Golden Globes 2011

Siia jutt erinevatest filmiteemalistest auhindadest (Oscarid, Kuldgloobused jne.)

ModeraatorCOLON Meeskond

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4876
LiitunudCOLON 05. Märts 2006, 00:59
CONTACTCOLON

Golden Globes 2011

Postitus Postitas eerik »

BEST PICTURE: DRAMA
Black Swan
The Fighter
Inception
The King’s Speech
The Social Network

BEST PICTURE: COMEDY OR MUSICAL
Alice in Wonderland
Burlesque
The Kids Are Alright
Red
The Tourist

BEST DIRECTOR
Darren Aronosfsky, Black Swan
David Fincher, The Social Network
Tom Hooper, The King’s Speech
Christopher Nolan, Inception
David O. Russell, The Fighter

BEST ACTOR: DRAMA
Jesse Eisenberg, The Social Network
Colin Firth, The King’s Speech
James Franco, 127 Hours
Ryan Gosling, Blue Valentine
Mark Wahlberg, The Fighter

BEST ACTRESS: DRAMA
Halle Berry, Frankie and Alice
Nicole Kidman, Rabbit Hole
Jennifer Lawrence, Winter’s Bone
Natalie Portman, Black Swan
Michelle Williams, Blue Valentine

BEST ACTRESS: COMEDY OR MUSICAL
Anette Bening, The Kids Are Alright
Anne Hathaway, Love and Other Drugs
Angelina Jolie, The Tourist
Julianne Moore, The Kids Are Alright
Emma Stone, Easy A

BEST ACTOR: COMEDY OR MUSICAL
Johnny Depp, Alice in Wonderland
Johnny Depp, The Tourist
Paul Giamatti, Barney’s Version
Jake Gyllenhaal, Love and Other Drugs
Kevin Spacey, Casino Jack

BEST SUPPORTING ACTRESS
Amy Adams, The Fighter
Helena Bonham Carter, The King’s Speech
Mila Kunis, Black Swan
Melissa Leo, The Fighter
Jackie Weaver, Animal Kingdom

BEST SUPPORTING ACTOR
Christian Bale, The Fighter
Michael Douglas, Wall Street 2: Money Never Sleeps
Andrew Garfield, The Social Network
Jeremy Renner, The Town
Geoffrey Rush, The King’s Speech

BEST FOREIGN LANGUAGE FILM
Biutiful
The Concert
The Edge
I Am Love
In a Better World

BEST SCREENPLAY
Danny Boyle and Simon Beaufoy, 127 Hours
Lisa Cholodenko and Stuart Blumberg, The Kids Are All Right
Christopher Nolan, Inception
David Seidler, The King’s Speech
Aaron Sorkin, The Social Network

BEST ORIGINAL SCORE
Alexandre Desplat, The King’s Speech
Danny Elfman, Alice in Wonderland
A.R. Rahman, 127 Hours
Trent Reznor and Atticus Ross, The Social Network
Hans Zimmer, Inception

BEST ANIMATED FEATURE FILM
Despicable Me
How to Train Your Dragon
The Illusionist
Tangled
Toy Story 3

BEST ORIGINAL SONG
“Bound To You” (Burlesque)
“Coming Home” (Country Strong)
“I See The Light” (Tangled)
“There’s a Place For Us” (The Chronicles of Narnia)
“You Haven’t Seen The Last of Me” (Burlesque)

http://www.goldenglobes.org/blog/2010/1 ... minations/
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Piper Perabo for "Covert Affairs" (2010) <- kuidas see sinna ära eksis?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 4788
LiitunudCOLON 01. Detsember 2009, 23:12

Postitus Postitas uLtImAtEcRiTiC »

Mõnes kategoorias tundub valik väga nõrk ja igasugu teise suurusjärgu filme on nominentide hulka ära eksinud. Samas põhilistes katides on konkurents kõva.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Nahui, Michael Shannoni väljajätmine on sulaselge kuritegu. Boikoteerin seda paska
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Et siis täna öösel Pro7 pealt. Dunno kas Star! üle kannab. Võiks samamoodi IRCus möliseda nagu eelmine aasta.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4911
LiitunudCOLON 28. Juuni 2008, 15:25
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas LiveForThis »

Ma pean uurima, kas mul Pro7 üldse on, aga igal juhul läheb siis mölisemiseks (Y)
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

Elioni digitv põhipaketis enam Pro7't ei ole. Kui Star! üle ei kanna, siis pean ajutiselt Euro paketi tellima.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 4386
LiitunudCOLON 27. August 2008, 23:34
CONTACTCOLON

Postitus Postitas rauls »

Star! ei näita. Kuradi Elion otsustas Pro7 põhipaketist maha võtta. Gloobuste pärast ei hakka Europaketti ka tellima. Pealegi kuldgloobuste väärtus langes päris kõvasti minu silmis eelmisel aastal, kui "Avatar" võitis parima draama ja "The Hangover" komöödia vallas. Üldse ei põe, et ülekannet ei näe.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Gloobuste pärast pole kunagi põdenud, pole isegi vaadanud kunagi. Oscarite ajaks saavad tähtsad filmid vaadatud, siis palju põnevam jälgida ka. Praegu sess nd shit, nii et ei taha kiirustada.
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
PostitusiCOLON 5960
LiitunudCOLON 08. November 2008, 08:40

Postitus Postitas Ronet »

rauls kirjutasCOLONStar! ei näita. Kuradi Elion otsustas Pro7 põhipaketist maha võtta. Gloobuste pärast ei hakka Europaketti ka tellima. Pealegi kuldgloobuste väärtus langes päris kõvasti minu silmis eelmisel aastal, kui "Avatar" võitis parima draama ja "The Hangover" komöödia vallas. Üldse ei põe, et ülekannet ei näe.
Star'i kava valetab päris tihti. Reede öösel näitas Critics' Choice Awardsi lives, kuid kavas seda kirjas ei olnud.

PS! Õhtut juhib taas Ricky Gervais.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1279
LiitunudCOLON 14. Jaanuar 2007, 16:49
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Hülss »

Ma valmis, päev/öö niikuinii paigast ja paljud nominentidest nähtud. Hoian Claire Danes'ile pöialt.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 13222
LiitunudCOLON 22. Mai 2005, 21:22

Postitus Postitas Forzelius »

Christian Bale' võit on vägagi positiivne üllatus ja paneb tahtma filmi veel rohkem näha, kui aega saab.
Boardwalk Empire - Steve Buscemi võit on lihtsalt YEAH!
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
PostitusiCOLON 254
LiitunudCOLON 08. Jaanuar 2011, 21:58

Postitus Postitas P2ppin »

Al Pacino, Boardwalk Empire, Steve Buscemi, Christian Bale (Y). Pole küll seda Carlot näinud, aga ei suuda uskuda, et The Pacific parima miniseriaali auhinda kotti ei pannud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
PostitusiCOLON 13749
LiitunudCOLON 06. Mai 2006, 14:57
AsukohtCOLON Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)
CONTACTCOLON

Postitus Postitas Ralf »

P2ppin kirjutasCOLONAl Pacino, Boardwalk Empire, Steve Buscemi, Christian Bale (Y). Pole küll seda Carlot näinud, aga ei suuda uskuda, et The Pacific parima miniseriaali auhinda kotti ei pannud.
Tule #filmiveeb jututuppa ka! Mibbitiga näiteks - serveriks irc.zone.ee, kanaliks #filmiveeb. ;-)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
PostitusiCOLON 1279
LiitunudCOLON 14. Jaanuar 2007, 16:49
AsukohtCOLON Tallinn

Postitus Postitas Hülss »

P2ppin kirjutasCOLONPole küll seda Carlot näinud, aga ei suuda uskuda, et The Pacific parima miniseriaali auhinda kotti ei pannud.
Carlos oli igatahes huvitavam kui Mesrine'i filmid, aga samas ei hiilga ta millegagi mis tõstaks tema märgatavalt nt. Temple Grandin'ist või You Don't Know Jac'ist ettepoole. The Pacific jättis üldiselt väga üksluise mulje ja kui ma olen Band of Brothers'it vaadanud vähemalt 5 korda, siis huvi Pacific'u juurde naasta on nullilähedane.
BUTTON_POST_REPLY