Forum Cinemas kinod (Plaza/Kosmos/Ekraan/Astri)

Sobiv koht arutlemaks filmidest, andmaks edasi soovitusi jms.

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 3774
LiitunudCOLON 29. Juuli 2009, 19:53
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Kickflick »

Kultuursem oleks jätta jope garderoobi ja teatrites on näiteks garderoob alati tasuta.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

Neid vaevab vist tõeline pankrotioht, sest tuleb välja, et ka popkorni-jookide hind on meeletult tõusnud (sõbra combo on 5,50 eurot) ning enam kui 150 minutit kestvad filmid on kõrgema piletihinnaga. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Tegin IMDb's kiire otsingu ning viimase nelja aasta jooksul on ainult neli Hollywoodi filmi olnud pikemad kui 150 minutit:
The Dark Knight - 152 minutit
Australia - 165 minutit
Harry Potter and the Half-Blood Prince - 153 minutit
Avatar - 162 minutit

Seega rohkem raha see neile ilmselt sisse ei too, kuid viitab rahalistele probleemidele küll...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

eerik uurib pingsalt kodulehte ja otsib, mille kallal nokkida :). Kurb-koomiliseks teeb selle aga asjaolu, et vaatamata sellele 'röövimisele' ei taha keegi ikka Plazat Solarise vastu välja vahetada...

Selge on ka see, et mingeid Combosid enam ostma ei hakka.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Päris nii see ka ei ole. Nägin Facebookis seda combo hinna kaebust ja tahtsin nende kodulehelt hinnakirja vaadata ning jäi selline veidrus silma. Tegelikult paar päeva tagasi käis ka uudistest läbi, et Plazas ümardati piletihinnad alla poole ja muud hinnad üles poole aga poleks osanud uskudagi, et ümardamine toimub 70% hinnatõusuga. Samas mina olen selle poolt, et kinodes popkorni üldse ei müüdaks. :pööritus:

Ja mis Solarise kino külastatavusse puutub siis mida vähem seal inimesi käib, seda rohkem on seal minule ruume, nii et minu poolest on sellega kõik korras...
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Popkorni müügist võiks loobuda küll, aga vaevalt selline asi juhtuma saab. Las teenivad siis õgardite pealt, joogid õnneks eriti kallimaks ei läinud.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

Kickflick kirjutasCOLONKultuursem oleks jätta jope garderoobi ja teatrites on näiteks garderoob alati tasuta.
Ma ei tea, ma eriti ei võrdleks kino ja teatrit kultuurilisel tasandil. Ühe jaoks sa ikka valmistad ennast ette, ostad pileti ammu ette ära, paned pintsaku selga ja näed igatpidi viks ja viisakas välja. Teisel juhul lähed millal tuju tuleb, vaatad mingit ajuvabat möllu, jood limonaadi ja sööd popkorni.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Forum Cinemas ühtlustab nädalavahetuse kinopiletite hindu

Lühidalt: Plaza ja Ekraani piletihinnad tõusevad. Kohati lausa enam kui kahekordseks.

Pilt
Viimati muutis 1, eerik, muudetud 6 korda kokku.
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 872
LiitunudCOLON 23. Jaanuar 2008, 15:14
AsukohtCOLON Taiwan

Postitus Postitas Kidd »

Sitt ma ütlen, nüüd nimetatakse hinnatõusu sii peenemalt ühtlustamiseks :vihane:
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Jaanuaris tõusid garderoobi, popcorni, limonaadi jms hinnad.
Veebruaris nädalavahetuse pilethinnad.

Milliseid hindu võiks märtsis tõsta?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 990
LiitunudCOLON 23. Mai 2009, 22:31
CONTACTCOLON

Postitus Postitas ruut »

eerik kirjutasCOLONMilliseid hindu võiks märtsis tõsta?
Kõik peldikud tasuliseks :!:
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Nõme, väga nõme. Peab natuke oma prioriteete ümber hindama nüüd. Eks nad on siis nii kindlad, et reede õhtul ja ndlvahetusel voolavad saalid nagunii täis.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Postitus Postitas eerik »

Mul isegi veidi kahju nendest. Ilmselt ajasid nad monopoli tingimustes oma kinode ülevalpidamiskulud pidevalt kõrgemaks ning kulude vähendamise asemel suurendati hoopis tulusid piletihinda tõstes, sest konkurentsi puudumine seda võimaldas. Kui aga konkurent umbes 40% madalamate hindadega turule tuli, pidid nad muidugi piletihinnad alla lööma, kuid ma ei saa aru, miks nad siis hinnad nii madalale lasid, et enam hakkama ei saa. Eks nüüd tuleb konkurentsiga ära harjuda.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

Mina, kui Kinofänn, pean nüüd nädalavahetusel ja reede õhtul endise 3,2 € asemel maksma 4,5 €. Päris korralik hinnatõus :(
Viimati muutis 1, rauls, muudetud 16 korda kokku.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

rauls, sa guru ei olnud?

Ja, persse tõesti. Jälle 70.- maksta kino eest.
BUTTON_TOPIC_LOCKED