellele.
icheckmovies / imdb / last.fm / rateyourmusic / quora
- Rasmus
- Filmiveeb.ee meeskond

- PostitusiCOLON 5071
- LiitunudCOLON 08. Märts 2012, 15:26
- AsukohtCOLON Hawkins
- CONTACTCOLON
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Plaza prillid on hullemad igal juhul.
Aga ma isiklikult üritan vältida neid 3D filme. Pole veel sattunud nägema ühtegi, kus oleks mingeid erilisi 3D efekte kasutatud (Reis maakera südamesse jäi omal ajal vaatamata), enamasti on see 3D lihtsalt lisaraha teenimiseks.
Aga ma isiklikult üritan vältida neid 3D filme. Pole veel sattunud nägema ühtegi, kus oleks mingeid erilisi 3D efekte kasutatud (Reis maakera südamesse jäi omal ajal vaatamata), enamasti on see 3D lihtsalt lisaraha teenimiseks.
Re: Plaza 3D vs Solaris 3D
Kas viga on vaid minus või hakkab ka teistel kohe 3D filmi vaadates silmad kipitama?
